RuyaTabirleri.com

Rüyada Aslanlar Görmek

Rüyada aslanlar görmek, rüyayı gören kişin için iş hayatında çok üst mevkilere ve çok büyük kazançlara tabir eder. Rüya sahibinin, çok hayırlı kazanç getirecek ve büyük başarılar kazandıracak bir iş sayesinde işyerinde çok büyük kademelere geleceğine, bu sayede çok büyük başarılara imza atacağına, kazancının günden güne artacağına ve insanlara yaptığı iyilikler, dürüst ve namuslu biri olması ve kötü bir kişi olmaması sayesinde insanlar tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kişi olacağına yorulur.

Rüyada Yavru Aslanlar Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatta gerekli olan bilgi ve görgü donanımına gerektiği ve yettiği kadar sahip olduğuna, bu sebeple çekindiği ve başlamaktan korktuğu işlere rahatlıkla girmesinin herhangi bir sorun yaratmayacağına aksine kendisine olan öz güveni sayesinde yakın bir zamanda çok başarılı olacağına alamet eder.

Rüyada Dişi Aslanlar Görmek

Rüya sahibinin, kendisini kıskanan, kindar, kötü karakterli ve yeri geldiğinde çok büyük kötülükler yapmaktan çekinmeyen bazı kadınlar ile uğraşmak zorunda kalacağına, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına ve büyük üzüntüler ile karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada Erkek Aslanlar Görmek

Girdiği her işte ve yaptığı her çalışmada çok büyük başarı kazanan ve çok hayırlı kazançlar elde eden rüya sahibinin, etrafındaki insanlar arasında kendisine karşı çok büyük kötülükler planlayan kişilerin var olduğuna rivayet eder.

Rüyada Aslanlar Tarafından Kovalanmak

İş hayatında ve sosyal hayatında rüyayı gören kişiyi rakibi olarak gören bir kişinin, her alanda kendisine büyük bir düşmanlık beslediğine, bu düşmanlığın çok büyük sorunlara sebep olacağına, belki de hiç görmediği bir kişi tarafından büyük zarara ve ziyana uğratılacağına ve neredeyse bütün işlerinin teker teker engelleneceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Aslanlar Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. eray (03 Aralık 2014 saat: 12:37)

    kendi evimin yakınında park gibi bir yerde yeşillik alanda bir kaç yavru aslan vardı.Daha sonra dişi aslan beni kovalamaya basladı bende bir apartmana kaçtım ve kurtuldum aslanda biraz bakındıktan sonra gitti.Daha öncede bu rüyanın aynısını 2-3 kere gördüm.

  2. dilek (31 Mart 2014 saat: 22:38)

    mahalle lisenin oralarda gezinirken birden arkadan iki üç aslanın bana doğru koştuğunu gördüm ve koşmaya başladım.çevremde ki bazı insanlara sardırdılar ben kaçmaya devam ettim ve sonra bi apartmanın üst katlarından birisine irdim ve evde bi kaç kişi vardı evin bütün camlarını kapatmaya çalıştım ama bitanesinden aslan girip evden birisini aldı ve içerde dolanmaya başladı bende evin arka camından kaçmaya çalıştım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,