RuyaTabirleri.com

Rüyada At Sürüsü Görmek

Rüyada at sürüsü görmek, arka arkaya çıkacağı yolculuklardan pek çok kısmetle dönecek olan rüya sahibinin ne muradı varsa gerçekleşeceğini ve müjde dolu haberler alacağını, mevki açısından yükseleceğini ifade eder. Makam sahibi olmak, güçlenmek, kendi işini kurmak demek olan rüya aynı zamanda izzet sahibi eşe, gelecekte iyi işler başaracak evlatlara tabir edilir. Büyük şans ve hayır bulunacak işler manasına gelen rüya, sürüdeki bir ata binildiği görülürse güzel, büyük bir ev sahibi olunacağına yorumlanır. Beyaz at sürüsü görmek hem kişinin evlenmesine, hem de yakın zamanda ailesinden, yakın çevresinden çok sayıda kişinin mutluluğuna şahit olunacağına alamettir. Yabani at sürüsü görmek rüya sahibinin özgürlüğüne kavuşmasına, tutsaklar için müjdeli haberlere, mahkemelerden lehte sonuçlar almaya tabir edilir.

Rüyada Siyah At Sürüsü Görmek

Saltanat sürüleceğini bildiren rüya, kişinin uğraş verdiği işinde sürekli ilerleyeceğini, mevkisinin her geçen gün artacağını, işini büyütmesiyle birlikte düşmanlarından da teker teker kurtulacağını ifade eder. Güç anlamına da gelen rüya, genç erkekler için rüşdünü ispat etmek, girilen işlerde başarı göstermek ve ailelerini gururlandıracak bir evlat olmak manasındadır. Asil ve soylu bir aileden gelin almak, evlilikte uzun yıllar saygı ve sevgiyi korumak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Beyaz Az Sürüsü Görmek

Temiz niyetli, kişinin ufkunu açan, yüce gönüllü biriyle tanışmak, kişi bekarsa böyle biriyle evlenmek anlamındadır. Rüya sahibinin sıkıntısız sürdüreceği hayatında kısmetsizlik yaşamayacağını, her zaman kazancında bereket olacağını, muratlarına bir bir kavuşacağını bildirir ve önemli bir şerefe nail olunacağının habercisidir. Beyaz ata binen kimse makam elde eder ve sevinçten gözleri dolar.

Rüyada At Sürüsü Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kendisini baskı altında hissettiği an bulunduğu ortamdan ayrılmak, eğer bir ilişkideyse o kişiden uzaklaşmak istediğini ifade eder. Özgürlüğünden ödün vermeden yaşayan kimseleri temsil eden rüya, bağımsızlığını korumak için her konuda gözü kara davranıldığını da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada At Sürüsü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Sevgi (23 Aralık 2016 saat: 11:14)

    Öncelikle allah hayırlara getirsin ruyamda bi savastan kaçıyorum ben bn ve iki kişi da var biri zenci kaçıyoruz baya bağlı insanlar falan var snra kaçarken bi at sürüşü le karşılaşıyoruz dört nala koşuyorlar bn birini sırt kısmından yakaliyim biniyorum biraz gidiyo snra onu bırakıp ikinci bi at yakalıyor m onla biraz binip onuda bırakıyorum üçüncü bi at da yakaliyor m onunla da düşmana doğru gidip içlerinden geçip gidiyor m ama o ilk bıraktığım atlar bn bindiğimde yavasliyolardi ondan birakiyorm

  2. Rambo (02 Ekim 2016 saat: 23:07)

    Rüyamda yayladayım,bir at sürüsünügörüyorum.atlar hep birlikte yayılıyor,ben ailem ile mutlu bir şekilde izliyoruz.Biden bir Kürt sürüsü atlara saldırıyor.bende atlarıkurtarmak için kurtlara taş atıyorum.atların 3 te birini telef ediyorlar.kurtları püskürtuyorum.birden uzaktan dişi bir çoban köpeği geliyor ve yanıma gelen kurtları göstererek havliyor ve beni koruduktan sonra kaçıyor.birden güzel çirkin kurtlarher yerde ve mavi kanatlıbir elbise giyinimli Kraliçe kurt geliyor tasliyorum ve puskurtuyorum.rüyada attığım taşlarkurtlaradegmiyor ama kaçıyorlar.tekrarsaldiyageçiyorlar,arkamda is arkadaşım var ve bir kurt ona saldiralim diye konuşuyor.bende taşlı saldırıya geçiyoum ve puskurtuyorum.kurt duvar arkasına geçiyor,ben diğertaraftan taşatıyorum,aman birden bir baba ve 3 yaşlarındabir çocuk çıkıyor,taş çocuğun ayaklarına değiyor ama tepki vermiyor ve ben uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,