RuyaTabirleri.com

Rüyada Aslan Kovalaması

Rüyada aslan kovalaması, kişi için çok önemli ve hayatını değiştirecek nitelikte bir olayın vuku bulacağını, karşısına çıkacak değerli bir fırsatı simgelediği gibi, sahip olacağı güç sayesinde çevresinde sözü geçen biri haline dönüşeceğini işaret eder. Aslan tarafından kovalanan kişinin başında parlayan şans güneşi hayatı boyunca onu takip eder ve kişi her işte büyük başarılar elde ettiği gibi, kuvvetli, iktidarlı biri haline gelir. Önemli zümrelere mensup biri ile evlilik yapılacağı, çok büyük bir şirketin başına yönetici olarak geçileceği anlamına da gelen rüya zengin bir hayatın da müjdecisidir.

Rüyada Aslandan Kaçtığını Görmek

Korkak ve çekingen tavırları nedeni ile rüya sahibinin fırsatları doğru değerlendiremediği ve bu yüzden içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan bir türlü kurtulamadığını işaret eder. Aslandan kaçtığını gören kimseler yanlış evlilikler yapar ya da kişiliğine hiç uymayan işlerde çalışıp mutsuz olurlar. Hayata karşı at gözlüğü ile bakıldığına ve yaşamın kendisine sunduğu fırsatları bir türlü yakalayamadığına işaret eden rüya, kişinin depresif bir ruh haline sahip olmasından ve tembelliğinden de sıyrılması için uyarıcı bir işaret taşır.

Rüyada Aslan Isırması

Rüya sahibinin iş hayatında çok büyük bir rakiple karşı karşıya kalacağını ve alt olacağını bildirir. Yanlış hamleler ve kararlar yüzünden işinden olunacağı anlamına gelen rüya, toplum nazarında da itibarsız bir kimse olunacağını bildirir. Aslan ısırması farklı bir yoruma göre de kişinin başka bir kimsenin yardımı ile toparlanacağı ve güç kazanıp, eskisinden de iyi bir hale geleceğini müjdeler.

Rüyada Aslan Kovalamasının Psikolojik Tabiri

Hayatı boyunca güçlü kişilere karşı pasif kalan ve kendisini savunamayan, ezik bir karaktere sahip olan kişileri simgeler. Aslan kovalaması çocukluğunda sürekli olarak aşağılanan ve arkadaşları tarafından alay edilen bir çocuk olunduğunun da işaretidir. Yetişkinlikte de geçmişteki sorunlarla baş edilemediğinin ve bu durumların kişinin psikolojik durumunda yara açtığının da tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Aslan Kovalaması İle İlgili Rüyalar;

 1. MERT MERAL (28 Ağustos 2016 saat: 16:46)

  Bİ SİTEDE HIRSIZLIK YAPMIŞTIM KULAĞIMA ÖYLE SESLER GELİYORDU AMA HIRSIZLIK YAPTIĞIMI GÖRMEMİŞTİM AĞACIN ÜSTÜNDEYDİM ASLAN GİTTİ SONRA AĞAÇDAN İNDİKTEN SONRA SESİNİ DUYDUM HIZLICA KAÇMAYA BAŞLADIM AMA KOVALADĞINI GÖREMEDİM HERŞEY İÇİN TEŞEKÜRLER ŞİMDİDEN

 2. fatih (28 Ağustos 2016 saat: 12:39)

  Merhabalar arkadaslarimizla bisikletle yolculuk yapıyoruz . Ben surekli ana cadde ye geliyoruz bizim geldiğimiz yol toprak olduğu için tekerler kayıyor ve bisiklette inip karşıdan karşıya o şekilde geçmek istiyoruz . Bi araç geçtikten sonra yerde bir Arslan görüyoruz birşeyler yerken ve hemen kaçmaya basliyoruz ben yakalanacagimizi anlayınca ilerde sanki bufola surusu varmış gibi görüyorum onlara doğru yöneltmek istiyorum arkadaşımıza kendime kalkan kullanıyorum ama aslan arkadaşıma saldırıyor bende o arada kurtulmak çalışırken utanıyorum . Hatırladığım gore aslan beyazdı

