RuyaTabirleri.com

Rüyada Aşure Yapmak

Rüyada aşure yapmak, şayet aşure ayında görüldüyse hayırlı bir iş ya da bir kısmet olarak yorumlanır. Mevsiminde görülmeyen aşure ise, aklınızda olmayan bir yerden bir ceza yiyeceğinize ve bu cezadan sonra ödeyeceğiniz toplu miktar paraya delalet eder. Yaptığınız aşureyi yediğinizi ve dağıttığınızı görmeniz, arkadaşlarınıza ailenize ve etrafınızdaki kişilere yararı dokunan bir insan olduğunuza işaret eder.

Rüyada Aşure Almak

Rüyada bir komşudan ya da bir başkasından aşure aldığınızı görmeniz, hayatınızda bir takım olumlu gelişmelerin olacağına delalet eder. Sevdiğiniz insanlarda duyacağınız güzel sözlere, komşularla aranızda olan kuvvetli arkadaşlık bağına, nimete ve artan rızka işaret eder. Rüyada sevdiğinizden aşure aldığınızı görmek hayırlı bir işe vesile olacaksınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Aşure Kazanı Görmek

Rüyada aşure kazanını gören kişinin rızkı ve hanesinin bereketi artacak demektir. Görülen aşure kazanı ne kadar büyükse bereketinde o kadar büyük olacağına, küçük aşure kazanı ise elde edilecek bereketin daha az miktarda olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin aşure kazanını karıştırdığını görmesi, iş ve ev hayatında huzura ve sakinliğe sahip olacağına delalet eder. Aşure kazanının evinde olduğunu ve aşureyi kendisinin karıştırdığını gören rüya sahibinin hanesinden hayatı boyunca bolluk ve bereket eksik olmaz.

Rüyada Aşure Dağıtmak

Rüyada aşure dağıttığını gören kişinin çevresinde bulunan sevilen, sayılan, aynı zamanda sözü geçen bir kişiye işaret eder. Bazen rüyada aşure dağıtmak devlet kapısında halledilecek hayırlı bir işe, bazen de çıkarı olan bir kimsenin yakınınızda olduğuna delalettir. Aşure dağıtmak genel olarak aile bireyleriniz ve arkadaşlarınız arasında sevilen bir kişi olduğunuza, sürekli hayırlı işlerle uğraşarak bol dua aldığınıza tabir edilir. Aşure dağıtan kişinin her istediğinin olması ve sağlıklı bir ömür sürmesi anlamına da gelmektedir. Bazı rüya alimleri ise, rüyada aşure dağıtmayı kişinin kavuşamadığı kısmetine kavuşması olarak yorumlamaktadırlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: