RuyaTabirleri.com

Rüyada At Sevmek

Rüyada at sevmek, hızlı gelişen ve kişinin mutluluk duyacağı bir ilişkinin başlangıcını bildiren rüya uzun vadeli bir aşka yelken açılacağını ifade eder. Hayatında bir ilişkisi olmayan kişilerin nihayet yuva kuracakları kadar sevecekleri biriyle tanışacaklarını işaret eder. Nişan yahut söz gibi bir durumun yaşanması ile birlikte yuva kurma hazırlıklarına başlanacak olan bu süreçte kişinin hem duygusal, hem de maddi açıdan herhangi bir sorun yaşamayacağını, muradına ereceğini tabir eder. At seven kişi evli ise çocuk sahibi olur ya da aile içinden birinin hamilelik haberini alır. Evlilik teklifi almak şeklinde de yorumlanan rüya doğum günü, evlilik yıldönümü gibi bir kutlamanın da haberini verir. Rüya sahibinin yeteneklerini sergileyebileceği ortamları bularak her türlü isteğini hayata geçireceğini, yapacağı çalışmalardan dolayı eline geçen para ile rahat edeceğini bildirir.

Rüyada Ata Binmek

Mezun olmak, işe başlamak gibi kişinin hayatında bir dönemin sona erip, yenisinin başladığını bildiren güzel bir rüyadır. Bekarlık günlerinin son bulacağını da ifade eder ve rüya sahibinin gönlüne göre bir eşle dünya evine girip, yuvasını kuracağını, her isteğine zorlanmadan ve en güzel şekliyle kavuşacağını tabir eder. Öte yandan aile şirketi varsa başa geçileceğini, çalışılan meslekte yükselerek daha iyi kazanç elde etmeyi de delalet eder. Her konuda gönlünden geçeni elde eden rüya sahibinin lüks içinde yaşayacağına, çevresindekiler tarafından sevilip sayılacağına ve her koşulda mutlu olmayı başaracağına yorulur.

Rüyada At Öldürmek

Kişiye faydası dokunan, her anlamda hayatını kolaylaştıran bir durumun sona ereceğini, bunun sadece kişinin tutumundan kaynaklanacağını bildirir. At öldürmek kısmetsizlik demektir ve aynı zamanda şanssızlıkların peş peşe geleceği, stresli günleri de ifade eder. Bir süre yaşanacak bu sorunlar karşısında metanetli durmak gerektiğini, bunun bir süreç olduğunu ve sona ereceğini akılda tutmayı salık verir.

Rüyada At Sevmenin Psikolojik Yorumu

Sevdiği insanlara gönülden bağlanan, her zaman sadık olan kişilerin ifadesidir. Özel hayat konusunda her zaman sadakate ve güvene önem veren kişilerin çevrelerindeki insanlara da aynı şekilde davrandıklarını, tutarlı kişilikleri sayesinde her zaman ilgi çektiklerini de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!