 3. Oğuz (08 Temmuz 2016 saat: 11:44)

  Rüyamda okul koridoru gibi uzun bir koridorda bir aslanın salınıp bana doğru koştuğunu gördüm korkup kaçmaya başladım. Tam sınıfın birine girip kapıyı kapatacaktim ki dengemi kaybedip kapıyı elimden kaçırdım ve kapıyı kapatamadim. Aslan içeri girip ayagimi ısırdı. Canım felan acımadı. O esnada uyandım. Hayr olsun inşallah.

 4. Oktay (25 Nisan 2016 saat: 06:12)

  Amcam yemek veriyordu ev cok kalabalikti bahcede bir aslan vardi birden kilidi acildi kovalamaya basladi ben kactim kurtuldum ama adamin birini isirdi 2-3 adam yardim etti adami aldilar aslanin agzindan bende amcama acayip kizip firca attim ruyada bitti burda

 5. nidai (02 Eylül 2015 saat: 02:18)

  Şimdi gördüğüm rüyada yeni bir ilişkiye başladığım kız arkadaşımın evindeydim sonbet ediyorduk kaplumbağları vardı hep anlatırdı bana ili tane rüyamda ewin içinde onlarıda gördüm iki tane kaplımbağı sonra ewin içine göz attım dedimki kendi kendime bunlarda bizim gibi yoksul saat ilerledi oda karanlıklaştı birden kız arkadaşıma gitmem gerektiğini söyledim ve o dediki annemede bi seslen sonra içimden anne demek geldi yiyemedim daha karanlıktı ortam ışığı açta bi elini öpüp gidiyim dedim ışıklar yandı ve kadının tek gözü masmavi mavi kaşlı kirpikli tek gözüde normal noluya falan dedim deccalmi bu sözünü çok net hatırlıyorum kendi kendime ve dedim ki verin ielinizi öpüyüm dedim hayır şeklinde kafasını sağa ve sola sallamaya başladı kollarıda bağdaş şeklindeydi kız arkadaşım sırtımdan çimdiklemeye başladı beni kör o kör o diyerek bende olabilir diyorum ama tırmaklarımı sağ köprü kemiğime batırdığını hissediyordum ağlıyarak sonra ewden çıktım arabam biraz uzak mesafedeydi görüyodum önümde 7 8 tane aslan belirdi bu ne dedim yaa demeye kalmadı bize doğru biri koşmaya başladı bende saeı bi duvar vardı tırmandım orda da 2 3 tane küçük aslan sonra farklı yüksek bi yere tırmanmaya başladım orda da aslan var bu beni yiycek dedim her neyse bi anda evden uzakta ağaçların altında bir yerde buldum kendimi karşıda da evi görüyordum arkamdan köpekler havlamaya başladı ağaçlık olan yüksek ve karanlık yeri hızla terkettim koşmaya başladığımda ay ışığı yere vurmuş ayaklarımın altı ince kum ve yalınayak etrafımda koşuşturan hayvanlar geyik hatırlıyorum bunların arasında farklı hayvanlarda vardı benden kaçıyolardı bende hızla ewe koşmaya başladım iyice derken arslan belirdi sağımda kükreyerek bana koşmaya başladı bi anda rüya olduğunu farkkettim kendimin biraz komik gelebilir ama tam atlayınca uyanıyım dedim koştu koştu arslan tam atladı bi anda uyandım bi anlam çıkaramadım bundan ilk defa detaylı bi şekilde uyanır uyanmaz size yaxıyorum anlamına bakarken tesadüf eseri gördüm sizi bi anlam çıkaramadım rüyadan sabah uyanıncada büyük bir bölümünü unutacağıma eminim tüm detayları sizinle paylaştım teşekkür ederim….

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,