RuyaTabirleri.com

Rüyada Aşure Görmek

Rüyada aşure görmek iyi olarak tabir edilen rüyalar arasında değildir. Rüyada aşure gören kişinin başını ağartacak, moralini bozup canını sıkacak olaylar meydana gelecektir. Rüyada aşure görmek sağlık sorunlarına, mala haciz gelmesine, kazancın azalmasına işaret eder. Rüyada aşure gören kişi kendisi hakkında söylenmiş kötü laflar duyacak bu duruma çok içerlenecek, üzülecek ve sinirlenecek diye yorumlanır.

Rüyada aşure görmek aynı zamanda üst üste gelecek olan kötü haberlere delalet eder. Rüyasında aşure gören kişi çevresinde de çok göze batan ve kıskanılan kişi olarak tabir edilir. Rüyada büyük bir aşure kazanı görmek nazarlardan korunmaya işaret eder.

Rüyada Aşure Yemek

Rüyada aşure yemek, aşure görmenin aksine çok hayırlıdır. Kişinin içinde bulunduğu zor koşullardan kurtulmasına, sağlığına ve neşesine kavuşmasına, afiyette olmasına ve feraha çıkmasına işaret eder. Rüyada aşure yemek bir de kişinin çıkarı olan bir iş için birine destek olması ya da biri için çalışması anlamına gelir.

Rüyada Aşure Dağıtmak

Rüyada aşure dağıttığını görmek hayırlı gelişmelere, olumlu sözler işitmeye, bol rızık ve nimet elde etmeye delalet eder.

Rüyada Aşure Yapmak

Rüyasında aşure yaptığını gören kişi herkes tarafından hayırlı olan kişidir. Bu kişi yaptığı her işte en az kendisi kadar sevdiklerinin de menfaatini gözeten kimse olarak ifade edilmektedir.

Rüyada Aşure Yapıldığını Görmek

Rüyada aşure yapılan yerde bolluk ve güzellik olur. Aşure eğer rüya sahibinin evinde yapılıyorsa o evde geçim sıkıntısı olmaz, ailede de sakinlik ve huzur hâkim olur. Rüya sahibi aşurenin nerde yapıldığını görürse bu tabir o yerde geçerlidir. Rüyada aşure yapıldığını görmek kişinin meslek hayatında çitayı çok daha yukarılara taşıyarak, hem başarılarını hem de kazancını arttırması anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,