RuyaTabirleri.com

Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görmek çok güzel şeylere işaret eder. Rüyasında asker gören kişi kötülüklerden ve tehlikeden uzak demektir. Asker  galibiyet, mutluluk ve bol kazanç anlamına gelir.Rüyada asker görmek genel olarak iyiye ve güzele delalet eder. Rüyada görülen asker kişinin işlerindeki yükseleceği, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağı anlamına gelir. Aynı zamanda gücü temsil eder. Asker bazen rüyada sağlık sorunu anlamına da gelebilir. Eğer kişi rüyasında kendini askerin olduğu bir hanede görürse bu onun yaşayacağı olası bir hastalığa delalet eder. Eğer rüya sahibi rüyasında askeri, askerlik yaptığı yerde görürse sağdık bir arkadaşından bir konuda destek görecektir. Rüyada askerin sağlık problemleri olduğunu, iyi olmadığını görmek, iyi şeyler yapmaya niyetlendiğinizi ama sizi dışarıdan durdurmak isteyecek birileri olacağına delalettir.

Rüyada Askere Gitmek

Rüyasında askere gittiğini gören kişi bazı problemlerle karşılaşacak demektir. Rüyada asker olmak ya da askere gitmek darlığa ve zorluğa işaret eder.

Rüyada Askerle Konuşmak

Rüyada askerle konuşmak rüya sahibi için güzel şeylere işaret eder. Sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, zaferlere, yükselişe, kararlılığa, kudrete ve kötülüklerin dışında kalmaya delalettir.

Rüyada Askere Çağrılmak

Rüyada vatani görevini yerine getirdiği halde yeniden göreve çağrılmak kişinin kendine olan öz güvenin ve inancının azalacağı anlamın gelir. Rüya sahibi, hedeflerine ulaşmak ve kararlarını yerine getirmek konusundaki kararlığını ya da inancını yitirecek demektir.

Rüyada Silahsız Asker Görmek

Rüyada silahsız asker aslında gizli bir düşmana işaret eder. Rüyada silahsız asker gören kişi, dost sandığı birinden zarar görecektir. Bunun yanı sıra rütbeli bir asker görmek kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya ve saygın biri olmaya delalet eder. Aynı zamanda her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmak demektir.

Rüyada Asker Olmak

İş hayatında çok güzel bir işe girileceğine, bu sayede kazancın katbekat arttırılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, çıkılan bir yolculuktan hayırlı ve kazançlı haberlerle dönüleceğine ve şansın ve kaderin yaver gideceğine yorulur. Aynı zamanda, aradaki soğukluktan ötürü bir süredir konuşmayan ve düşmanlık güdülen arkadaşların tekrar konuşmaya başlayacağına ve aradaki buzların eriyeceğine delalet eder.

Rüyada Askere Çağrılmak

Bazı sorunların çözülmesi ile birlikte çok hayırlı bir projenin hayata geçirileceğine, en çetin zorlukların aşılacağına, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına,  mutlu bir evlilik yapılacağına ve maddi olarak büyük bir zenginliğe sahip olunacağına işarettir.

Rüyada Asker Künyesi Görmek

Yakın bir arkadaşla çıkılan bir yolda çok iyi bir çalışmaya imza atmaya, aile hayatında güzel bir birliktelik kurmaya, yeni bir ev ya da araba gibi pahada değerli bir mala sahip olmaya, sorunları başarıyla çözmeye, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya, sevinç gözyaşları dökmeye ve zor bir durumun üstesinden gelmeye yorumlanır.

Rüyada Asker Öldürmek

Uzun bir zamandan beri sıkıntılı bir şekilde devam eden bir işin ya da ilişkinin kısa bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, bu sayede tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine,  iş hayatında uzun zamandan beri hayali kurulan mevkiye tayin edileceğine ve kıskanan kişilerin bu sayede alt edileceğine rivayet eder. Ayrıca, zor bir durumdan kurtulduktan sonra Allah’a şükredilmesi gerektiğini belirtir.

Rüyada Asker Uğurlamak

Sevilen bir iş için çıkılan yolculuktan çok iyi haberlerle dönüleceğine, yapılmak istenen projeye hız verileceğine, sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Rüyada Asker Kıyafeti Görmek

Rüyayı gören kişinin, sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte karşılaşabileceği sorunları ve problemleri araştırmaya çalışacağı ve bu sayede karşılaşabileceği durumların hesaplamasını yapıp işe girip girmeme konusunda karar vereceği şeklinde alamet eder. Aynı zamanda, sorunlarla dolu bir işi adım adım başarıya ulaştırmaya ve bu başarı sayesinde çok hayırlı kazançlara ulaşmaya rivayet edilir.

