RuyaTabirleri.com

Rüyada Aslan Kükremesi Görmek

Rüyada aslan kükremesi görmek, eğitimine önem veren rüya sahibinin geçmişten gelen bazı sorunlarını bugünlerde çözerek kariyer planlarını biraz daha güçlendireceğine, hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına yorumlanır. Aslan kükremesi güç anlamına gelir ve yapılan işte göz önünde olmak, iradesini ve kararlılığını kanıtlamak manasındadır. Mesleki becerileri geliştirecek kurslara katılmak ve alınacak yeni eğitimler sayesinde terfi etmek demektir. Rüya sahibinin yakın çevresindeki imajını güçlendireceğini, insanların kendisi hakkındaki düşüncelerini önemsediği için her hareketine dikkat edeceğini ve şanslı bir dönemde olduğunu vurgular. Düşmanlar karşısında harekete geçmek, zorluluklardan yılmamak ve kişiye zarar vermeyi amaçlayan insanların kötü düşüncelerini ortaya çıkarmak demektir. Aynı zamanda gözü pek biri olmaktan dolayı iş hayatında herkesin beğendiği, birlikte çalışmak isteyeceği biri haline gelmenin de habercisidir.

Rüyada Aslan Kükremesi Duymak

Ticaretle uğraşılıyorsa bir topluluğa katılmak ve işlerini büyütecek yeni fırsatlar elde etmek demektir. Kişinin kendisine örnek alacağı, yüksek mevkilerde bulunan, güçlü kimselerle tanışacağını, onlardan alacağı öneriler sayesinde iş yaşantısını yeni baştan şekillendireceğini delalet eder. Yarım kalan, ayak bağı olan bir meselenin kişiye el uzatacak bir arkadaş sayesinde çözüleceğini, miras konularında yapılacak konuşmaları ve kişinin gelecek planlarında bazı değişikliklere gidileceğini bildirir.

Rüyada Aslan Kükremesinden Korkmak

Yeni atılımlar yapmak veya yeni adımlar atmak için şu an şartların hiç müsait olmadığını ve acele davranılması halinde beklenen sonuçlar yerine hayal kırıklığı yaşanacağını delalet eder. Kendine ait iş yeri açmak veya yeni bir iş hayatına atılmak isteyen kişilerin mali kaynakları yetersiz olduğu için borçlanacaklarını ve bazı finansal kaygılar yaşayacaklarının işaretidir.

Rüyada Aslan Kükremesinin Psikolojik Yorumu

Herkese kendini ispat etmek ve içinde tuttuklarını söylemek, başkaldırmak, özgürlüğünü ilan etmek istemek demektir. Yaşanan baskılara boyun eğmek istemeyen hür iradeli kimseleri ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!