RuyaTabirleri.com

Rüyada Aşkını Görmek

Rüyada aşkını görmek, rüyayı gören kişinin rahatının bozulmasına, huzurunun ve keyfinin kaçmasına neden olacak tatsız haberlerin alınacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayattan yana tüm beklentilerinden, hayallerinden ve isteklerinden vazgeçeceğine, yapmaktan hoşlandıklarından artık tat alamaz olacağına, içine kapanacağına, gülmeyi unutacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin hiç geçmeyeceği sandığı bu günler kendisi için sadece bir süreçtir ve mutlaka geçecektir diye kabul edilir.

Rüyada Aşkını İtiraf Etmek

Rüyayı gören kişinin içinde tuttuğu ve bastırdığı bazı duygu ve düşüncelerin kendisine yük olduğuna, onu huzursuz ve mutsuz kıldığına, fakat yine de kimseye söylemeden onları saklayacağına işaret eder. Rüya sahibi sussa dert, konuşsa başka bir dert demektir.

Rüyada Aşkını İlan Etmek

Rüyada aşkını ilan etmekle, aşkını itiraf etmek aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin bunalıma girmesine, sıkıntıya düşmesine, tabiri caizse sürekli üfleyip püflemesine neden olan bir takım sorunları olduğuna tabir edilir.

Rüyada İlk Aşkını Görmek

Rüyayı gören kişinin darlıktan kurtulup, bolluğa ulaşmasına, kafasına koyduğu işlerde atılıma geçmesine, maddi anlamda güçlenmesine, manevi anlamda huzur ve güven duymasına, kendisine olan inancının artmasına, böylece yaşam sevincinin de tazelenmesine rivayet edilir.

Rüyada Platonik Aşkını Görmek

Rüyayı gören kişinin girişimlerinin ve yatırımlarının sonuçsuz kalacağına, üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına ve adeta kendisini büyük bir yenilgiye uğramış hissedeceğine alamet eder.

Rüyada Eski Aşkını Görmek

Rüyayı gören kişinin geçmişteki anılarının canlanmasına vesile olacak bir olayla karşılaşacağına bu durumun onu memnun ederek mutlu olmasına vesile olacağı gibi aynı zamanda hüzünlenerek, kendisini kötü hissetmesine neden olacağına delalet eder. Geride kalan günlere duyulan özleme yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,