RuyaTabirleri.com

Rüyada Atom Bombası Görmek

Rüyada atom bombası görmek, yakın günlerde duyulacak büyük bir haberin ifadesi olduğu gibi, kişiye el uzatacak olan çok güçlü, hali vakti yerinde, nüfuzlu bir adamın da işaretidir. Akrabalık ilişkileri zayıf olan ancak kendi sosyal çevresinde lider pozisyonuna gelen rüya sahibinin her kötü anında imdadına yetişecek, kendisine akıl verecek ve yön gösterecek dostları olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda bir anda parlayan yıldıza, şöhret sahibi olmaya ve feraha ermeye de tabir edilir. Atım bombası gören kişilerin gelecekleri zorluklar ve mücadeleler içinde geçse de uğruna savaşılan işlerde her zaman başarı gösterileceğine ve galip gelineceğine tabir edilir.

Rüyada Atom Bombası Sesi Duymak

Kişinin üzerindeki rehaveti atmasına yardımcı olacak bir işaretin, bir haberin bugünlerde hasıl olacağına ve rüya sahibinin eski enerjisine kavuşarak yeniden işine dört elle sarılacağına delalet eder. Kahrı çekilen birinden kurtulmak, kimsede hakkını bırakmamak ve hastalığı olanlar için şifa olacak bir ilaç bulmalarına yorulur. Erkek evlat haberi almak, her derdine merhem olacak bir eşe sahip olmak demek olduğu gibi, uğraş verilen işlerin sonunda amaca ulaşmak anlamına da gelir. Kişinin becerilerini kişisel çabalarıyla başkalarına da göstermeye başlayacağını, vücut direncinin yükseleceğine ve eline geçecek fırsatları doğru kullanacak şekilde hareket edeceğine de tabir edilir.

Rüyada Atom Bombası Yapmak

İşini herkesin ayakta alkışlayacağı hale getirmek ve yeteneklerini geliştirmek demektir. Kimseden yardım dilemeden kendi hayatını en güçlü şekilde kuracak olan rüya sahibinin evlenerek kendisini daha da güçlü hissedeceğine, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına ve lüks bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Atom Bombası Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin terbiye edilmeye, ikaz almaya çok müsait olmayan bir yapısı olduğunu ortaya koyar ve düşüncelerde inatla hareket etmeye, kendi bildiğini okumaya da yorumlanır. Herkesin doğru bulduğu konularda şüpheci olmak demek olduğu gibi, inanç zayıflığına da tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Atom Bombası Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Atakan (14 Aralık 2016 saat: 10:07)

    Rüyamda mutfak bolkonuna çıkıyordum balkonda rahmetli ananemi gordum bişeyler konuştuk ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum sonra 4 5 sokak ileriden görünen caminin minaresi sanki fuzeymis gibi uzamaya basladi ve altinda da ates vardı sonra o minare yan yatti ve yere düşmesiyle patladi ortalik toz duman olmustu ve nefes almak hareket etmek zorlanıyor du balkon kapisindan içeriye kendimi zor attim bi baktim ji ananem yerde yatiyordu son gucumle kapiyi kapattim ama kapidan içeriye sanki birisi girmek istiyormuscasina bi baskı vardi kapiyi güçlükle kapattım ve sırtımi duvara yaslayip yere yavasca oturdum yavas yavas ölüyor gibiydim birkac dakika ole oturdum ve ortalik karardi ve uyandım lutfen ne anlama geldiğini anlatir mısınız ?

  2. gamze (21 Kasım 2016 saat: 12:06)

    merhaba, bir kaç gün evvel, rüyamda yüksek bir binanın balkonundaydım, sanki bütün şehir ayaklarımın altındaydı. sanırım evimdi ama bilmediğim bir yerdi. gökyüzü kızıldı. ve patlama sesi duydum, kafamı sol tarafa çevirdiğimde devasa büyüklükte atom bombası gördüm. içeri doğru çığlık atmaya başladım atom bombası diye. tam yere çarpıyordu ki birden rüyamdan uyandım. o kadar gerçekçiydi ki aşırı etkilendim halen çıkamadım etkisinden.

  3. melike (02 Eylül 2016 saat: 09:47)

    Rüyamda bir bahçedeydim ve çiçek ekiyordum ama sonra annem geldi ve hemen şunları giy dedi elinde kalın bot bere mont vardı hemen giydim o sırada her tarafta atom bombaları patlamaya başladı ama hiç sesi yoktu atom bombaları patlamaya devam ederken çok yoğun bir şekilde kar yağmaya başladı insanlar su ve yemek için kavga etmeye başladılar bende Allah’a dua etmeye başladım oradan annemle kaçarken toprağa baktım toprak yapış yapış ve akışkandı bir daha bu toprakta hiçbirşey yetiştirilmez diye düşündüm sonra uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,