RuyaTabirleri.com

Rüyada Askerler Görmek

Rüyada askerler görmek, rüyada görülen askerlerin durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi rütbeli bir asker görmüşse, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projelerin çok büyük ses getireceğine bu sayede rüya sahibinin çok ünlü birisi olacağına ve herkes tarafından tanınacağına alamet eder. Eğer rütbesiz bir asker görülmüşse, rüyayı gören kişinin hanesinin dışarıdan gelecek hırsızlık gibi durumlara karşı çok güvenli olduğuna ve evde kalınarak can güvenliğinin sağlanabileceğine delalet eder.

Rüyada Askerler Tarafından Vurulmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında ortaya çıkacak sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntı çekeceğine, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine ve bu yüzden yeni bir işe girmekte tereddüt edeceğine, böyle bir durumda da yapmak istediği işlerden zarar edeceğine ve yakın bir zamanda iflasın eşiğine geleceğine tabir edilir.

Rüyada Askerler Tarafından Yakalanmak

İş hayatında yaşanan sıkıntıların günden güne büyüyeceğine, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada Askerler Tarafından Tutuklanmak

Yakın bir zaman içinde çok hayırlı işler başaran rüya sahibinin, işlerinde yaşanan bir sorundan ya da işlerini bozmaya çalışan birisinden ötürü çok büyük sorunlar yaşayacağına, işlerinde aksama olacağına ve etrafındaki insanlara dikkat etmesi gerektiğine rivayet eder.

Rüyada Askerler Tarafından Kovalanmak

İş hayatında çok büyük başarılar kazanan rüya sahibinin, daha önce yaşadığı bir sıkıntının tekrar ortaya çıkacağına ve eskisinden daha çok sorun yaratacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada asker görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Asker Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Askerler Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hülya gülen (14 Ekim 2014 saat: 13:14)

    Rüyamda eşim tarafından pek çok kadınla altatılmış olduğumu gördüm. Kadınlarla konuştum. bizim bereberliğimizde yaşayamadıklarımızı onlarla nasıl yaşadığını sorarken, hepsinin para içinde birliktelik seçtiğini düşündüm(bu arada eşimden ayrıyım) Sonra hafif şiddette deprem hissettim. Nasıl kurtulmam gerektiği konusunda çözümler aradım. Uzun bir sopayı camdan evin duvarına sarkıtığımda binanın sağlam olmadığını düşünüp evden çıktım. Yanımda oğlum vardı. Bir ayağımda bot diğerinde bot yoktu. Sokaklarda eli tüfekli skerler ateş ediyordu. Onlardan kaçtım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,