RuyaTabirleri.com

Rüyada Ata Bindiğini Görmek

Rüyada ata bindiğini görmek, kişi için çok hayırlı gelişmelere yorumlanır. Özellikle bekar kişiler için ata bindiğini görmek murat olarak yorumlandığı gibi, yapılacak güzel, hayırlı bir evliliğin de habercisi olarak tabir edilir. Ata bindiğini gören kişinin hem özel hayatında, hem de iş hayatında her şey istediği gibi şekillenir ve çok mutlu bir hayata sahip olur. Sıkıntıların kişiden hep uzak olacağına, sağlık sorunları yaşanmadan çok uzun ve güzel bir yaşama sahip olunacağı anlamlarına da gelen rüya, evlat sahibi olmak isteyenler için de bebek müjdecisidir. İslami yoruma göre de bu rüyayı gören kişinin tüm dilekleri kabul olur, bekar ise evlenir, evli ise çocuğu olur ve yaşlı ise hastalıklarından kurtulup, uzun bir ömre sahip olur.

Rüyada At Sürmek

Rüyada at sürmek, başarıdan başarıya koşulacak bir geleceğe sahip olunacağını ve çok büyük işler başarıp herkesin imreneceği bir yaşama kavuşulacağına tabir edilir. At sürdüğünü gören kimsenin ailesi de varsıl ve huzurlu bir hayat sürer. Güçlü bir kişiliğin ve önemli projelerde görev alan biri olunacağının da habercisidir. At süren kişi bekar ise, geleceğini istediği gibi şekillendirme şansı yakalar. Büyük bir fırsatın, önemli bir kısmetin ele geçeceğine, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine de alamet eder.

Rüyada Attan İnmek

Rüya sahibi için bir olayın sonuna gelinmiştir. Kişi ele geçirdiği şansı iyi değerlendirememiş ve hayalleri boşa gitmiştir. Genellikle ömür boyu etkisi altında kalınacak bir hatanın veya çok değer verilen bir durumun, kişinin kaybı anlamına gelen rüya, işlerin yoldan çıkmasına, işyerinin kapanmasına veya işten ayrılmaya da işaret eder.

Rüyada Ata Bindiğini Görmenin Psikolojik Tabiri

Kendi geleceği hakkında inisiyatif kullanmak istemenin ve başına buyruk hareket etme isteğinin belirtisidir. Psikolojik olarak bağımsız, özgürlüğüne düşkün, kendi kararlarını alan ve ayakları üstünde duran, güçlü karaktere sahip kişileri sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ata Bindiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. esra (14 Mart 2016 saat: 06:56)

    Bole bir magzada alisveris yapiyorum ama sadece tuvalet kagidi alip gidiyorum sonra bi bakiyorum 3 kisi falan buzla kaplanmis bir dairenin icine hapsedilmisisz etrafimiz acik tabi ama parmakliklar vvar parmakliklara bizi hapseden kisi vurunca biz usuyoruz sonra ben elimi kesici alet olarak.kullanip kesiyorum daha sonra babam ve kolesi birde ben et yiyoruz tavuk eti magzanin onunde kizartilmis biraz sulu magzanin icindede annaemgil yaprak sarmasi hazirlamislar onu yoyceklerdi ben 3 kere falan BELKI DAHA FAZLA ET BITTIKCE DOLDURMAYA GITTIM iste anneme bana niye yaprak koymadin annne dedim yalraga uzandim ama yiyemedim sonra bi baktim kestigim parmakligin oradayim babam hemwn arabayi getrmis babamin kolesi binip kaciyoruz sonra arkamiza dusuyorlar ama bize ulasamiyorlar bizim altimizdaki.araba bide baktim ay olmus 3. Kisi atin uzerindeyiz sonra ben birsey icin iniyorum ama tektar vinemiyorum uyaandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,