RuyaTabirleri.com

Rüyada Atlar Görmek

Rüyada atlar görmek, tek şekilde tabir edilmez. Rüyanın yorumu atların niteliğine ve atların renklerine bağlı olarak yapılmakla birlikte genel anlam itibariyle şan, şöhret sahibi olmaya, yüceliğe, hikmetli kimse haline gelmeye, hidayete ermeye, makam edinmeye, gösterişe, ihtişama ve hırsa alamet eder. Rüyada atlar görmek, kısmet ve şans olarak kabul edilir ve hayırlara yorulur.

Rüyada Beyaz Atlar Görmek

Rüyayı gören kişinin temiz ve hayırlı düşünceleri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceğine ve geleceğine dair beklentilerinin karşılığını bulacağına yorulur. Rüya sahibinin dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine rivayet edilir.

Rüyada Siyah Atlar Görmek

Rüyayı gören kişinin makam ve iş sahibi olacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına alamet eder. Rüya sahibinin rakiplerine karşı zaferler kazanacağına, düşmanına galip geleceğine, saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına tabir edilir.

Rüyada Kahverengi Atlar Görmek

Rüyayı gören kişinin hem maddi hem de manevi anlamda güçleneceğine, bu sayede aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına işaret eder ve çok hayırlı bir rüya olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin geçim derdi olmadan, sakin ve güzel bir hayatı olacak demektir.

Rüyada Atların Öldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin kısmetinin engelleneceği anlamına gelir. Rüya sahibinin iradesi ve kontrolü dışında yani hiçbir kabahati olmaksızın eline geçecek fırsatların önüne bir takım engellerin çıkacağına, kişinin de bunun için üzülüp, hayıflanacağına delalet eder.

Rüyada Atların Kesildiğini Görmek

Rüyayı gören kişi için şansın kapanmasına, işlerin bozulmasına, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin kaçmasına tabir edilir. Rüya sahibine çok uğursuz gelecek, evindeki rızkın ve işindeki bereketin azalmasına neden olacak bir işe gireceğine ve zarara uğrayacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!