RuyaTabirleri.com

Rüyada At Arabası Görmek

Rüyada at arabası görmek, keyfine ve rahatına düşkün olmak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi içmeye ayranı olmasa dahi çeşmeye atla giden yani aslında ekmek bile bulmakta güçlük çekiyorken yine de lüksünden ödün vermeyen kişi olarak tasvir edilir. Ya da bu rüya sahibi için fare deliğinden geçemeyen bir de üstüne beline torba bağlayan kişi benzetmesi yapılır.

Rüyada at arabası görmek gezmeyi ve seyahat etmeyi çok seven kişi şeklinde de değerlendirilir. Rüya sahibinin en büyük hayali ölmeden önce mavi tura çıkmak ve görmedik hiçbir yer bırakmamaktır. Rüyasında at arabası gören kişi dünya turuna çıkmayı arzulayan kişi diye değerlendirilir.

Rüyada At Arabasına Binmek

Üzerinde durmaya hiç değmeyecek, rüya sahibinin moralini bozmaya dahi yetmeyecek bir sorun yaşaması olarak tabir edilir.

Rüyada At Arabası Kullanmak

Rüya sahibinin bir hayalinin gerçekleşeceğine delalet eder. Aynı zamanda da, çok istediği bir yere gideceği anlamına gelir.

Rüyada Eşek Arabası Görmek

Uçak ile gidilecek, ülke dışındaki bir yolculuk anlamına gelir. Rüya sahibinin keyfiyetten, çok istediği yabancı bir adayı ya da koyu görmek için istediği o yolculuğa nihayet çıkabileceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Eşek Görmek

Rüya sahibinin moralinin bozulmasına neden olacak bir durum yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi, birinden çok kötü bir söz işitecek, buna çok içerleyecek ve kızacak demektir.

Rüyada Eşek Anırması

Üzücü olaylarla karşılaşmaya ve büyük hayal kırıklıkları yaşamaya delalet eder. Eşek anırması, kötü bir olayın gerçekleşeceğinin habercisidir.

Rüyada Eşekten Düşmek

Rüya sahibi için geçim zorluğu çekmeye ve darlık içine düşmeye delalet eder. Rüyasında eşekten düştüğünü gören kişinin iyi giden hayatı bir anda bozulacak ve sıkıntılar baş gösterecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!