RuyaTabirleri.com

Rüyada Atlı Görmek

Rüyada atlı görmek, ansızın gelecek bir habere, kişinin hazırlıksız olarak alacağı ve hakkında hayırlısı olacağı bir iş ya da ortaklık teklifine delalet eder. Rüya sahibinin hiç aklında yokken, karşısına çıkacak güzel ve olumlu olaylara, özellikle işinde ve özel hayatında yaşanacak sürpriz gelişmelere tabir edilir. Rüyada atlı görmek, köklü değişiklikler yapmaya, yaşanacak yeniliklerin de mutluluk getireceğine alamet eder.

Rüyada Atlı Birini Görmek

Rüyada atlı birini görmek, rüyayı gören kişinin çok kısmetli ve bereketli kişi olacağına, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Atlı Adam Görmek

Rüyada atlı adam görmek, rüya sahibinin muradına ereceğine yani yaşamak istediği her şeyi yaşayacağına, sevdikleri ile bir arada olacağına, ayrı kaldıklarıyla kavuşacağına ve hayatında her şeyin gönlünce olacağına alamet eder. Doyasıya mutlu olmaya ve güzellikler içinde yaşamaya yorulur.

Rüyada Atlı Süvari Görmek

Rüyada atlı süvari görmek, zengin ve ünlü olmaya, isabetli işler yapmaya ve asil kişiler arasına katılmaya tabir edilir. Her şeyin, rüya sahibi için hayırlı ve iyi olacak şekilde gelişeceğine, kişinin huzurunun ve mutluluğunun hiç bitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Atlı Karınca Görmek

Rüyada atlı karınca gören kişinin rüyası, yaşayacağı heyecan dolu olaylar karşısında adeta bir çocuk gibi şen şakrak olacağına ve tabir yerindeyse mutluluktan kuş gibi havalara uçacağına rivayet eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin çok kısa sürede bir hayalinin gerçekleşeceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Atlı Karıncaya Binmek

Rüyada atlı karıncaya binmek, geleceğin mutluluk getireceğine, kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve yaptığı önemli işler sayesinde takdir toplayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!