RuyaTabirleri.com

Rüyada Atanmak

Rüyada atanmak, iyi değildir. Rüyayı gören kişinin sancılı bir dönem geçireceğine, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, sarsılacağına, çökeceğine ve çaresiz hallere düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin altından kalkamayacağı kadar yüklü borçlara gireceğine, gelirinin giderinden fazla olacağına, bu durumun da kendisini bir hayli zorlayacağına alamet eder.

Rüyada Devlete Atanmak

Rüyayı gören kişinin uykusunun tam aksine kendisini iflasın eşiğine getirecek işler yapacağına, tüm parasını kaybedeceğine, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına ve tabiri caizse yana yakıla güzel günlerini arar olacağına tabir edilir.

Rüyada Memurluğa Atanmak

Rüyada memurluğa atanmak da tıpkı devlete atanmak gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hesap etmeden çok riskli işlere atılacağına, başarısız olacağına, deyim yerindeyse evdeki hesabının çarşıya uymaması nedeniyle mutsuz, üzgün ve hasta olacağına rivayet edilir.

Rüyada Tayin Olmak

Rüyasında tayin olduğunu gören kişinin hayatına eğlence, heyecan, keyif ve hareketlilik gelecek demektir. Rüya sahibinin kötü, stresli, yorgun iş günlerinden uzaklaşacağına, yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, gittiği yerde moral, huzur ve mutluluk bulacağına işaret eder.

Rüyada Memur Olmak

Rüyayı gören kişinin atacağı yanlış bir adımın bedelini çok ağır ödemek zorunda kalacağına ve bunun kendisine bazı mecburiyetler getireceğine delalet eder. Rüya sahibinin bu durumdan kurtulmadan rahat edemeyeceğine ve huzuru bulamayacağına yorulur.

Rüyada Bir Yere Atanmak

Rüyayı gören kişi için müjde ve sürpriz olarak kabul edilir. Rüya sahibinin özellikle de ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına, kazancın artacağına, müşteri portföyünün hiç beklemediği oranda kabarıklaşacağına tabir edilir ve hayırlara yorulur.

Rüyada Yeni Bir İşe Atanmak

Rüyayı gören kişinin olumlu gelişmeler yaşayacağına ve iyi hallere geleceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Atanmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Merve (06 Ocak 2015 saat: 10:29)

  Ruyamda ogretmenler odasındayım cok kalabalık ben oranın bilgisayarına giriyorum neyse saatlerce girmiyor blgsayar en son bakıyorumki ailemin yanına atanmısım cok sevınıyorum sonra soyunmaya baslıyorum avret yerim haric gogsum harıc soyunuk kalyrm

 2. arzu (03 Aralık 2014 saat: 01:07)

  Merhaba,
  Rüyamda eşimle tartışıyoruz ben bosaniyorum diyerek evi terkediyorum yanimda eski ve uzun zamandır gormedigim bir arkadasimla. Yolda giderken elime bir mektup geliyor ev hanimi olmama rağmen uzak bir sehire imam olarak atanmisim. ‘Kadından imam mi olur ya’ diyorum kendi kendime ama arkadsimla birlikte gidiyorum. Cok yuksekte puslu bir ilceymis cok kar yagar buraya soguk olur diyorum sonra bakiyorum cik guzel evler var hatta bir tane bis eb görüyorum hatta burayi kiralarim diyorum.sonra gittigim yerin pazari varmis Ogün. Sokakta kermes gibi çeşit çeşit yemekler var ozellikle mantilar buyrun alin diye ikram ediyorlar ucretsiz istediginiz kadar alin diyorlar sonra bakiyorum arkadaşım yok olmus yanimdan. Bu kadar hatırlıyorum yorumlarsaniz sevinirim

 3. GÜL (01 Temmuz 2014 saat: 10:15)

  merhaba,

  Rüyamda bir otobüs yolcuğuna çıkmıştım. otobüse binmişim hatay gibi uzak bir yere gidiyorum ama gittiğimde ne kalacak yerim ne tanıdığım hiç kimse yok. onları düşünüyorum. şu anda özel sektörde çalışıyor olmama rağmen soranlara da tayinim çıktı bir bakıcam diyorum öğretmenlik için tayin olmuşum sözde. çok büyük eski tip bir otobüs çocuklar var benim oturduğum yerde boş koltuklar var falan. yolda da teyzemler biniyor otobüse teyzem ve iki çocuğu. ama onların nereye gideceğini hatırlayamıyorum. geri kalan konular da çok karışıktı. acaba hem otobüs yolculuğu hem tayin bir arada ne anlama gelebilir ?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,