RuyaTabirleri.com

Rüyada Aşure Yemek

Rüyada aşure yemek, kısmet almak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin hayatına bolluğun, bereketin ve zenginliğin geleceğine, kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, maddi anlamda güçleneceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına işaret eder. Ferahlamaya, esenlik ve huzur bulmaya, mutluluktan iyileşmeye, güzelleşmeye ve şifaya kavuşmaya tabir edilir. Çıkış yolunu bulmaya alamet eder.

Rüyada Aşure Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin şansının açılacağına, yüzünün güleceğine, hayatının güzelleşeceğine, işlerinin de düzene gireceğine alamet eder. Rüyasında aşure yediğini gören kişinin hayallerine kavuşacağına ve muradına ereceğine rivayet edilir ve bu rüya herkese nasip olmayacak kadar özel rüyalardandır diye yorumlanır.

Rüyada Aşure Görmek ve Yemek

Hayırlara yorulur. Hem maddi hem de manevi anlamda güçlenmeye, doğrulup, ayağa kalkmaya işaret eder. Rüya sahibinin amaçlarına kavuşacağına, başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine aynı zamanda da gerçek huzuru yakalayacağına delalet eder.

Rüyada Aşure Yedirmek

Gönülden gelerek, samimi ve içten hayır işleri yapmaya, ihtiyaç sahiplerine el atmaya, sadaka vermeye ya da düşkün kimselere yardım etmeye tabir edilir. Rüya sahibinin maddi imkânlarını en doğru şekilde hak yolunda kullanmayı tercih edeceği anlamına gelir.

Rüyada Aşure Dağıtmak

Rüyada aşure dağıtmak da, aşure yedirmek gibi kabul edilir ve benzer şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin Allah’ın makbul, sevgili ve yüce kulları arasında olmak için bol bol sevap işleyeceğine ve insanların hayır dualarını alacağına alamet eder.

Rüyada Aşure Yapmak

Temiz ve iyi niyetlerle çıkılan yollardan eli boş dönülmeyeceğine bilakis kar elde edileceğine yorulur. Rüya sahibinin kendisine hem mutluluk hem de zenginlik getirecek işlere gireceğine, bu işlerde başarılı ve emin şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Aşure Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. oznur (28 Aralık 2014 saat: 13:31)

    Ruyamda suan beni terk eden sevgilim beni ozledigini mantiginin reddettigini fakat ozlemine engel olamadigini yaziyor ismi cismi herseyi o fakat yuzu bi baskasi bulusuyoruz buyuk bir beyaz esya dukkaninda iceri giriyorum.cennet meyvalarindan dahanonce hic tatmadigim.gormedigim.sekillerde meyvalardan cok farkli bir asure deli gibi saldiriyorum.yiyorum.bi an utaniyorum acaba goren var mi boyle yedigimi diye arkada kamera varmis kuzenlerim.yanimda tadin harika birsey diye onlar tatmiyor ama sonra eski sevgilimle gorusuyoruz icimdrn ben bunun neresine asik olmusum.diyorum

  2. nuriye (31 Ekim 2014 saat: 18:58)

    eşim karşımda,birden bir kuş beliriyor, büyük,kanatlarını açıyor ve çırpmaya başlıyor,kuş eşime doğru dönmüş vaziyette kanat çırpıyor,kuş kanatlarını çırparken,ortalık sisleniyor,kuşun kanatlarından pul pul kepek gibi şeyler dökülüyor,kuş kanatlarını çok hızlı çırpıyor,ve eşimin sureti görüntüden o sisle kayboluyor ama kuş görünmeye devam ediyor,uyandım

  3. naile (13 Ekim 2014 saat: 11:43)

    İyi günler. Rüyamda ablam ile beraber sevdiğim bir eczanesi giriyorum. Eczanesi arka kısmında kazan kazan aşure oluyor ve yemeye davet ediyorlar.fıstığı bol yeşil renkli bir aşureden almak istiyorum. Ama onun pek şekerli olmadığını kaynatılırken elektriklerin kesildiğini ve şeker konmadığını belirtiyorlar. Ben yinede o aşureden alıyorum ve bana yanın da ekstra şeker ikram ediliyor. Elimdeki kaşıklar da tatlı kaşığı oluyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,