RuyaTabirleri.com

Rüyada Avuç İçi Görmek

Rüyada avuç içi görmek, manevi yönü gelişmiş, kendine olan inancı tam, mücadeleci, azimli ve çalışkan olan bir kimseye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin zorlukların üstesinden gelme konusundaki kararlılığına, hırsına ve elinden geleni yapma gayretine delalet eder. Kişinin rüyasında elinin açık olduğunu ve avucunun içinin rahatlıkla görünebilir olduğunu görmesi, rahat ve kolay bir hayatı olacağı, avucunun kapalı olduğunu görmesi, zorluklarla geçecek bir hayatının olacağı anlamına gelir.

Rüyada El Görmek

Rüyada el görmek tek şekilde tabir edilmez, ellerin durumuna bağlı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin genç ve bakımlı eller görmesi, mutluluk, başarı, zenginlik ve makam sahibi olmaya tabir edilirken, yaşlanmış ve çirkin eller görmek de tam aksi şekilde yorumlanır. Kişinin hayatının ters yönde ilerlemesi ve aksiliklerin meydana gelmesi anlamına gelir.

Rüyada Kirli Eller Görmek

Rüyada kirli eller görmek, rüyayı gören kişinin geleceği noktayı ve makamı bir türlü hazmedemeyeceğine, bu nedenle de bocalama dönemine gireceğine ve tabir yerindeyse ne oldum delisi olacağına delalet eder.

Rüyada Kanlı El Görmek

Rüyada kanlı el görmek, iyi değildir, sıkıntıya düşmeye tabir edilir. Rüya sahibinin yanlış yollara gireceğine, bu süre içerisinde pek çok kişiyi kıracağına ve üzeceğine böylece çok kişiyi kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada El Sıkışmak

Rüyada el sıkışmak, bazen küskünlüğü, kini ve nefreti bitirmeye bazen de düşmanının açığını arayarak onu en zayıf anından ve en zayıf noktasından yakalamanın peşinde olmaya alamet eder.

Rüyada El Öpmek

Rüyada el öpmek, iyiliğe ve hayra tabir edilir. Rüya sahibinin özellikle aile içindeki huzurunun ve rahatının yerinde olduğuna, anne ve babasının hayır dualarını alacak kadar güzel ve hayırlı işler yaptığına ve işlerinin her zaman rast gittiğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,