RuyaTabirleri.com

Rüyada At Yavrusu Görmek

Rüyada at yavrusu görmek, şansın, bahtın açılacağı, özelikle duygusal konularda kalpten geçenlerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Çok hayırlı bir rüyadır ve kişinin pek çok yönden mutlu olup, sevineceği haberler alacağına tabirdir. Hayır işleri yapmak, sevaplar işlemek ve ahiret hayatına yatırım yapmak demek olduğu gibi, evli kişilerin evlat sahibi olacaklarını, ailelerinde, yuvalarda daima huzur olacağını, aşk evlilikleri yaparak ömür boyu mutlu olunacağını ifade eder. Adak adamak ve gerçek olduğu için adağını yerine getirmek demektir. Yavaş yavaş ama emin adımlarla büyüyen bir işin başında olmak, kendi işinde yükselmek, kariyer hedeflerine basamakları teker teker çıkaracak ulaşmak, mesleki açıdan sağlam bir noktada bulmak anlamındadır. Bu rüyayı gören kişilerin gelecekleri hayal ettiklerinden daha parlak olur ve zirveye yerleşip, alanlarında isim yapan, şöhretli kimseler arasına girerler.

Rüyada At Yavrusu Sevmek

İşine emek vermek, sevdiklerini gözetmek ve hayat boyu tüm sorumluluklarını harfiyen yerine getirmek demektir. Bekar kişiler için çok hassas, alıngan ama sevecen biriyle tanışacaklarını, aralarında hiçbir zaman kırıcı durumlar yaşanmayacak bu kişiyle yakın zamanda nişan yapılacağını ifade eder. At yavrusu sevenlerin evlatları olur. Kişinin her isteğinin Allah’ın emriyle gerçek olacağını, muradına ermesine az kaldığını tabir eder.

Rüyada Siyah At Yavrusu Görmek

İşte başarıyı erken yaşta yakalamak ve bugün atılan adımlar sayesinde ileride büyük bir isim haline gelmeyi müjdeler. İş kuran kişilerin doğru adım attıklarını ve bu yolda ilerledikleri sürece zengin olmalarının, başarıyı yakalamalarının an meselesi olacağını tabir eder. Disiplinli bir çalışmayla kimseye muhtaç olmadan hem kendisinin, hem ailesinin rızkını çıkaracak olan rüya sahibinin mutluluğunun yüzünden okunacağını delalet eder.

Rüyada At Yavrusu Görmenin Psikolojik Yorumu

Özellikle yetişkin kimselerin zaman zaman ailelerinden şefkat görmeye ihtiyaç duyduklarını, kendilerini zayıf ve güçsüz hissettikleri her anda hemen ailelerine sığınıp, onların desteğini almak istemelerini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!