RuyaTabirleri.com

Rüyada Avret Yeri Görmek

Rüyada avret yeri görmek, pek çok anlamlara gelir ve birden fazla şekilde tabir edilir. Bir yandan mutluluk, güzellik, sağlık ve hayır anlamına gelirken bir yandan da uğursuzluk, şanssızlık, kısmetsizlik ve melanet olarak kabul edilir. Rüya sahibinin başına pek çok musibet geleceğine, gelirinin azalacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına tabir edilir. Rüyada avret yeri görmek aynı zamanda bolluk, bereket ve nimet olarak yorumlanır.

Rüyada Avret Yerinde Kıl Görmek

Rüyada avret yerinde kıl görmek, kazancın artacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, bu sayede de elinin bollaşacağına tabir edilir. Zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Avret Yerini Temizlemek

Rüyada avret yerini temizlemek kurtuluş olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişinin, derdini, sıkıntısını ve gözyaşını arkasında bırakacağına, güzel günlere kavuşacağına, huzur ve iyilik içinde yaşamaya başlayacağına işaret eder. Kişi ağız tadı ve keyif bulacak demektir.

Rüyada Kadının Avret Yerini Görmek

Rüyada kadının avret yerini görmek çok hayırlıdır. Evlat sahibi olmaya, yokluktan ve hastalıktan kurtulmaya, huzura, berekete ve kısmete delalet eder. Rüyayı gören kişinin uzun seneler keyifle yaşayacağı bir hayatı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Erkeğin Avret Yerini Görmek

Rüyada erkeğin avret yerini görmek iyi değildir, uğursuzluk olarak kabul edilir. Kısmetin ve şansın kapanacağına, yoklukla geçecek günlerin geleceğine delalet eder. Talihsiz olaylar yaşanmasına ve gözyaşı dökmeye delalet eder.

Rüyada Edep Yerinin Görülmesi

Rüyada edep yerinin görülmesi, iyi değildir. Dinden ve ahlaktan uzaklaşmaya, arsızlık ve yüzsüzlük etmeye, yanlış yollara girip başkasının hakkını çalmaya, iftira etmeye, dedikoduya bulaşmaya, kötü insanların art niyetlerine kanmaya ve bu yönde adımlar atmaya işaret ettiği yorumu yapılır.

Rüyada avret yerini görmek, farklı biçimlerde yorumlanır. Rüyasında avret yerini gören ve bundan utanan gerçek hayatta da hayalı ve ahlaklı bir kimsedir. Avret yerini gören ve bundan utanmayan kişinin ise gerçekte de haya perdesi yırtılır ve birçok günahı hiç çekinmeden işler. Bu rüya bazen de zinaya veya kişinin kendisine uygun olmayan mekanlarda bulunmasına işaret eder.

Rüyada Avret Yerinin Açıldığını Görmek

Rüyada avret yerinin açıldığını gören kişi, eğer bu durumdan rahatsız olmuşsa bu rüya o kişinin hayrınadır. Eğer rüya sahibi bu durumdan rahatsız olmuyorsa, gerçek yaşamda hareketlerine ve davranışlarına dikkat edilmesi gerektiğinin ve toplum içinde rezil olacak birtakım durumlar yaşanabileceğinin habercisidir.

Rüyada Avret Yerini Kapatmak

Rüyada açık olan avret yerini kapatan kişi haya sahibi, davranışları ile toplumda saygı gören ve herkes tarafından sevilen bir kimsedir. Bu rüya bazen de yanlışlardan dönmeye, hatalardan duyulacak olan pişmanlığa, sapkınlıktan sonra hidayete ermeye, selamet bulmaya, kişinin halk arasında güzel bir mertebeye ulaşmasına işaret eder.

Rüyada Avret Yerine Bakmak

Rüyada avret yerine bakan kimse bir günah işler veya zinaya yaklaşır. Bu rüya bazen de utanmayan ve her şeyi mubah gören arsız bir adama, gerçek hayatta karşılaşılacak kötü huylu bir kimseye, insanlara haram olan yerlerin gösterilmesine, kendisine mahrem olmayan bir kişi ile yalnız kalmaya da yorumlanır.

