RuyaTabirleri.com

Rüyada Atlet Görmek

Rüyada atlet görmek, rüya sahibine gelecek bir paket var demektir. Bu paket belki büyük belki küçük olabilir ama boyutu farklı olsa da paketin içindeki pahada büyük bir şeydir. Rüya sahibini mutlu edecek, işine yarayacak bir mal ya da eşya anlamına gelir. Rüyada atlet görmek, bir yandan da rüya sahibinin kendisiyle ilgili olan ve kimseyle paylaşmayı tercih etmediği gerçekleri ile tabir edilir. Rüyada yeni bir atlet görmek, rüya sahibine tebessüm ettirecek sözlere, kirli atletse hüzne işaret eder.

Rüyada Atlet Giymek

Rüyasında atlet giydiğini gören kişi, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirecek, ciddi ve illet hiçbir hastalığı olmayacak demektir. Rüya sahibinin uzun bir hayatı olacağına, kendine dikkat edeceği ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına yorulur.

Rüyada İç Çamaşırı Görmek

Rüya sahibinin uzun zamandır düşündüğü ve görüşmek istediği bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu rüya, rüya sahibinin isteğinin gerçekleşeceğine ve düşündüğü kişi ile bir araya geleceğine işaret eder.

Rüyada Kirli İç Çamaşırı Görmek

Rüyada kirli iç çamaşırı görmek, rüya sahibinin sevdiği bir kişi için bazı fedakârlıklar yapması gerektiğine işaret eder. Bu kişi çok kırdığı ya da ihmal ettiği bir kişi olabilir. Rüyasının anlamı da en kısa sürede bu kişinin gönlünü alması anlamına gelir.

Rüyada Atletle Dolaşmak

Rüyasında atletle dolaştığını gören kişinin neşesini kaçırıp, moralini bozacak bir musibetin yaşanacağına tabir edilir. Rüya sahibi sıkıntılı günler geçirebilir.

Rüyada Külot Görmek

Rüyada külot görmek maddiyatla değerlendirilir. İster eski ister yeni külot fark etmeksizin rüya sahibi için kazanç elde etmeye ve yarar sağlamaya işaret eder. Rüya sahibinin rüyası, geçimini rahat şekilde sağlayacağı ve darlık çekmeyeceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,