RuyaTabirleri.com

Rüyada Avlanmak

Rüyada avlanmak, rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda kazanacağı bir ödüle ya da uzak bir akrabasından miras kalacağına delalet eder. Kazanılan ödülün  ya da kalan mirasın, yapılacak işler için cesaret vereceğine ve iş hayatında yeni kapılar açacağına yorumlanır. Aynı zamanda, yapılan çalışmalarda gösterilecek cömertliğin daha büyük kazanımlar olarak kişiye geri döneceğine işaret eder.

Rüyada Av Köpekleriyle Avlanmak

Rüyada av köpekleriyle avlanmak, verilen emek karşılığında kazanılan şeylerin rüya sahibi için çok hayırlı olacağına ve sevilen kişilere yardımcı olunup yaşadıkları sorunlara çözüm bulmak için önayak olunacağına yorulur.

Rüyada Vahşi Hayvan Avlamak

Rüyada vahşi hayvan avlamak, sıkıntı yaratan durumların çözüleceğine ve iş hayatında üstün başarılar elde edileceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin, uzun zamandır hayal ettiği bir mala ya da bir mülke çok uyun bir şekilde kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Balık Avlamak

Rüyada balık avlamak, çözümü beklenen bir sorundan olumlu haber gelmesine, yarım kalmış işlerin tamamlanmasına ve aile hayatıyla ilgili yeni kararlar alınmasına yorulur.

 Rüyada Taze Balık Avlamak

Rüyada taze balık avlamak, güzel ve hayırlı haberlerin rüyayı gören kişiye moral vereceğine ve yapılacak işlerde cesaret vereceğine yorumlanır. Eğitim hayatında alınacak yardımlara ve bu yardımların rüyayı gören kişiyi maddi olarak rahatlatacağına işaret eder.

Rüyada Bıldırcın Avlamak

Rüyada bıldırcın avlamak, güzel günler görüleceğine, elden çıkan malların geri kazanılacağına ve yaşanan eksikliklerin giderileceğine delalettir. Aynı zamanda, atılan adımların, değerinden fazla rağbet göreceğine yorulur.

Rüyada Ayı Avlamak

Rüyada ayı avladığını gören kişinin, haksız kazanç sağladığına, insanları yanıltmaya ve korkutmaya çalıştığına ve bu şekilde bir yerlerde mevki elde etmeye çalıştığına yorumlanır. Haram kazanca, kötü niyete ve insanlar arasına fitne sokulmasına da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Avlanmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Hüseyin (09 Şubat 2015 saat: 11:25)

    ilk önce avlanmak için tüfeğimi alıp bir süre yürüyorum bir kaç tane serçeye denedikten sonra ileride önüme bir tane kuş iniyor. Bu beyaz ve biraz süslü bir kuş. Ben besmele çekip vurmak için hazırlanırken ilahi bir ses duyuyorum. Bu ses kuşa, bana yaklaşmasını söylüyor ve kuş daha da önüme yaklaşıyor ve göğsünü gererek onu vurmam için hazırlanıyor. Aynı ilahi ses bu seferde bana onu vurmam için bana onay veriyor, bende tam göğsüne isabet aldıktan sonra onu vuruyor ve evime götürüyorum. Beyaz ve yaşlı bir kuş.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,