RuyaTabirleri.com

Rüyada Atlet Görmek

Rüyada atlet görmek, rüya sahibine gelecek bir paket var demektir. Bu paket belki büyük belki küçük olabilir ama boyutu farklı olsa da paketin içindeki pahada büyük bir şeydir. Rüya sahibini mutlu edecek, işine yarayacak bir mal ya da eşya anlamına gelir. Rüyada atlet görmek, bir yandan da rüya sahibinin kendisiyle ilgili olan ve kimseyle paylaşmayı tercih etmediği gerçekleri ile tabir edilir. Rüyada yeni bir atlet görmek, rüya sahibine tebessüm ettirecek sözlere, kirli atletse hüzne işaret eder.

Rüyada Atlet Giymek

Rüyasında atlet giydiğini gören kişi, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirecek, ciddi ve illet hiçbir hastalığı olmayacak demektir. Rüya sahibinin uzun bir hayatı olacağına, kendine dikkat edeceği ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına yorulur.

Rüyada İç Çamaşırı Görmek

Rüya sahibinin uzun zamandır düşündüğü ve görüşmek istediği bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu rüya, rüya sahibinin isteğinin gerçekleşeceğine ve düşündüğü kişi ile bir araya geleceğine işaret eder.

Rüyada Kirli İç Çamaşırı Görmek

Rüyada kirli iç çamaşırı görmek, rüya sahibinin sevdiği bir kişi için bazı fedakârlıklar yapması gerektiğine işaret eder. Bu kişi çok kırdığı ya da ihmal ettiği bir kişi olabilir. Rüyasının anlamı da en kısa sürede bu kişinin gönlünü alması anlamına gelir.

Rüyada Atletle Dolaşmak

Rüyasında atletle dolaştığını gören kişinin neşesini kaçırıp, moralini bozacak bir musibetin yaşanacağına tabir edilir. Rüya sahibi sıkıntılı günler geçirebilir.

Rüyada Külot Görmek

Rüyada külot görmek maddiyatla değerlendirilir. İster eski ister yeni külot fark etmeksizin rüya sahibi için kazanç elde etmeye ve yarar sağlamaya işaret eder. Rüya sahibinin rüyası, geçimini rahat şekilde sağlayacağı ve darlık çekmeyeceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Atlet Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. zeyt (07 Nisan 2014 saat: 09:41)

  Rüyamda bana beyaz atlet giydiriyo eşim,ben normalde hep siyah giyerim rüyamdada siyah giymek istiyorum ama eşim bak sana beyaz daha çok yakışıyo diyo ve giyiyorum. Benim gözüme tam beyaz gözükmüyor ama eşim bak tertemiz bembeyaz giy işte diyo. Sonuçta beyaz atleti giyiyorum fakat o arada eşimi görmüyorum,bi başkası da arkadan çok iyi oldu bembeyaz diyor ve rüyam bitiyor.
  Ne demek olur bu? Ayrıca eşim şu an hamile ve geçen akşam da çocuğumun doğduğunu,kucağıma aldığımı gördüm. Erkek çocuğu olmuş ama kız deniliyor,kalabalık bi yerde kucağıma alıyorm çocuğu ve millete tatlı dağıtıyorum,bu tatlıyla idare edin sonra daha iyisini alırım diyorum. Bu rüyalar üst üste geliyo, ne olabilir sizce?

 2. VUSİ (21 Ocak 2014 saat: 11:16)

  Rüyamda dedemin atletini ve pijamasını giydim.Pijama ve atletin boynu beni aşırı derecede sıktı ve nefes almakta zorlandığımı gördüm.Atlet uzun dizlerime kadar bir atletti arkadan düğmeliydi ve bembeyaz değildi.Pijama da önden düğmeliydi ama ne renkti hatırlamıyorum.Uyku arasında da acele ile boynumu sıkan atleti gevşetmeye çalıştım.o sırada uyandım.Uyandığımda hala nefes alabilmek için uğraşıyordum.Lütfen yorumlayınız.

 3. abdullah (11 Ocak 2014 saat: 13:07)

  bir köye MİSAFİR OLARAK gidiyorum. Orada tertemiz bir yatak var o yatakta uyuyorum burası benim yatağım diyorum yattığım odada bir adam var bana yardımcı oluyor. YATAK ÇOK TEMİZ BEMBEYAZ ÇARSAFLAR VAR VE ÇOK GÜZEL KOKUYOR. sonra sanırım ertesi gün bir göl kenarına gidiyorum orada atletimi çıkartıyorum atletm terden dolayı kirlenmiş temiz ATLET VS GİYİYORUM. RÜYA BİTİYOR.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,