RuyaTabirleri.com

Rüyada Atatürk’ü Görmek

Rüyada Atatürk’ü görmek, rüyanın gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin Atatürk’e duyduğu sevgiye işaret eder. Kişinin Atatürk’ü göremediği için duyduğu eleme rivayet edilirken bir diğer yandan da rüya sahibinin onun izinden gittiğine, onun düşüncelerini koruduğuna ve Atatürk’ü her zaman düşüncelerinde yaşattığına alamet eder. Kişi, çevresindeki herkese Atatürk sevgisini aşılamak için çaba gösteriyor demektir.

Rüyada Atatürk’ü Görmek Konuşmak

Rüyada Atatürk’ü görmek ve onunla konuşmak, rüya sahibinin Atatürk’ü gerçek bir kahraman olarak gördüğüne ve onunla gerçekte karşılaşmadığı için bunun eksikliğini derinden hissettiğine alamet eder.

Rüyada Atatürk’ü Ölü Görmek

Rüyada Atatürk’ü ölü görmek, rüyayı gören kişinin onu hafızasında daima canlı tuttuğuna ve Atatürk’ü kalbinde yaşattığına işaret eder. Bu kişi, Atatürk aşkıyla yanıp tutuşan, ona büyük bir hayranlık duyan kişidir diye kabul edilir.

Rüyada Atatürk’ü Öpmek

Rüyada Atatürk’ü öpmek, rüya sahibinin Atatürk’ün yoluna baş koyduğuna, onu çok sevdiğine ve tüm düşüncelerini kanıksadığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin en büyük keşkelerinden biri de onu görmek ve ona dokunmak demektir.

Rüyada Atatürk’ü Hasta Görmek

Rüyada Atatürk’ü hasta görmek hayırlara alamet değildir. Rüya sahibinin Atatürk’e olan sevgisine karşılık bazı kişilerden yana tartışma yaşayacağına tabir edilir. Atatürk hakkında yalan yanlış konuşulmasına bunun da rüyayı gören kişinin kanına dokunmasına rivayet edilir.

Rüyada Atatürk’ün Naaşını Görmek

Rüyada Atatürk’ün naaşını görmek, rüya sahibinin onu çok düşündüğüne, özlediğine ve ölümünü bir türlü kabullenemediğine işaret eder. Kişi, Atatürk’ü sevdiği gibi hayatında başka hiç kimseyi o kadar çok sevmiyordur diye yorumlanır.

Rüyada Atatürk’ün Tabutunu Görmek

Rüyada Atatürk’ün tabutunu görmek, rüyayı gören kişinin onun yolundan gittiği için çok mutlu ve gururlu olduğuna tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!