RuyaTabirleri.com

Rüyada Asker Arkadaşı Görmek

Rüyada asker arkadaşı görmek, uğur ve şans anlamına gelir. Özellikle sıkıntısı olanlar için vefalı dostlarının yardımı ile çok duygulanacak olan rüya sahibinin gerçek arkadaşları olmasından dolayı sevineceğini ve kendi yaptığı iyiliklerin de zor zamanlarda karşısına iyilik olarak çıkmasından dolayı rahat bir nefes alacağını da işaret eder. Bu dönemde gelecek her haberde hayır vardır. Eskiden yakın olunan ancak hayat şartları nedeni ile uzak düşülen bir arkadaştan gelecek iyi haberlere ve yeniden görüşmeye başlamaya alamet olan rüya, genç erkekler için askerlik yolunun göründüğüne ve sıla hasreti çekilecek günlere yaklaşıldığına, öğrenim için uzak bir ülke veya şehre gidileceğine, aileden ayrı kalınacağına da yorumlanır. Aile üyelerine değer verirken, onların ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduran ve sorumluluklarını asla aksatmayan, görevlerini de yerine getirmesi ve harfiyen işlerini yapmasından dolayı iş yerinde de sevilen biri olunmasına delalet eder.

Rüyada Asker Arkadaşla Sohbet Etmek

Her şeyin yoluna gireceği güzel bir döneme işarettir. Rüya sahibinin karşılaştığı yeni insanların daha sonraları kendisine iyiliklerde bulunacaklarına, kişinin dostluğunu ve sevgisini kazanacaklarına yorulur. İyi bir ilişkiye başlamak, kendisine her daim destek olan eşiyle yeni bir gelecek kurmak için planlar yapmak, şehir dışında bir ev sahibi olmak ya da yazlık almak olarak da tabir edilir.

Rüyada Asker Arkadaşını Yolcu Etmek

Kısa süren sevinçlere ve yeniden yoğun bir iş hayatına devam etmeye alamettir. Ani güzel haberlerin geleceği bu dönemde şans da kişiden yana olduğu için iş konusunda farklı fırsatlar da gündeme gelir. Aile hayatına katkıda bulunacak ekstra bir gelire de işarettir.

Rüyada Asker Arkadaşını Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin hayatına damgasını vurmuş bir döneme ve bu dönemde yaşadıklarının etkisinden bir türlü kurtulamadığına, gün içinde sık sık bu anları ve anıları düşündüğünü, özlenen kimseler olduğunu da ifade eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada asker görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Asker Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.
Rüyada Asker Arkadaşı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Soner ünlü (14 Ocak 2016 saat: 21:02)

    2 sene önce askerden geldim..şu aralar çok büyük sıkıntılı günler geçiriyor es dost maddi manevi ömrüm boyunca hiç gormedigim yasamadigim sıkıntıları yaşıyorum..Bugün gün içerisinde uyudum ve rüyamda askerde samimi olduğum sözüne guvendigim sevdiğim doatumu gördüm birbirimize kavustugumuz için sarılıp ağlıyorduk bu neye işarettir


  2. Özgür aygün (16 Mayıs 2016 saat: 09:19)

    Ruyamda 3 asker arkadasimla bir araya geldik sohbet muhabbet ederek yuruyorduk bir dere yada akarsu gibi bir yerde oturduk arkadasimizin biri bes on dakika sonra gitti sahit abi dedigim asker arkafasim bir tasin ustune oturmus elindeki birseyle tasin bir kenarini kirmaya calisiyordu sonunda basardi ve kirdigi yerden bir metre yarim metre buyuklugunde odun parcalari cikarip dereye atiyordu bir agac parcasini da bana verdi ve dediki bu agac parcasi 2 kurussa benim elimdeki de ayni insanlarda boyledir eger senin verdigin degere layik olmuyorsa at gitsin dedi ve bende agaci attim icimden de bir an icinde dere kenarindan gitmek istiyordum tam gidelim diyecekken uyandim


  3. Mert (21 Eylül 2016 saat: 11:29)

    Rüyamda çok sevdiğim bir abimle iş yerinde konulurken birden askerde olan arkadaşım geldi ve ordakiler alkışlamaya başladı ve o sırada çok sevdiğim dediğim abi ayağıma kaynar su döktü ve ayağımdan dumanlar çıkmaya başladı bende o sinir ile çaydanlığın içinde kaynayan suya tekme attım ve abim dediğim insanın üstüne gitti tüm sular ve yürümeye başladım rica etsem ne anlama geldiğini söylermisiniz


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,