RuyaTabirleri.com

Rüyada Asker Olduğunu Görmek

Rüyada asker olduğunu görmek, güç ve kudret sahibi olmaya, sorumluluk almaya, zorluklardan ve çalışmaktan korkmayarak, cesurca mücadele etmeye, iyi günlere olan inancı hiç yitirmemeye, sabırlı, sağduyulu ve metanetli olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin en kötü ve en zor günlerinde dahi umudunu yitirmeyecek kadar dirayetli bir kimse olacağına, düşünmeden adımlar atayacağına ve hiçbir zaman fevri davranmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek ve Çatışmak

Rüya sahibinin mücadeleci bir ruh taşıdığı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi her şeyin en iyisine sahip olmak için çaba gösteren, ekmeğini taştan çıkaran, ailesini her koşulda geçindirmenin yollarını bulan, bu yönüyle de çok sevilen ve saygı duyulan kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Asker Olmak

Zafer elde etmeye, rakipleri geride bırakmaya, düşmanlardan, kem gözlü ve art niyetli kişilerden kurtulmaya delalet eder. Rüya sahibinin kendisini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına tabir edilir.

Rüyada Askere Gitmek

Makam ve rütbe sahibi olmaya, başarılar ile anılmaya, işinin ehli olup bununla ünlenmeye ve herkes tarafından bu şekilde tanınmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin ticarette herkesin önüne geçeceğine ve yaptığı iş sayesinde herkesin kendisine saygı duyacağına alamet eder.

Rüyada Asker Görmek

Hedeflere doğru giden yolda emin adımlarla ilerlemeye ve her geçen gün amaçlara yaklaşmaya rivayet edilir. Rüya sahibi akıllı ve stratejik planlarla hayatta arzu ettiği her şeye ulaşacak, hiçbir şeyden yana gözü arkada kalmayacak demektir.

Rüyada Kadın Asker Görmek

Elinden her iş gelen, evin hem erkeği, hem kadını olmayı bilen, evi çekip çevirdiği gibi hesap işleri konusunda da başarılı olan bir kadının varlığına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada asker görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Asker Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. mahmut cosan (08 Aralık 2014 saat: 11:43)

  Ruyamda askere gidiyodum ve askeriyeye teslim oluyodum giderken hic bir askeri malzeme goturmemistim beni askeri kantine yolluyodular askeri kiyafet aliyodum kendi kendime diyodum gelirken niye hic bir sey getirmedim kendimle birde benim borclarim vardi bunlari kim odeyecek diye soyleniyodum bunu nasil yorumlarsiniz

 2. Abdulkadir (30 Kasım 2014 saat: 11:47)

  Abi ben rüyamda babaannemin bilim mahalleden geçtik sonra maltepe dershaneme gittik onlar beni alıp asker arabasına bindirdiler annemle vedalastiktan sonra askerde Savaşa girdik 10 15 kişi kaldiydi ve ekip geldi 1000 lerce ve ben ve 4 tanimadigimm 4 adam teröristlerin dağında kalan arabanıza binmeye gittik ve orası terörist dagiymis bacağında sakat yuruyemiyordum ve tam beni gördüler uyandım. Yardım. Edinnn ne anlama geliyor

 3. fevzi (25 Kasım 2014 saat: 11:01)

  Iyi gunler. İki gun once gordugum bir ruyanin anlamini size sormak istedim. Ruyamda kendi yasadigim sehirde bulunan 1. Ana jet ustune asker olarak gidiyorum. Askeriyeye gidip evraklarimi teslim ediyorum askerligimin baslamasi icin normalde 1 hafta oldugunu soylediler. Lacivert bir dosya verdi komutan 7 gun sonra seni burda bekliyorum dedi ve beni geri gonderdi. Ins hayir olur. Yorumunuzu bekliyorum tesekkurler

 4. engin (20 Nisan 2014 saat: 03:53)

  Ben iki gün önce eski askerlik yaptığım yere bir daha askerlik yapmaya gittiğimi gördüm ve dun gecede kız arkadaşımla ayrıldığımı ve onun en yakın arkadaşıyla sevgili olduğumu gördüm ve en son deminki rüyadan ayrı uyanmadan diye hatırlıyorum bir yılan gördüm bunların hepsini araştırdım farklı farklı şeyler yazıyor Bi kaçı Biraz yaşadığım hayatla bağlantılı diye düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,