RuyaTabirleri.com

Rüyada Askı Görmek

Rüyada askı görmek, rüyayı gören kişiye göre değişiklik göstermesine rağmen genel olarak, yapılan işlerde başarı kazanılmasına ve sorunların zamanla çözülmesine delalet eder. Sevilen kişilerden destek alınıp sorunların üstesinden gelineceğine ve atılan adımların herkes tarafından beğenilip kişiye saygı ve hürmet olarak döneceğine işaret eder. Ayrıca, aşk hayatında meydana gelecek değişikliklere de yorumlanır.

Rüyada Elbise Askısı Görmek

Rüyada elbise askısı görmek, askı görmekle aynı anlama gelir. Yıllardır yapılan çalışmaların meyvesini vereceğine, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına ve kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine delalet eder.

Rüyada Ayakkabı Çekeceği Görmek            

Rüyada ayakkabı çekeceği görmek, iş ve aşk hayatında yaşanacak sorunlara ve bu sorunlar gün çektikçe büyüyüp içinden çıkılmaz bir hal alacağına işaret eder. Rüya sahibinin, sabırlı ve hoşgörülü davranarak bu sorunların üstesinden gelebileceğine ve yaşanacak kırgınlıkları ya da küslükleri düzeltebileceğine yorumlanır.

Rüyada Ayakkabı Çekeceği Kullanmak

Rüyada ayakkabı çekeceği kullanan kişinin, yaşadığı sorunları çözmek için çabaladığına ve bunun için sevilen bir kişiden destek alacağına delalet eder.

Rüyada Sütyen Görmek

Rüyada sütyen görmek, kişinin vücuduna iyi baktığına, temizliğine ve vücut bakımına önem verdiğine ve aynı özeni işinde de gösterip başarı kazanacağına yorulur.

Rüyada Sütyen Kopçası Görmek

Rüyada sütyen kopçası görmek, rüya sahibinin heyecanlı ve romantik bir dönem yaşayacağına, duygularının ön plana çıkacağına ve hayattan zevk alacağı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada İç Çamaşırı Görmek

Rüyada iç çamaşırı görmek, sevgiliden alınacak güzel haberlere ve hayırlı işlere yorulur.  Aynı zamanda, yeni atılımlar yapılacağına ve rüya sahibinin yeniliklere uygun hareket edeceğine işaret eder.

Rüyada İç Çamaşırı Çıkarmak

Rüyada iç çamaşırı çıkarmak, rüyayı gören kişinin, yanlış beslendiğine ve bu yüzden küçük bir rahatsızlık geçireceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: