RuyaTabirleri.com

Rüyada At Arabasına Binmek

Rüyada at arabasına binmek, ahlaklı ve günahlardan kaçınan bir gence, onunla dost olmaya veya rüya sahibinin bu özelliklere sahip olduğuna işarettir. Bazı yorumculara göre ise bu rüyaya sıkıntısı olanları ferahlatacak kısa zamanda ortaya çıkacak havadislere, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara; bazen de yolculuğa çıkmaya, güvenli ve mutluluk dolu seyahate, güç ve kuvvet kazanmaya, sağlığında oluşacak problemlere veya hasta olanlar için şifa bulmaya işarettir. Bu rüyayı gören oldukça şanslı olduğu bir döneme girer ve her türlü zorluklardan kurtulur.

Rüyada At Arabasını İttiğini Görmek

Rüyasında at arabasını iten kişi gerçek hayatında bazı zorluklarla karşılaşır. Bu rüya güçlükle elde edilecek başarı, azimli olma, sıkıntılarla kazanılacak mal ve para, üzüntüden sonra ferahlama ve maddi sıkıntılardan kurtulmadır. Bu rüyayı göre yaptığı işlerden büyük karlar elde eder ve kederlerinden kurtulur. Yine çalışmak gerektiğine, çalışarak başarılı olunacağına işaret eden ve sabretmeyi öğütleyen bir rüyadır.

 Rüyada At Arabası İle Gezintiye Çıktığını Görmek

Rüyasında at arabası ile gezen kişinin eline zorluk çekmeden, kolayca bir mal veya para ulaşır. Bu rüya hayatı boyunca sıkıntı çekmeyen, daima şansı yaver giden, zorluk yaşamadan zengin olan veya her işi yolunda giden adamdır. Bu rüya yine seyahatlere çıkmaya, birçok yer görmeye ve yolculuklarında rahat edip güvenle geri dönmeye de yorulabilmektedir.

Rüyada At Görmek

Büyük âlimlere göre bu rüya şu şekillerde yorulur: Rüyada at görenin kadri kıymeti çok olur; izzet ve mertebeye kavuşur. Bir topluluğa idareci olur ve emrinde birçok kişi çalışır; bu rüya oldukça hayırlıdır ve bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına işarettir. Yine Hz. Danyal’a göre at rüyası, büyük bir makamın ve mevkinin habercisidir. Bu rüyayı gören ya hükümdar olur ya da yüksek bir seviyeye erişir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada At Arabasına Binmek İle İlgili Rüyalar;

 1. büsra (09 Eylül 2016 saat: 07:00)

  Ruyamda kuran kursuna gidiyordum çikişta at arabasiyla ati sürmeye çalişiyordum. Ama ati hic suremiyordum at hep hizli hizli gidiyordu. Farkli yerlerde hep kendimi buluyordum. Ama sonunda eve gelmistim?????rüyami yorumlarsaniz cok iyi olur.

 2. Leyla (05 Temmuz 2016 saat: 00:15)

  Rüyamda kendime ayid süslenmiş zengin at arabası, dört at de sürükleyen araba 1800 yılların at arabası. Kendimde iyi giyinmiş bir ya zengin ya yüksek makamlarda çalışan Ayşe’sine ayidim , ama tek im. Bir makama geldik , iştahta yeriymiş, orda durduk , atlara mola vermek için. Etrafımda yardımcilar, ben de bir şey ler söyliyörum , sanki oradaki insanların yardım yapacağım. Küsüra bakmayin yananciyim, Türkçem pek iyi değil.

 3. Osman (27 Mart 2016 saat: 09:02)

  Rüyamda at arabasının arkasindaydim atın üzerinde sarı bi bez vardı ben onun üzerinden dusuyodum atı kullanan başka biriydi onu tanımıyorum atı kullanan tek kalıyordu at arabasının arkası yoktu kullanan kişi atın uzerinden düşüyordu kafsini yere vurup yerde kanlar vardı sonra onu hastaneye goturuyolardi at tek duruyordu atı almak istiyodum izin vermiyorlardı sonra at kuculup kaçmaya başladı bu nedir yorumlarmisiniz

