RuyaTabirleri.com

Rüyada Aslandan Kaçmak

Rüyada aslandan kaçmak, kişinin bir düşmanı ile karşı karşıya geleceğine, kendisine kötülük yapmak isteyen bir adamdan dolayı bulunduğu yeri terk etmeye, tehlikelerle yüz yüze gelmeye, bazen de kuvvetli ve maddi anlamda zengin bir kişinin gazabından korkmaya, başınıza gelecek bazı belalara işaret eder.

Rüyada Aslandan Korkmadığını Görmek

Rüyasında aslandan korkmadığını gören kişi düşmanın şerrinden emin olur. bu rüya, herhangi bir şeyden tedirginlik duyuyor veya endişe ediyorsanız, korktuğunuza uğramayacağınız anlamına gelmektedir. Bazen de bu rüya çekindiğiniz ve sevmediğiniz bazı kişilerin aslında düşündüğünüz gibi olmadıklarının ve onları yakından tanıyınca gerçek yüzlerinin farkına varacağınızın habercisidir.

Rüyada Aslan Olduğunu Görmek

Rüyada kendisinin aslan olduğunu gören kimse, güç ve kuvvet kazanarak herkes tarafından takdir gören önemli bir kişi olur. Bu rüya, gören kişi için oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Kısa zamanda büyük başarılar elde edeceğinize, hükümet işine girmeye, yönetici olmaya, kuvvetli bir adamın yanında çalışmaya, bir gruba önder olmaya da işarettir.

Rüyada Aslanın Yelesini Görmek

Rüyada aslanın yelesini gören, buna dokunan kişi hükümette bulunan bir adamın yanında işe girer. Bu rüya iş hayatında parlak bir geleceğe, kısa sürede her anlamda başarılı olup maddi manevi anlamda yükselmeye, sizin için önemli olan bir işte başarı göstermeye, güçlü ve nüfuslu kimselerin gözüne girmeye ve onlar için çalışmaya yorumlanır.

Rüyada Aslan Burcu Olduğunu Görmek

Rüyasında aslan burcundan olduğunu gören kimse, bu burcun özelliklerini taşır ve yakın zamanda terfi ederek yöneticilik pozisyonuna yükselir. Farklı bir burçta olanlar için bu rüya atılıma, bazı girişimlerde bulunmaya, çalışmalarından elde edeceği kara, cesur ve gözü pek bir kimseye, insanların gözünde iyi bir yerde bulunmaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!