RuyaTabirleri.com

Rüyada Aşure Pişirmek

Rüyada aşure pişirmek, bereket ve bolluktur. Özellikle aşure gününde aşure pişiren kimse büyük bir rızka ve nimete sahip olur. Aşure pişirmek dünya hayatında parlak bir geleceğe, kişinin geçimini kolaylıkla ve güzellikle kazanmasına, dünyada eve ahirette sizi bekleyen hayırlara ve nimetlere delalet eder. Aşurenin içindeki malzemeler ne kadar fazlaysa kişiye ulaşacak nimetler, hayırlar ve ihsanlar o kadar fazla olur. Rüyasında az malzeme ile aşure pişirmek ise az kazanca ve mala delalet eder. Rüyasında aşurenin pişip dumanının çıktığını gören kişi yeni bir mesleğe girişir. Bu rüya maddi manevi kolaylığa ve geçim sıkıntısından kurtulmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Aşure Dağıtmak

Rüyasında aşure pişirip onu dağıtan kişi, insanlara yardım edip onların eksikliklerini tamamlayana ve ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayan, güzel ahlaklı ve yardımsever bir kimsedir. Rüyasında kendi oturduğu yerdeki insanlara aşure dağıttığını gören, birçok insanı etkileyecek güzel hareketlerde bulunur. Rüyasında kapı kapı dolaşıp aşure dağıtmak, hem özel hayatınızda hem de iş yaşamanızda sizi bekleyen güzel hadiselere ve müjdelere de yorumlanmaktadır.

Rüyada Aşure Gününü Görmek

Aşure günü dini anlamda birçok olayın yaşandığı ve oldukça hayırlı olarak bilinen bir gündür. Bu nedenle rüyasında aşure gününü gören kimse, o seneyi bereketle, bollukla, güzellikle ve hayırla geçirir. Rüyasında aşure gününde ibadet ettiğini gören kimsenin duaları kabul olur ve tüm istekleri gerçekleşir. Aşure günü sıkıntılardan kurtulma, üzüntülerin sona erme günüdür. Bu nedenle bu rüyayı gören kişi tüm sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada Aşure Pişirmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada aşure pişirmek, kişinin içinde yaşattığı güzelliklerin, insanlara yardım etme isteğinin ve güzel ahlakının bir yansımasıdır. Böyle bir rüya gören kimse, bazen de karışık duygular içindedir ve büyük bir karar aşamasında olup nasıl bir karar vereceğini bilememektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Aşure Pişirmek İle İlgili Rüyalar;

  1. alper öztürk 10yaş (18 Eylül 2015 saat: 11:38)

    rüyamda evde tek başımaydım sonra mutfaktan bir ses geldi mutfağa gittiğimde tak diye bir ses duydum ondan sonra kalbim çok hızlı atıyordu ve bir anda mutfaın kapısı hızla kapandı ve yere yatıp ağalamaya başladım anne anne yardım et diye baığrıyordum.

  2. Selin inci (17 Mart 2015 saat: 17:19)

    Rüyamda büyük bir şey beni ve bütün ailemi Kuzenlerimi kovalıyordu. Ben ve ailem o büyük şeyden kaçmayı başardık. Doğruca ankaraya melike ablam lara gittik. Orda biraz soluklandık. Ankaraya gidince ben ve Kuzenlerim annemler Anıtkabir e gittik.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,