 4. Serher (15 Mart 2016 saat: 23:11)

  Rüyamda babam tartışma içinde ydim sonra bana iki küpe veriyordu altın ama birinde eli kurs takılı birinde de çeyrek altın ligin bi şekilde senin bana atgin kazık bunlar la ölçü lemez hakimi hızır kiyamad helal etmem deyip sinrle çıkıyor um evden kapının önünden gecen bi at arabasına var babam pesim sen gelmesin diye binip gidiyor um

 5. Serher (15 Mart 2016 saat: 23:10)

  Rüyamda babam tartışma içinde ydim sonra bana iki küpe veriyordu altın ama birinde eli kurs takılı birinde de çeyrek altın ligin bi şekilde senin bana atgin kazık bunlar la ölçü lemez hakimi hızır kiyamad helal etmem deyip sinrle çıkıyor um evden kapının önünden gecen bi at atbaşı var babam pesim sen gelmesin diye binip gidiyor um

 6. İlhan (05 Şubat 2016 saat: 15:56)

  Rüyada sevgilime zaman ayrımıyordurm birden aklıma geldi be kapıda at Arabası vardı sevgilim beni unuttuğunu sanmıştı bende ona binerek telefonun orta tuşuyla onu haraket ettiriyordum indim bir yerde ve uyandım yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

 7. ecmel (10 Ağustos 2015 saat: 00:44)

  rüyamda eşimle birlikte at arabasına biniyoruz hemen arkamızda da arkadaşım eşiyle birlikte başka bir at arabasına binmişler beraber dağların arasında gidiyoruz ama hava karanlık, ve at arabası önde gidiyor at arkasından geliyor arabada eşim oturuyor, atın üzerinde de ben oturuyorum.arkama bakıyorum arkadaşlarımız birden gözden kayboluyor onları aramak için attan iniyorum ve arkama bakarken eşim at arabasıyla ortadan kayboluyor dağın ortasın çok korkuyorum ve ürpertici bir tipi olan bir adam karşıma çıkıyor benim kolumdan tutup gel benimle eşin ilerde ona götürüyüm diyor ve ben çok korkuyorum adama yerden taş alıyorum kafasına vurmaya başlıyorum ve adama hiç birşey olmuyor bana gülüyor derken uyandım ama rüyadan çok etkilendim. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

 8. tijen (12 Nisan 2015 saat: 21:35)

  Ruyamda bir arkadasla beraber at arabasinda geziyoduk .araba yerden cok yuksekti sanki iki katli gibi yol tumseklerle doluyudu girintili cikintili yola uc ip gerilmisti ve camasir asiliydi rengarenk camasirlar ipleri kaldirip altindan geciyorum sonra araba baska bir yoldan gidecekmis bende hayir bu yoldan gidelim diyorum hava aticam halama diyorum bu gezdigumiz yer eski mahallem cocuklugum ve gencligimin gectigi yer sonra mahallenin en tepesinde attan iniyorum burasi yuksek bi tepe ve butun bimahalle ve ilce gozlerimin onunde o rada at enseme kadar giriyo ve biraz ulpertili bi sekilde ata bakiyorum at kir bi atmis simdiden tesekkurler bide bir posetin ocinde el supurgesi varmis bes alti tane aorasida benim kayinvalidenin evi ve yuzu asik suratsiz bi sekilde bana bakiyodu.

 9. tijen (12 Nisan 2015 saat: 01:10)

  bi arkadaşımla at arabasına biniyoruz ve eski mahalleme gidiyorum yerden sanki bayağı yukselmişiz gibi yol cok engebeli çukurlar falan sonra önümüze çamaşır asılı üc ip çıkıyo kaldırıp altından geçiyoruz başka bir yoldan gidecekmişiz burdan gidelim hava atıcam diyorum yüksek bir tepenin üzerinde attan iniyorum at tam o sırada enseme kadar değiyo kır bi attı
  şimdiden teşşekürler

 10. berkay (26 Ocak 2015 saat: 09:05)

  Rüyada at arabasinda oturuyordum.at arabasi merdivenlerden iniyordu onumde ayaklarimin dibinde bir canta vardi merdivenlerden inerken yere dustu kaldirmak icin at arabasindan indim bir sure sonra tekrar at arabasina bindim tek at cekiyordu at arabasini ve at beyaz renkliydi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,