Rüyada Başkasının Avret Yerini Görmek

Rüyasında başkasının avret yerine bakan kimse, arkadaşları ile kötülük yapar veya uygun olmayan yerlere gider. Bu rüya bazen de güzel olan isminizi yapacağınız yanlışlarla ve hatalara kötü duruma düşüreceğinize veya yaşayacağınız birtakım sıkıntılara yorumlanır. Bazen de bu rüya zararlı dostlar edinmeye veya uygun olmayan durumların içinde bulunmaya işaret eder.

Rüyada avret görmek, hem olumlu hem de olumsuz şekilde yorumlanmaktadır. Bu rüya bazen hayırlı evlatlara, paraya, mala sahip olmaya, sağlıklı, uzun yaşamaya, neşeli, zinde ve afiyette olmaya yorulurken bazen de tam tersi şekilde kısmetlerin kesilmesi, şansın kapanması, emeklerin boşa gitmesi, hayallerin yıkılması, rahatın bozulması ve geçimin de zorlaşması anlamına geldiği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Avret Yerinde Kıl

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin rızkının genişleyeceğine, elinin bollaşacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine bu sayede yaşamının çok daha eğlenceli hale geleceğine tabir edilir.

Rüyada Avret Mahallini Temizlemek

Rüyayı gören kişinin kendisine zenginlik getirecek adımlar atacağına, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, bu sayede sağlığının yerine geleceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine delalet eder.

Rüyada Avret Yerini Tıraş Etmek

Rüya sahibinin başarıyı yakalayacağına bunun kalıcı olması için çabalayacağına, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, doğru yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına delalet eder.

Rüyada Avret Yerini Yıkamak

Rüyayı gören kişinin sorunlarından, sıkıntılarından, kafasındaki soru işaretlerinden, yaşadığı çaresizlikten, belirsizlikten ve düştüğü aciz hallerden çıkacağına, ferahlayacağına, rahat nefes almaya başlayacağına, mutlu ve huzurlu olacağına alamet eder.

Rüyada Avret Yerinin Kanaması

Rüya sahibinin deyim yerindeyse artık yüzünün güleceğine, kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine ve kendisi ile gururlanacağına işaret eder.

Rüyada Avret Yerinin Öpülmesi

Rüyayı gören kişinin değişime uğrayacağı, yaşam tarzını ve hayata bakış açısını geliştireceği anlamına gelir.

Rüyada vajina görmek, rüya sahibi için esenliğe ve huzura kavuşmasına tabir edilir. Rüyasında vajina gören kişi, tüm acılarından, kırgınlıklarından, üzüntülerinden ve dertlerinden kurtulacak, sadece kendisine değil çevresindeki kişilere de faydası olacaktır. Rüyada vajina görmek helal kazanç elde etmek, huzurlu şekilde ekmek yemek, gönül zenginliği ve huzur anlamın gelir. Rüya sahibi bereket görecek, kendisi için sonu hayırlı olacak işlere girecek ve karlı çıkacak, zenginliğe kavuşacak ve ömrü rahat içinde geçecektir diye yorumlanır.

Rüyada Kadının Vajinasını Görmek

Çetin ve zorlu bir kışın ardından doğan güneş benzetmesi ile açıklanabilir. Rüya sahibinin geçirdiği zor günlerin, yıkımların, kayıpların, üzüntülerin ve ruh çöküntüsünün ardından huzura ermesine ve yavaş yavaş iyileşmesine işaret eder.

Rüyada Vajina Akıntısı Görmek

Borçlanmak ve bu nedenle sıkıntı görmek anlamına gelir. Rüyada vajina akıntısı görmek üzücü ve olumsuz haberler almaya, rüya sahibinin celallenmesine ve sinirden kudurmasına neden olacak olaylarla karşılaşmasına yorulur.

Rüyada Kendi Vajinasını Görmek

Rüyasında kendi vajinasını gören kişinin, işini kendisinin halledeceğine kimseden yardım ya da destek görmeden bu işin altından kalkacağına işaret eder. Rüya sahibi için, kendi kelini kendisi kaşıyan kişi deyimini kullanmak yerinde ve isabet olur.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyasında kadının cinsel organını gören kişi bir işten pay alır ya da mirastan nasiplenir. Rüya sahibi için mal ya da kazanç elde etmek şeklinde yorulur. Aynı zamanda iyilik bulmak ve kurtuluşa ermek anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!