RuyaTabirleri.com

Rüyada Askerlik Görmek

Rüyada askerlik görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında yaşadığı ya da yaşayacağı bir sorun için eş, dost ve akrabalarından çok büyük yardımlar alıp sorundan kurtulacağına delalet edilir. Eğer rüya sahibinin, parasal sorunları varsa bu sorunlarının en kısa sürede çözüleceğine ve aile içinde yaşanan kırgınlıkların düzeleceğine tabir edilir.

Rüyada Orduevi Görmek

Rüyada orduevi görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok dürüst ve temiz kalpli bir insan olduğuna ve yaptığı işlerde herkese hakkını verdiğine ve kendi hakkını da kimseye yedirmediğine işaret edilir.

Rüyada Askeri Gazino Görmek

Rüyada askeri gazino görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili çok güzel ve sevindirici bir haber alacağına yorumlanır.

Rüyada Postal Görmek

Rüyada postal gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok disiplinli, düzenli ve otoriter olduğuna ve yaptığı işlerde bu yüzden bazen sorunlar yaşayıp zarara uğradığına delalet eder.

Rüyada Postal Giymek

Rüyada postal giymek, rüya sahibinin, aile hayatında ve iş hayatında eşyaların düzenli olması ve temizlik konularındaki takıntılarından ötürü her zaman eksik birşeyler bulduğuna işaret edilir.

Rüyada Postal Çıkarmak

Rüyada postal çıkarmak, iş hayatında ve sosyal hayatta karşılaşılacak bazı sorunlara ve sıkıntılara karşı hazırlıksız yakalanmaktan korkulduğuna ve bu yüzden iş hayatında biraz çekinik davranıldığına tabir edilir.

Rüyada Kasatura Görmek

Rüyada kasatura görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır yapmak istediği ve hayalini kurduğu işe girişeceğine ve hem büyük miktarda para kazanacağına hem de çok büyük başarı sağlayacağına işaret edilir.

Rüyada Kasaturanın Kırıldığını Görmek

Rüyada kasaturanın kırıldığını görmek, rüya sahibinin, kendisini çekemeyen insanlardan ya da düşmanlarından çok büyük bir darbe yiyeceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada asker görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Asker Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: