RuyaTabirleri.com

Rüyada Avret Yerini Görmek

Rüyada avret yerini görmek, farklı biçimlerde yorumlanır. Rüyasında avret yerini gören ve bundan utanan gerçek hayatta da hayalı ve ahlaklı bir kimsedir. Avret yerini gören ve bundan utanmayan kişinin ise gerçekte de haya perdesi yırtılır ve birçok günahı hiç çekinmeden işler. Bu rüya bazen de zinaya veya kişinin kendisine uygun olmayan mekanlarda bulunmasına işaret eder.

Rüyada Avret Yerinin Açıldığını Görmek

Rüyada avret yerinin açıldığını gören kişi, eğer bu durumdan rahatsız olmuşsa bu rüya o kişinin hayrınadır. Eğer rüya sahibi bu durumdan rahatsız olmuyorsa, gerçek yaşamda hareketlerine ve davranışlarına dikkat edilmesi gerektiğinin ve toplum içinde rezil olacak birtakım durumlar yaşanabileceğinin habercisidir.

Rüyada Avret Yerini Kapatmak

Rüyada açık olan avret yerini kapatan kişi haya sahibi, davranışları ile toplumda saygı gören ve herkes tarafından sevilen bir kimsedir. Bu rüya bazen de yanlışlardan dönmeye, hatalardan duyulacak olan pişmanlığa, sapkınlıktan sonra hidayete ermeye, selamet bulmaya, kişinin halk arasında güzel bir mertebeye ulaşmasına işaret eder.

Rüyada Avret Yerine Bakmak

Rüyada avret yerine bakan kimse bir günah işler veya zinaya yaklaşır. Bu rüya bazen de utanmayan ve her şeyi mubah gören arsız bir adama, gerçek hayatta karşılaşılacak kötü huylu bir kimseye, insanlara haram olan yerlerin gösterilmesine, kendisine mahrem olmayan bir kişi ile yalnız kalmaya da yorumlanır.

Rüyada Başkasının Avret Yerini Görmek

Rüyasında başkasının avret yerine bakan kimse, arkadaşları ile kötülük yapar veya uygun olmayan yerlere gider. Bu rüya bazen de güzel olan isminizi yapacağınız yanlışlarla ve hatalara kötü duruma düşüreceğinize veya yaşayacağınız birtakım sıkıntılara yorumlanır. Bazen de bu rüya zararlı dostlar edinmeye veya uygun olmayan durumların içinde bulunmaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Avret Yerini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. meraklı (03 Nisan 2015 saat: 09:49)

    Rüyamda tanıdığım bir kızın eşi iki fotoğraf atıyor ilki bana eşinin az avret yeri görünüyor şekilde, adam fotoğrafı attıktan sonra kendi kendime adam için nasıl ahlaksız birazdan başka fotoğraf da gönderir diyorum kiikincisin bana eşinin avret yeri görünüyor şekilde fotoğraf atıyor kızın Sol elinde de kadeh var ben sinirlenip üzülüyorum bu şimdi ne yapıyor diye, daha sonra bu çiftle karşılaşıyorum ben utanıp yere bakıyorum onlar normal gibi davranıyor, rüyamın devamı var fakat başka bişey ile ilgili ben sadece bunu merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,