RuyaTabirleri.com

Rüyada Ateşböceği Görmek

Rüyada ateşböceği görmek, rüyayı gören kişinin şansının açılacağına, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla karşılaşacağına, büyük fırsatlar yakalayacağına, kısmetlerinin açılacağına, işlerinin çoğalacağına, mutluluğunun, keyfinin, neşesinin de kalıcı olacağına tabir edilir ve hayırlara yorulur.

Rüyada Cırcır Böceği Görmek

Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağı, parasını, malını ve kendisine olan özgüvenini kaybetmesine neden olacak işlere yatırım yapacağı, zarar edeceği gibi manevi anlamda da yıkılacağı şeklinde kabul edilir ve mutsuzluk yaşamak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hamam Böceği Görmek

Rüyayı gören kişiye dost gibi görünen ama aslında menfaatçi, dedikoducu, kem gözlü bazı kişilerin olduğuna bu kimselerin yaptıkları ve söyledikleri ile kendisine zarar vermekten geri durmadıklarına rivayet edilir.

Rüyada Uğur Böceği Görmek

Rüyayı gören kişinin gönül hoşluğu yaşayacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, müjdeli haberler alacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine ve mutluluktan deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına alamet eder.

Rüyada İpek Böceği Görmek

Rüyayı gören kişinin ticaretten yana hayırlı gelişmeler yaşayacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine, bolluk ve bereket yaşayacağına, daha fazla mal sahibi olacağına tabir edilir.

Rüyada Karafatma Böceği Görmek

Rüya sahibinin hileli, fesat ve kötü olayların içine çekilmeye çalışılacağına, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına ve bu durumun bazı yasaklı ve günahlı şeylerin kendisine cazip görünmesine neden olacağına tabir edilir.

Rüyada Yusufçuk Böceği Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamının olumlu, güzel ve hayırlı yönde değişeceği, isteklerinin, beklentilerinin yerine geleceği ve ideallerini gerçekleştirmenin yollarını bulacağı anlamına gelir ve dileklerin kabul olacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!