RuyaTabirleri.com

Rüyada Asma Yaprağı Toplamak

Rüyada asma yaprağı toplamak, kişinin eline geçecek şüpheli bir maldır. Bu rüya dikkatli olmazsanız haram işleyeceğinizin veya elinize helal olmayan bir paranın ulaşmasının göstergesidir. Bazen de asma yaprağı toplayan kimse menfaat elde eder veya o kişiye büyük bir zattan çok hayırlı ve güzel bir nimet ulaşır.

Rüyada Asma Yaprağı Görmek

Rüyada görülen asma yaprağının farklı tabirleri vardır. bu rüya, bazen izzet ve şeref; bazen haram mal veya şüpheli para; bazı alimlere göre o ülkenin gireceği çetin bir savaşa; tayin olmaya veya terfi etmeye; bazen de husumete, kötülüğe veya kişinin birtakım sorunlar yaşamasına işarettir.

Rüyada Üzüm Bağı Görmek

Rüyasında üzüm bağı gören kişi eğer bekarsa yakında evlenir veya kısmeti açılır. Üzüm bağı genellikle kadına yorumlanır. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi, bir kadından menfaat elde eder veya rüya sahibine beklemediği bir kadından mal kalır. Bazen de üzüm bağı iş yaşamında başarılı olmaya, kazanç elde etmeye, terfiye veya makam sahibi olmaya işarettir.

Rüyasında Yemyeşil Asma Yaprağı Görmek

Rüyasında yemyeşil bir asma yaprağı gören kişi eğer erkekse çok hayırlı ve güzel bir kadınla, eğer kadınsa kudretli ve güçlü bir adamla evlenir. Bu rüya eşinizin çk hayırlı bir kimse olmasına ve ondan size ulaşacak mal ve paraya işarettir. Bazen de böyle bir rüya gören kimse zenginleşir, makam sahibi olur.

Rüyasında Sararmış Bir Asma Yaprağı Görmek

Rüyasında sararmış bir asma yaprağı gören kişi, yakında bir hastalık geçirir. Bu rüya genellikle hastalıkla yorumlanır. Bazı alimlere göre ise sararmış asma yaprağı, kötü bir kadınla evlenmeye veya evlilik hayatınızda yaşayacağınız bazı sorunlara; hanımınızla yaşayacağınız birtakım tartışmalara da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Asma Yaprağı Toplamak İle İlgili Rüyalar;

  1. Nisanur (12 Temmuz 2016 saat: 00:32)

    Rüyamda üzüm yaprakları gördüm çok güzel yapraklardı çok büyük ve narin yapraklardı sevinçle topluyordum birden sahibi geldigini farketim ama hala toplamaya basladim ama boyle gizli gizli toplamaya basladim sonra kendi bahce,me girdim sonra yanima bir cocuk geldi ve bana yapraklari ver dedi ama bilmiyordum sahibi yada baskasimi ama utandigim icin hemen verdim ama eski yeni o bahceden topladiklarim deyil benim bahcemdenbahcemden topladiklarini verdim ama ben cocuga nekadar versem yeter demiyordu aliyordu. Ama ben onun. Bahcesinden aldigim kadar verdimmm sizce bu ruya bana ne anlatmak istiyor

  2. nejla (14 Nisan 2016 saat: 09:12)

    Rüyamda çocuklarım ve kız kardeşiyle dolaşmaya çıkarken yeni çıkmış mayıs yapragi yeni uzun aşması bu armalar sokakta ve ev bahçe içi ve bahçe dışı uzun aşmaları ve çok güzel görünüyorlar ve ben biraz toplamaya basliyorum ama sahibinden gizli gizli o arada kizkadesim ve çocuklar yyok yanında beraber yürürken Ben yaprak toplamaya daldım kızkardeşim ve çocuklar arkalarından geliyorum diye uzaklasmislar bu arada ben tek kaldım ben devam ediyorum yaprak toplamaya sonrasında bir kadın daha bana katıldı oda toplamaya başladı ama yaprak kadını tanımıyorum sonra bir evin bahcesindenden ufak ufak yavru köpekler çıkış bahçe kapısından dışarı ufak yavru köpeğin biri benim üstüne atladı ve. Ben sirkindim ve köpeği üzerinde dururdum hepsi bu kadar

  3. Azra yasemin (10 Nisan 2016 saat: 10:49)

    Bir evin catisindayim komsumun catisiymis ve orda asma yapragi var teyze su yapraktan toplayimda bi sarma yapim dedim ada topla dedi bana yardim etti bide o gunun gecesinin ramazan ayinin ilk sahuruna kalkacamizi soyledi ben bilmiyormusum aa oylemi dedim gerisini hatirlamiyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,