Rüyada Asker Göndermek

Hane içinde aile bireyleri arasındaki bağın günden güne daha da kuvvetlenmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine ve güzel günler geçirileceğine delalet eder. Ayrıca, eğitim konusunda uzun zamandan beri verilemeyen bir kararın aile bireylerinin desteği ile yakın bir zamanda verileceği ve böylece birçok sorunun ortadan kalkacağı anlamına gelir.

Rüyada Asker Kıyafeti Giymek

İş konusunda çok hayırlı ve kazançlı kararların verilmesi ile birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına, borçların sonlandırılacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine ve bu sayede hayallerin teker teker gerçeğe dönüştürüleceğine tabir edilir.

Rüyada Silahlı Asker Görmek

Dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, zor zamanların geride kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, başarılı bir iş hayatı geçirileceğine ve elde edilen kazançla gayrimenkul işine girileceğine işaret eder. Ayrıca, eğitim hayatının devam etmesinden ötürü elden kayıp giden olanakların tekrar kavuşulacağına yorumlanır.

Rüyada Asker Olmak Ve Çatışmak

Rüya sahibinin meslek yaşamında büyük bir soruna neden olan bir durumla karşılaşılması sebebiyle kısa bir süre için üzüntü duyulacağına ve atılan adımların boşa çıkacağına ancak daha sonra durumun düzeleceğine ve bütün dertlerin ve sorunların sona ereceğine yorulur. Aynı zamanda, işlerin bir anda sıkıntılı bir hal alacağına ve ardından yaşanacak güzel bir olay sayesinde istenen şeylere kavuşulacağına rivayet edilir.

Rüyada Asker Ağlaması

Aile bireyleri ile birlikte çıkılacak bir yolda çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine ve bu duruma bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına delalet eder.

Rüyada Asker Olmak Ve Vurulmak

Rüya sahibinin, elinde bulunan bir taşınmazı satması sayesinde eline geçecek parayı sermaye olarak kullanarak kendi işini kuracağı, bu yeni işle birlikte yeni bir hayata da sahip olacağı, kazancını birkaç kat arttıracağı, yakın bir zaman içinde tanıştığı bir kişi ile bir gönül ilişkisine başlayacağı ve bazı zamanlar sıkıntı çekse bile hayatının çok güzel gideceği anlamına gelir.

Rüyada Asker Arkadaşı Görmek

Kişinin geçmişe özlem duyduğuna, zaman zaman bazı tanıdıkları ile bir araya gelerek geçmişi yad ettiğine, bu sayede kendisini hem iş hem aile hayatı için motive ettiğine, sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına ve daha iyi bir mevkiye getirileceğine işaret eder. Aynı zamanda, birçok konuda ters düşülen biri ile ortak bir karara varılacağına ve işlerin yoluna sokulacağına yorumlanır.

Rüyada Ölen Birini Asker Olarak Görmek

İşlerin sıkıntı yaratabilecek kısmının çok önemli oranda aşıldığına ve böylelikle artık kazanç getirecek kısmı ile uğraşılmaya başlanacağına, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine ve kısa süre içinde gayrimenkul sahibi olunacağına alamet eder. Ayrıca, sağlıkla ilgili olarak baş gösteren bazı durumların işini bilen ve iyi hekimlere denk gelmek sayesinde atlatılacağına ve rahat bir nefes alınacağına rivayet edilir.

Rüyada Asker Tüfeği Görmek

Yapılan bazı hatalar yüzünden ters giden işlerin düzeleceğine, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına ve ferahlığa çıkılacağına tabir edilir.

Rüyada Asker Fotoğrafı Görmek

Uzun bir zamandan beri yapılmak istenen bir çalışma ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına, işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine ve elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına işaret eder. Aynı zamanda, şimdiye kadar ortaya konan çalışmalar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada Asker Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşanan bazı talihsiz olaylar yüzünden bir güvensizlik hissine kapılmayla ve bu yüzden bazı kötü ve huzursuz günler geçirmeyle kişinin kendisi ile ilgili olarak güvenini tazelemesi konusunda rüyasında asker ya da askerlikle ilgili şeyler görmesi durumuna sıkça rastlanır. Ayrıca, sadece güvenlik değil, başarı, mevki ve kazanç olarak çoğu zaman böyle rüyalar görülmesi çok normaldir.

