RuyaTabirleri.com

Rüyada Atmaca Görmek

Rüyada atmaca görmek, güç, kudret, inanç ve güven sahibi olmaya, her işten alnının akı ve başarıyla çıkmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında başarmak istediği her işi zaferle ve büyük bir üstünlükle alacağı anlamına gelir. Hırs, azim ve istekle çalışmaya ve maddi anlamda güçlü olmaya tabir edilir. Rüyada atmaca görmek, bir diğer yandan da sert mizaçlı ve sert görünüşlü, kaba yapılı bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada Atmaca Kuşu Görmek

Rüyada atmaca kuşu görmek, rüya sahibinin hayatını zorlaştıran, aldığı kararları sabote eden, başarılı olacağına inandığı işlerin önüne geçmeye çalışan, zorba tutum içinde olan ve dediğim dedik bir kimsenin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Atmaca Yakalamak

Rüyada atmaca yakalamak, kendinden güçsüzleri ezmeye çalışan, kendinden güçlüden de korkan ve uzak duran bir kimseye delalet eder. Bu kişi evde adeta bir aslan gibi kükreyip durur, ailesini huzursuz eder, dışarıda ise bir kedi yavrusu kadar sessiz ve korkak davranır diye yorumlanır.

Rüyada Atmaca Yavrusu Görmek

Rüyasında atmaca yavrusu gören kişi, aile yaşantısından yana çok şanslı olacak ve aile saadeti yaşayacak demektir. Bu rüya, kişinin kendisine istediği kadar evladın da nasip olacağı anlamına gelir.

Rüyada Atmaca Avlamak

Rüyasında atmaca avladığını gören kişi,hak yolunu terk edecek, hayır işlerini unutacak, sevaplarını çoğaltacağı yerde günaha saplanacak ve her geçen gün de gittikçe daha büyük bir günahkâr olacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Atmaca Öldürmek

Rüyada atmaca öldürmek, rüya sahibinin inançlı ve hırslı oluşu sayesinde tüm rakiplerini gerisinde bırakacağına ve düşmanlarını da yeneceğineişaret eder. Rüyayı gören kişinin her zorluğun ve sıkıntının üstesinden gelecek kudrete sahip olduğu yorumu yapılır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Atmaca Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Abdullah ozdemir (12 Aralık 2015 saat: 11:44)

  Ruyamda bi ormanlik alanda bi ev var evin altinda dogal su var hafif akintili bir koseside ufak bi magra girisi gibi benim yanimda atmaca var ben o delige bakiyorum atmaca oraya bakip bagiriyo ve sonra ben isaret ediyorum atmaca suya girip delikten iceri giriyo cikiyo sanki iceridekine disari cik orasi benim yuvam der gibiydi ilk te cikmadi 2. De cikmadi 3. De ensesinden tutmus yuzerek vede arada gagasiyla vurdugu bi kara kedi cikartti suyun ustunde yuzerek geliyolardi kedi cok korkmustu.. birde atmacami sahinmi cok emin degilim ama icimden atmaca demek geliyo.. rengide siyahti ve aralari beyaz benekliydi iyi gunlar

 2. Burcu (23 Ekim 2015 saat: 10:24)

  Sevgilim ile birlikte atmacalari tutma dersi aldik ve elimizde onlari tuttuk. Gagasiyle elimi isirdi biri yanlislikla. Sonra az kalsin atmacalarin yerlere actiklari cukurlara yani yuvalarina basacaktim ki, egitmenler beni uyardi. Kendilerine havuz yapmis olan atmacalarin havuzuna.girdik. havuzda kucuk timsah yavrulari gorduk.

 3. birol (27 Ağustos 2015 saat: 02:12)

  Ördekler var bizim yokuşta aralarından bi atmaca bizim kapıya kadar geliyor ama bişey yapmiyo kapı da hayvanlar var babam beni ariyo buralar karışık ses yapmayın diyo biyerden geliyoruz siz benden önce grliyosunuz biz sonra çıkıyoruz yolda adamın biri benden sigara istiyo tartisiyoz sonra takipe basliyo ben arabadan iniyorum yürüyerek geliyorum eve araba da arkadaştan da ses seda cikmiyo sonuç

 4. Murat (22 Mayıs 2015 saat: 07:42)

  Rüyamda atmaca yavrusunu yakalayıp satmaya çalışıyordum. Sonrasında satmayıp etle besliyordum. Benden korkan hayvan yemek yedikten sonra bana ısındı bende onu salıverdim. Bu esnada cüzdanımı çaldırdım. Sonra çalanları yakaladım ve cüzdanımı geri aldım…. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

 5. bayram (24 Nisan 2015 saat: 06:52)

  Rüyamda balkonda babamla beraberiz babam kafesten atmaca yı alıp saliyo ve atmaca o okadar hızlı bir şekilde gökyüzüne doğru yükseliyor ve müthiş bir kanat sesi çok güçlü bir ses ve ardından ben babama bağırıyorum niye saldin çok pahalı diye ama kus geri geliyor balkona sonra babam yakalıyor yakalarken kafasına süpürgeyle vuruyo yakalıyor ondan sonra ben alıyorum parmagimi yutmaya çalışıyor ve bende bu açılmış suna et veriyim diye düşünüyorum o kafesin içinde farede vardı hatta birisi kaçtı fakat oda kafesin kirik olan bölümünden tekrar içeri girmisti

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,