RuyaTabirleri.com

Rüyada Asker Kıyafeti Görmek

Rüyada asker kıyafeti görmek, onurlandırılmak veya şerefli bir göreve getirilmek anlamına geldiği gibi genç erkekler için vatani görevlerini yapacaklarına ve sağ salim sevdiklerine kavuşacaklarına yorumlanır. Temiz, ütülenmiş asker kıyafeti resmi bir makamda görev alınacağını, amir veya yönetici konumuna gelineceğini ifade ederken, rüya sahibinin emri altında çok sayıda insanın var olacağını alamet eder. Yaşı ilerlemiş biri için bu rüyanın anlamı üst düzey yönetici olmak veya emeklilikte dahi büyük bir firmada çalışmak demektir. Her türlü sorumluluğun altına girilebilecek kadar cesur olunduğunu ve bu özellikleri ile öne çıkan rüya sahibinin yakın çevresindeki kişiler tarafından el üstünde tutulduğunu, söylediklerini can kulağı ile dinleyen insanlar olduğunu ifade eder. Güçlü bir karakterin, yalandan uzak durmanın ve bol sevap işlenerek yaşanan düzgü bir hayatın sembolüdür.

Rüyada Asker Kıyafeti Giymek

Yeni bir görev alınacağını ve bu görevi de en güzel şekli ile yerine getirerek sonunda ödüllendirileceğini ifade eder. Allah korkusu ile yaşayan rüya sahibinin asla yalana başvurmadığını ve günahtan uzak durarak daima helal lokma yediğini, onuruna düşkün olduğunu, hayır duası alarak yolunda ilerlediğini, aile üyelerine de aynı telkinlerde bulunduğunu bildirir. Anne baba duası almış, her işi yolunda giden insanlara alamet eden rüya askere girmek, vatani görevini en kısa sürede yerine getirmek anlamına da gelir.

Rüyada Kanlı Asker Kıyafeti Görmek

Niyet edilen bir işin bozulacağını veya yarım kalacağını, kişinin hesaba katmadığı engeller çıkmasından ötürü amaca ulaşılamayacağını bildirse de, yakın bir zamanda bu niyet için yeniden harekete geçileceğini haber verir. Geçici aksiliklerin kişiyi yolundan alıkoymayacağını, sadece bazı hayallerini bir müddet ertelemek zorunda kalacağını tabir eder.

Rüyada Asker Kıyafeti Görmenin Psikolojik Yorumu

Gurbete gidenlerin veya gurbet yolu bekleyenlerin, askerlik görevlerini yerine getirmek için bekleyenlerin sıklıkla gördüğü rüyalardandır ancak bazı durumlarda aşırı disiplin içinde büyümüş olan kişiler de bu rüyayı görebilirler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!