RuyaTabirleri.com

Rüyada Asker Kıyafeti Giymek

Rüyada asker kıyafeti giymek, erkekler için bazı huzursuzlukların ve tartışmaların olmasına, işinizde size husumet duyan bir kimse ile kavga edeceğinize; kadınla için bazı menfaatlere, yeni arkadaşlıklar edinmeye ve dostluklar kurmaya işarettir. Bu rüya bazen de devlet işine, yeni bir başlangıç yapmaya, özellikle özel hayatta huzura, toplumsal emniyete ve korkulandan emin olmaya da yorumlanır.

Rüyada Savaşan Askerler Görmek

Rüyasında birbirleri ile savaşan askerler gören kişi hayatında birtakım sorunlar yaşar. Bu rüya toplum içinde çıkacak huzursuzlukların ve anlaşmazlıkların bir habercisidir. Halk içinde meydana gelecek tatsız olaylara, fitneci bir kabilenin toplum içinde fesat çıkarmasına, iyilikten sonra kötülüğe, hidayetten sonra sapıklığa da işarettir.

Rüyada Asker Görmek

Rüyada görülen asker genellikle kuvvetli ve kudretli bir adamdır. Bu rüya, özellikle gayri Müslimlerle mücadele eden kavimler için zafere, düşmanı mağlup etmeye; bazı alimlere göre o sene yağacak yağmura, hava şartlarına, korktuğundan emin olmaya ve emniyete işaret eder.

Rüyada Bir Asker Grubu Görmek

Rüyada görülen asker grubu veya ordu o ülkenin emniyetine işarettir. Bu nedenle askerin öldüğünü görmek, ulusal güvenliğin tehlikeye düşmesine, güçlü ve kuvvetli askerlerle karşılaşmak her anlamda ülkenin güvenli ve emniyetli bir şekilde olmasına, bitkin askerler görmek ordu içinde çıkacak olan anlaşmazlıklara, hasta askerle o halkın askerlerinin fesat ve nifak içinde bulunmasına delalet eder.

Rüyada Bir Şehre Askerlerin Girdiğini Görmek

Rüyasında bulunduğu şehre askerlerin girdiğini görmek, o senin yağmurla ve bereketle geçeceğinin işaretidir. Bu rüya bazen de, o ülkenin sahip olduğu askeri kuvvetlere; rüyada düşman askerinin girmesi savaş haline veya düşman askerlerinin ülkeye girmesine; şehri askerlerin bastığını görmek ise günahkar bir kavime ve bu kavimin başına gelecek musibetlere yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada asker görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Asker Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Asker Kıyafeti Giymek İle İlgili Rüyalar;

  1. Mehmet Özçelik (26 Haziran 2015 saat: 08:13)

    Merhaba. Ben askerlik Görevimi 1995 yılın da yapmıştım Rüyam da geniş bir alan da iken askerlik yaptıgım yüzbaşı Bölük komutanımı görüyorum bana askeri Kıyafet veriyorlar ve askere gideceğim söyleniyor alıyorum giyip deniyorum pantolon büyük geliyor terziye yaptırırım diyor ve komutanlar karşılaşıyorum Komutanım askerliğimi yapmıştım ben Mardin de siz de Bölük Komutanım dınız diyorum beni tüfekle Atış poligonunda Atış yaptırıyor atıyorum bir daha atıcakken zaman doluyo ve gidiyor atışın iyimi diye soruyo evet diyorum silah ruhsatım da var diyorum bakıp bana gülerek gidiyor elbiseleri çıkarırken bir beni Tanıyan bayan geliyor pantolon bol ver daraltırıyıım tanıdık var para da almaz diyo benim tanıdığım var ben yaptırırım deyip geçiştirdim askeri elbise mavi gök mavisi bir elbise imiş çok da yakışıyor bana böyle bir rüya hepsini giyip deniyorum

  2. pelin (22 Ocak 2015 saat: 18:38)

    Ruyamda suan hala cezaevinde olan eski eşimin ben kıbrıs havaalanında çalıştığım onun da oraya geldiği ve asker kamuflajlarla o bir üst mertebesine şuraya eşlik ettiği calistigini gördüm.cok sevindim sasirdim.ve ben ona dun izmirde annendeydim.madem ciktin ben neden gormedim seni dedim sarildik .optuk birbirimizi.o izmirde ben ise kibrista yasamaktayim .ayni ruyayi bu ikincidir goruyorum ne demektir? Yorumlarınız için şimdiden tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,