RuyaTabirleri.com

Rüyada Ateş Böceği Görmek

Rüyada ateş böceği görmek, iyilik ve hayır anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek güzel ve mutluluk verici bazı olaylar yaşanacağına, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, keyfinin, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine delalet eder. Övgü dolu, hoş sözler duymaya, tebrik edilmeye ve bu sayede kendi ile gurur duymaya yorulur. Güzel olan şeylerle ifade edilir.

Rüyada Üzerine Ateş Böceği Konması

Bir kişinin rüyasında üzerine ateş böceği konduğunu görmesi, kişinin emeklerinin karşılığını alacağına, yolunun açılacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine ve bu fırsatları iyi değerlendirmeyi bileceğine alamet eder. Mutluluk, huzur, bolluk ve bereket anlamına gelir.

Rüyada Cırcır Böceği Görmek

Rüyada cırcır böceği görmek, rüya sahibinin işgüzarlığı nedeni ile başının derde gireceğine ve canın sıkılacağı ve moralinin bozulacağı günler yaşayacağına delalet eder. Kişi, haddi olmayan sözler edecek, yanlış hal ve hareketler içine girecek ya da böyle tavırlar takınacak sonra da bunun ceremesini çekecektir diye yorumlanır.

Rüyada Cırcır Böceği Öldürmek

Rüyada cırcır böceği öldürmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin çok açık olacağı bir döneme gireceğine, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine tabir edilir.

Rüyada Ağustos Böceği Görmek

Rüyada ağustos böceği görmek, sıkıntıların, dertlerin, üzüntülerin, kederin ve problemlerin biteceğine, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, gözyaşının dineceğine ve rüya sahibinin hayattan ve şanstan yana yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüyada Hünfesa Görmek

Rüyada hünfesa yani osuruk böceği görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki uğursuz, hayırsız, arsız ve yüzsüz bir kimseye ve bu kimseden gelecek sıkıntıya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!