RuyaTabirleri.com

Rüyada Asker Olmak

Rüyada asker olmak, meşakkatlere dayanma gücü göstermek anlamına gelir. Rüya sahibi için, yaşadığı her zorluğun üstesinden en az zararla çıkmayı bilen ve her güçlüğe rağmen yıkılmadan, hayata karşı dimdik durmasını beceren kişi tasviri yapılır.

Rüyada askerlik yapmak, ciddi hastalıklarda, önemli can ve mal kayıplarında, iflas ettiğinde bile hayata kahretmeyen, her gün yeninden yaşamak için bir yol bulan kişidir. Yani rüya sahibi için, yaşadığı her büyük kötü olaydan sonra, kendini her defasında küllerinden yaratmayı başaran kimse olduğu yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Askere Gitmek

İş hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibi, ileride çok zengin ve ünlü bir iş adamı olacak, ünü yurt dışına yayılacak ve ismi en başarılı iş adamları listesinin üst sıralarında yer alacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Asker Olmak ve Savaşmak

Rüya sahibinin hayatta her işinde başarılı olacağına, para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, her istediğini takacağına ve her istediğine sahip olacağına delalet eder. Rüya sahibi çok kişinin istediği ama bulamadığı bir hayatın sahibi olacaktır.

Rüyada Silahlı Asker Olmak

Sahici dostlara işaret eder. Bu kişiler, rüya sahibinin hep kötü zamanlarında kendisine destek olan ve yaptığı her işte arkasında olan, ailesi kadar yakın kimselerdir.

Rüyada Hasta Asker Görmek

Rüya sahibinin iyi niyetlerini öldürmeye çalışan bu nedenle sürekli kafasını karıştırmak için uğraşan kişiye işaret eder. Bu kişi rüya sahibinin inandığı şeylerin yanlış olduğunu söyleyerek sürekli olarak kafasını bulandırmaya çalışmaktadır.

Rüyada Savaş Meydanı Görmek

Rüyada savaş meydanı görmek, rüya sahibinin bazı sorunlarla yüz yüze gelip, bir takım kimselerle ağız dalaşı ve münakaşa etmesi şeklinde tabir edilir. Karmaşa ve kavga anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada asker görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Asker Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Asker Olmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Eyüp (29 Nisan 2014 saat: 23:42)

  merhaba ben askerliğimi 12 yıl önce hakkari yüksekova 32 yaptım.

  kendimi sıkça oralarda, bazen özleyip ziyaret maksatlı bazen seferberlik emri ile bazende askerlikten eksik günlerimin tespit edilmiş olup tamamlamak icin çağırıldıgımı görüyorum.

  ve her gördüğümde normalde unuttuğum hemen hemen bütün arkadaşlarımı çevreyi bölüğümü tüm detaylarıyla görüyorum.

  üniformamla silahımla eğitimlere spora nöbete çarşı iznine çıktığımı görüyor, o dönemdeki tüm detaylarıyla ve disipliniyle askerliğimi yapıyorum.bezen gururlanıyor bazen duygulaniyor ve ağlıyor bezende geri gelmek istemiyorum.

  yorumlarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

 2. emel (04 Mart 2014 saat: 00:02)

  rüyamda kendimi asker olarak gördüm teröristlerle köprünün üzerinde savaşacakmışız ama benim yaptığım bir sebepten dolayı ( ne olduğunu hatırlamıyorum ) teroristler geri çekilmişlerdi bende onların barındığı eski bir binada saklanıyordum elimde tüfekle.oradan çıkmanın bir yolunu arıyordum ama bulamadım kapının arkasına saklanmış bekliyordum içimden gelip beni alırlar diyordum ve etraftaki 2 çocuk beni görüyorlardı söylemeyin sessiz olun diyordum bana gülüyorlardı tamam kesin ölücem ben burda diyordum ve dua ediyordum…

 3. engin (15 Şubat 2014 saat: 10:57)

  Ruyamda kendimi aker olarak gordum biriyle tartisip askeryeden kaciyorum.daglardan ormandan kosarak kimse yakakayamiyor.bir adimim sanki yuz adim oluyor sonra evimin oldugu sehre yaklasiyoirum aniden fikrim degisip askeriye ye geri donucem diyorum evime gelmek istemedim araba beklerken sagir dilsiz uc tekerlekli araba suren adam geliyor onunla anlasip arabasina biniyorum sonra sagir dilsiz yasli adam konusmaya baasliyor .arabadan inip kosmaya basliyorum yine bir dinlenme tesisinde bakan olan birisini gordum aylesiyle beraber beni taniyor sonra yeniden kacmaya kosmaya basliyorum yanumda bi adam beliriyor bir sehrin girisinde bosver donme diyor askere bak bu sehre girelim yeni hayat kuralum diyor.ben istemeyip gene kosmaya basliyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,