RuyaTabirleri.com

Rüyada Atlamak

Rüyada atlamak, genel olarak yani sadece atlamak olarak değerlendirilirse hayra tabir edilir. Fakat bu rüya konusu çok geniş anlamlara sahiptir ve özele indirgenerek yorumlanmalıdır. Yani rüyanın tam olarak nasıl görüldüğünü bilerek yorumlanması lazım gelir. Örneğin; bir dağdan, tepeden ya da uçurumdan atlamak başka türlü tabir edilir, bir ağaçtan, çatıdan ya da köprüden atlamaksa bambaşka tabir edilir.

Rüyada Duvardan Atlamak

Rüyada duvardan atlamak çok başarılı olmaya, büyük paralar kazanmaya, önemli işler yapıp, faydalı işlerin altına imza atmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatında üzüntüden çok mutluluk ve sevinç gözyaşları olacak demektir.

Rüyada Yüksekten Atlamak

Rüyada yüksekten atlamak, rüya sahibinin deyim yerindeyse attan inip eşeğe binmesine ve buna razı gelmesine işaret eder. Örneğin, daha az maaşa çalışacağı bir işe girmesine, çok iyi bir semtten bir kenar mahalleye taşınmaya karar vermesine gibi farazi şekilde örneklendirilebilir.

Rüyada Suya Atlamak

Rüyada suya atlamak çok hayırlıdır, rahata ermeye işaret eder. Rüya sahibinin hayatın yükünü omuzlarından atarak daha kolay bir yaşama kavuşacağına, dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına yorulur.

Rüyada Balkondan Atlamak

Rüyasında balkondan atladığını gören kişinin hangi ruh hali içindeyse bunun tam tersi duruma geçeceğine tabir edilir. Örneğin rüya sahibi mutluyken, mutsuz olacak eğer bu durumun tam tersiyse de sevineceği bir moda geçecek demektir.

Rüyada Bir Yerden Bir Yere Atlamak

Rüya sahibinin moralinin bozulup, yüzünün asılacağı olaylar yaşamasına ya da haberler almasına delalet eder. Sıkıntı ve zorluk çekmek anlamına gelir.

Rüyada Düşmek

Rüyada düşmek, uğursuzluk demektir. Rüya sahibinin zaaflarına yenilip yanlış ve kötü işlere bulaşmasına bu nedenle de itibar kaybedip gözden düşmesine yorulur. İş yerindeki rütbesinin de elinden alınacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Atlamak İle İlgili Rüyalar;

  1. sacit (12 Nisan 2014 saat: 09:31)

    iyi günler rüyamda polis arabasının içinde devriye atarken tanıdık olduğunu düşündüğüm bi insan çay içmeye çağırdı ofis gibi bir yerdi sonra kendimi bir odada sofrada otururken gördüm sağımda bulunan şahıs şeyhmiş çay ikram edildi peynirli börekle yedikten sonra kahve geldi kahveyi içtim sonra ters çevirdim ardından tekrar çay geldi çayıda itikten sonra kahve fincanını tekrar alıp kendi falıma baktım dibindeki telveler oratadan ikiye ayrılmış gibiydi sonra ağlamaklı bi uyku8 hali gelerek şeyh olduğunu bildiğimadamın göğsüne kafamı yasladım şeyhin alnında kaşlarının arasına inin iki çizgi vardı sonra birden kalktım elemanım olan ekip arkadaşıma aracı hareket ettirmesini söyledim arkasından çıktım tam geri dönecekken eli boş gitmeyelim tatlı alalım dedim bu sefer araba ile tek başıma hareket etttim kediler ve köpeklerin arasında buldum kendimi köpekler bana hırlıyor fakat birşey yapamıyordu kedilerden birini elime alıp sağa sola koşarak oynarken kısa süre önce ayrıldığım nişanlım rüyama geldi ve bana bende birşey yoktu yağmurlu bir günde tekrar içime bir ateş düştü ve ben seninle ilgili hiçbir şeyi silmedim dedi ve uyandım yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,