RuyaTabirleri.com

Rüyada Avize Görmek

Rüyada avize görmek, evlilik yaşantısına tabir edilir. Avizenin parlak ve temiz olması evin hanımının huzurlu, sakin, anlayışlı ve cefakâr biri olduğuna işaret eder. Ampulleri sönmüş, eski ve kirli bir avize ise tam tersi şekilde tabir edilir. Yani ev hanımının huysuz, sorunlu, huzursuz ve işe yaramaz biri olduğuna bu sebeple de evde huzurun olmadığına işaret eder. Rüyada avize görmek diğer yandan da iş hayatındaki başarılı yükselişe ve parlak geleceğe delalet eder. Kişinin kariyerinde en üst noktaya yükseleceğine ve durumun kayda değer bir gelişme olacağına, rüya sahibinin herkes tarafından tebrik edileceğine yorulur. Rüya sahibi için aydınlık ve güzel günler geliyor demektir.

Rüyada Avize Almak

Rüyada avize aldığını görmek, rüya sahibinin evlenerek yeni bir ev açmasına işaret eder. Eğer kişi evliyse o halde evliliğinde istediği mutluluğu yaşama şansınsa sahip olması anlamına gelir. Rüyada avize almak, evli kişi için de yeni evlenecek kişi için de hayır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kristal Avize Görmek

Rüyada kristal bir avize gören kişi hayatta bazı zorluklar ve engellerle karşılaşacak ve bir süre başı bu konular nedeni ile ağrıyacak demektir. Hayatın zorlaşması ve işlerin kötüye gitmesi, pek çok aksiliğin de üst üste yaşanması şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Abajur Görmek

Rüya sahibinin hayata karşı bakış açısında ilerleme göstermesine, her şeye daha esnek bakmaya başlamasına işaret eder. Kişi, saplantılarından ve bağnaz düşüncelerinden arınacak, dünyasını genişletecek demektir.

Rüyada Abajur Almak

Rüya sahibinin hayatında işi ya da eğitimi dolayısıyla yaşanacak olan küçük bir sıkıntı olacağına fakat bu sıkıntının kısa sürede atlatılacağına tabir edilir. Bu rüya, kişi için kısa süreli bir adaptasyon problemi olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Avize Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. duygu (09 Eylül 2015 saat: 07:02)

  Rūyamda evde būyūk bir avize asılıydı avizenin ampulleri çalışmıyordu bozuktu avize kristallerden diilde kalın şeffaf içi görūnen Plastik hortumlardan yapılmıştı uc kısımlarında ampulleri vardı ben avizeye yaklaştım eğer çalışmıyorsa bu avize neye yararki şeklinde mrldanarak avizeye baktım hortumlarının içinde būyūk kurtcuklar olduğunu gördūm temizlemek için avizeyi yere indirdim ve hortumdaki iki būyūk trtl şeklindeki kurtcuklar gittikçe būyūyerek yerden yukarı bana doğru dikelmeye başladılar bende çğlklar içerisinde rūyadan uyandım. Aynı rūya içerisinde başlangıçta evin camından sanrm dışarı baktığımda ben çok yūksekteydim orası bir hayli aşağıda etrafı örūmcek ağlarına benzer şeyler sarmışdı bitkileri kurbağa dolanmışdı o ağlara. Ve bizim bir yavru kedimizi başka bir evde yaşayan diğer yavru kedinin yanına götūrdūk yan yana koyduk oynasınlar diye diğer evde yaşayan yavru kedi çok daha irileşmişdi bizim götūrdūğūmūz kediye saldrdı yūzūnū kanlar içerisinde braktı ve kz kardeşimle ben onu kurtarmak için insanlarla beraber çabalıyoduk.

 2. Fatma azboy (15 Temmuz 2015 saat: 14:23)

  Rüyamda evimi taşımışım gerçekten üç ay önce taşındımda ama eski çıktığım eve gitmişim bir baktım ki avizelerimi almayı unutmuşum tam alacakken biri çıkıp bu evi satın aldığını avizelerin kendisine ait olduğunu söylüyor her nasılsa adamı ikna edip avizeleri alıyorum ve bir taksi çağırıp yerleştiriyorum tam o esnada apartmandan bir cenaze çıkıyor meğersem cenazede Kemal Sunal’ın cenazesiymiş bende Allah Allah o bizim apartmanda mı oturuyormuş ki diyorum bir oğlu varmış çok genç çok ağlıyor cenazenin arkasından ona sarılıp teselli ederken çocuk bana sen çok güzel bir kadınsın ama benim için yaşlısın diyor bende saçmalama ben seni Oğluma benzettim oğlum sayılırsın diyorum gerisi yok…

 3. Sevda gürbüz (17 Aralık 2014 saat: 07:27)

  Meraba;(eşimin 10 yıldır yanında çalışan kardeş bildiği elemanı eşime büyük yanlış yaparak işten çıktı ve biz kendisi ve eşiyle görüşmüyoruz)
  Rüyamda evlerine gitmişim hiçbirşey yokmuş gibi konuşuyoruz.bana “sevda abla bak avize işine girdim avize satıyorum”diyor.salonun heryerinde avize asılı.bir tanesini beğendim alabilirim diyorum.o da” ben satmıyorum da kuzenimin ama sana satarım diyor.fiyatını hesaplarken salona giriyorum avizelerden başka birde tavanda asılı bir sürü çeşit çeşit deri çanta var ve çok güzeller.avizeyi boşver çanta alayım diyorum. Salonda birden müşteriler beliriyor bir taraftan tadilat yapılıyor ,yeni iş yerimi açıyorlar diyorum kendi kendime.avizelerde temiz ve güzeller fakat evlerinden hiçbirşey almadan çıkıyorum.
  Şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,