Rüya sahibi, hayat standartlarının düzelmesi ve iş hayatında başarı kazanması ile kendisini sıkan ve üzen neredeyse her şeyden kurtulduğu ve böylece kalben ve ruhen ferahlığa çıktığı için kendisini çok daha iyi hisseder. Ve bu durum, farklı şekillerde de olsa sık sık kendisine rüyalarda yer bulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Asker Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. fadime (09 Ekim 2014 saat: 14:12)

  Rüyamda birilerinden kaçarken ansızın yeşil berelileri gördüm, onları da kötü kişi sanıp kaçarken bunlar yeşil bereliler diye ses duydum! sonra karşı ya bakarden bi dağ tüm yeşil berelilerle donandı dağ gözükmüyodu askerden ve bi raskerle sarıldım ağladım sonra bi sofrada bulundum sarmaş koklaş oldum o askerle ağlamaklı; yanda bi asker sizde ooo çok oldunuz dye latifeler yaptı bize.

 2. fatih (06 Ekim 2014 saat: 12:25)

  ben rüyamda kadın komutan gördüm bana görev verdi bende de çelik başlık falan tam takırım sonra ben askeriyenin içinde gizlice çok gizli bir odaya girdim elimde çelik maymuncuğa benzer bir şeyle zorla açtım hatta bir kaç defa aynı odaya girdim kimse fark etmedi sonra ama nasıl oda kapı açıyorsun sonra başka bir kapı çıkıyor o kadar gizli o kadın komutanı daha öncede gördüm ama gerçek hayatta hiç tanımadığım birisi fakat o kadın komutan daha önceden teğmendi bana selam vermişti önceki rüyalarımda sonra ATATÜRK ü görmüştüm o da çok sıcak kanlıca selam vermişti gülümsedi bana ondan önceki rüyamda da yaşlı bir kadın fötür şapkasını çıkarttı içinden yedi farklı renkte ışık küreleri çıktı nur gibi sonra benim avcuma girdi başka bir rüyamda da bütün yıldızların gökyüzünde tek bir yıldızın etrafına toplaşmış halde görmüştüm şu an için hatırladıklarım bu kadar

 3. halil (25 Nisan 2014 saat: 14:13)

  rüyamda istanbul da bir dağın üstünde asker gördüm asker sanki nöbet tutuyordu birden askerin yandığını gördüm ve o ateşle dağdan duştüğünü ve düşerkende dağı yaktığını gördüm herkez korku içindeydi o kadar çok şiddetli bir ateş cıktı ki her tarafı mahşer yerine döndü dağın yarıya kadar yanıp tutuştuğunu gördüm. askerde oateşler içinde kaldı tamda şehire gliyordu ateş o anda uyandım. ne anlama gelir bu acıklar sanız sevinirim.

 4. seyran (28 Mart 2014 saat: 15:12)

  Babam bana araba almak için bir yere götürdü.Gittiğimiz yerde bir amca bizi bir yere götürüyor ve orada ağaçlık orman ve birden çok kozalak var sonra babamla biz o çam kozalaklarını toplamaya başlıyoruz .Sonra yolun kenarında askerler var bir yere gidiyorlar elinde bayraklarla ve biz onları izlemeye başlıyoruz.Askerler o kadar kalabalıklar ki itişi kalkışa başlarında da rütbeli komutanlar var bir yere gitmeye çalışıyorlar .Yolun içini, dolduruyorlar bizde kenarda kozalak topluyoruz hemde onları izliyoruz.

 5. tatlı cadı (07 Mart 2014 saat: 15:19)

  rüyamda evimize askerler gelmiş. savaş varmış yurtta korkuyorum ama cesaretliyim de . kurşun delikleri dikkatimi çekiyor. küçük yaş pastalar ve çok büyük yaş pastalar geliyor. sanki yaş pastadan yemişim. çok büyük yaş pastadan yiyeceğim ama askerler gitsin de öyle yiyeyim diyorum. hep yaş pasta gelmiş. kalabalık ailem sanki yanımda . böyle bir rüyaydı. hayırlısı bakalım.

 6. emre (10 Şubat 2014 saat: 07:41)

  rüyamda eşimle camdan dışarı bakıyorduk yüzlerce asker gördüm sivil kıyafetli marşlar söyleyerek otobüslere doğru yürüyorlardı acemi birliğine gdeceklermiş başlarında mavi bereler vardı daha sonra tanımadığım bir adam gördüm denize doğru yürüdük deniz dalgalıydı girmek istedim korktum sonra wc ye doğru yürüdük tuvaletin içinde 4kişi vardı herkez arkasını dönüp ayakta küçük tuvaletini yapıyodu ben yapamadım yorumlarsanız sevinirim kolay gelsin

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,