RuyaTabirleri.com

Rüyada Ateş Etmek

Rüyada ateş etmek, rüyayı gören kişinin ne kadar kararlı ve gözü kara bir insan olduğuna işaret eder. Bildiklerinden, inandıklarından ve doğrularından ödün vermeyen, sözüne sağdık, her şartta ve koşulda kendini ispat etmeyi becerebilen, masaya yumruğunu vurarak son lafı söyleyen bir insanın varlığına alamet eder. Bu rüya, sözü üstüne söz söylenmeyecek ve aldığı kararlara riayet edilecek bir kişi üzerinden değerlendirilir.

Rüyada Havaya Ateş Etmek

Rüyasında havaya ateş ettiğini gören kişinin, herkese ilan edeceği ve mutluluğunu insanlarla paylaşacağı bir olay yaşayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin akrabalarını, dostlarını, uzak ya da yakın çevresini de dâhil etmek isteyeceği heyecanlı bir gelişme ile karşılaşacağına rivayet edilir.

Rüyada Tüfekle Ateş Etmek

Bir kişi eğer rüyasında tüfekle ateş ettiğini görürse araya kim girerse girsin, nasıl bir olay yaşanırsa yaşansın bir daha geri adım atmayacağı bir karar alacak ve bu konuda hiçbir şekilde de ödün vermeyecek demektir. Rüya sahibinin tutarlı bir kişi olduğunu gösterir.

Rüyada Ateş Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin asla yolundan dönmeyen bir kişi olduğuna bunu da çevresinde göstererek bu yönüyle tanınır kimse durumuna geleceğine alamet eder. Kişi, ister olumlu olsun, ister olumsuz duygu ve düşüncelerini yüksek sesle söylemekten hiç çekinmeyecektir diye yorumlanır. Bu kişinin açık sözlü ve mert kimse olduğu şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Tabancayla Ateş Etmek

Rüyayı gören kişinin yaşama karşı duruşuna delalet eder ve kişinin güçlü bir yapısı olduğuna, öyle ilk yenilgide hemen pes etmeyeceğine ve geri çekilmeyeceğine bilakis yaşamın kendisine attığı her tokatta çok daha güçlü şekilde ayağa kalkmayı bileceğine işaret eder. Mücadeleci, doğrularında ısrarcı, başarı için yaratılmış ve hiçbir zaman umutsuz olmayacak bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ateş Etmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gülçimen (30 Haziran 2015 saat: 13:05)

    Bir okul bahçesine toplanmış insanlar vardı muhtemelen bi özel gün kutlamak için bir aradaydılar. Sonra havaya ateş eden insanlar belirdi ve herkes kaçmaya çalılıyordu.Benim yanımda komşunun küçük oğlu vardı onu da korumaya çalışıyordum ve bir yandan da kaybolan çantamı arıyordum.

  2. seher kardelen babur (23 Mart 2015 saat: 07:11)

    Rüyanın nerden başaladığını hatırlamıyorum normal olarak ilk başta rüyada hintli olarak giyinen esmer bir kızı gördüm mor kıyafetli bana yada başka bir kişiyre elinde tabanca ile ateş etmeye başladı. Sonra benimde elimde tabanca bulundu bir an bende ona ateş etmeye başladım. Ama hiç biri isabet etmedi. Bana da kurşun gelmedi . Tabanca bitti bu sefer mermileri alıp ona doğru fırlatmaya başladım tanıdığım birisi beni ordan alıp binanın en küçük bir yere koydu anahtarı da verdi ki kapıları kitleyeyim diye. Sonrasında teyzem geldi para verdi bana onun da sonrasında vefat eden kişilerden anneannem veya babaannem gekdi ve bana para verdi çıktılar kapıları iyicr kilitleyip şişedeki suyu içtim ve uyandım. Uyandıktan sonra çok mutsuzdum ve rüya tabirlerine bakınca olumsuz şeylere kapıldımım.rüyamı yorumladığınız için teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,