RuyaTabirleri.com

Rüyada Avukat Görmek

Rüyada avukat görmek, rüya sahibinin olaylara tarafsız bakamadığına ve her olaya sadece kendi tarafından yaklaştığına bu nedenle de karşı taraftakini anlayamadığına tabir edilir. Rüya sahibinin bu kötü özelliği nedeni ile ikili ilişkileri çok uzun sürmez. Çünkü sadece kendi bildiğinin ve düşündüğünün doğru olduğuna inanır, karşısındaki kişileri anlamaya çalışmaz bu nedenle de anlayışsız ve dayatmacı olarak görüldüğü için kimseyle uzun süreli bir bağ kuramaz ve gönül birliği yapamaz. Rüyada avukat görmek bazen de rüya sahibi için değişiklik ve yenilikle gelecek olan mutluluk olarak tabir edilir. Rüya sahibi yeni bir iş kurmaya niyetlenmiştir ve bu işten büyük fayda sağlamayı başaracaktır.

Rüyada Avukat Cübbesi Giymek

Rüya sahibinin kendisi için art niyetli olan kişilerin niyetlerini ve ayıplarını yüzüne vurmaya yani açık açık söylemeye işaret eder. Rüya sahibi bu kişilere aptal olmadığını ve arkasından dönen dolapların farkında olduğunu göstermek isteyecektir.

Rüyada Avukat Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin birilerinin arasını yapacağı ve arada iyi niyet elçisi olacağı şeklinde tabir edilir. Rüyasında avukat olduğunu gören kişi, küskünleri barıştırmak için iki tarafı da ayrı ayrı ikna etmeye çalışacak ve iki taraf hakkında da yapıcı sözler söyleyip ikna çabaları gösterecek demektir.

Rüyada Avukat Aramak

Rüya sahibinin hakkı ile kazanç elde etmeye çalışma arayışlarına ve herkese karşı adil yaklaşımda bulunuyor olmasına işaret eder. Rüya sahibi hak yemekten sakınır, helal olmayana ilişmez diye tabir edilir.

Rüyada Mahkeme Görmek

Rüyada mahkeme görmek hayırlı rüyalar arasında kabul edilir. Rüya sahibinin sürpriz gelişmeler yaşayacağına, işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, mutluluğa ve hayra vesile olacak kimselerle karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin bundan sonra hayatını rahat bir şekilde geçireceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Avukat Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Hacer (16 Ekim 2015 saat: 13:23)

  Rüyamda tatile cikmistim tek başıma havuzda yuzuyordum bir sürü tahta kapılar vurdum kahverengi büyük kapıları hiç biri açılmadı bi takıci dükkanına girdim orda bi avukatla eski kocam hakkında konuştum o taki ci dükkanında pembe bir saat çaldım ordan çıktım gene kapılar vurdum hepsi kapalı birtanesinin üstünde anahtar var girdim içeri uzun boylu yakışıklı yabancı bir erkek onla opustük başka birisi daha geldi sevişmek üzereyken rüya son buldu

 2. melis (03 Eylül 2015 saat: 12:37)

  Rüyamda bir muddet önce evlilik amacıyla tanistirildigim ve sevdiğim çocuğu gördüm. Anlamadigim bir sebepten kendisiyle gerçek hayatta iletişimimiz durduk yere kesilmiş ve bu durum beni çok uzmustu. Onu Sık sık rüyamda görüyorum ve sıkıntılı Üzgün görüyorum.. bizi tanıştıran akrabasini da görüyorum o da Üzgün ve pişman bir halde karsimda ağlıyordu. Bu çocukla sarildigimi ve neden böyle Üzgün olduğunu sordum. Kırgın olduğunu söyledi. Öptüm sarildik Özür diledim gönlünü aldım. Ama gerçek hayatta kırgın ve umitleri kirilmis olan benim.. oncesinde ise parmağıma nisan yüzüğü taktığını gordum. Ama yine sıkıntılı idi.yüzük parmağımda gevsemisti kuyumcuya gittim yüzüğü tamamen degistirmek istediğimı söyledim. Kuyumcu bu yüzügu takacaksiniz başka yüzük olmaz dedi ve yüzüğü daha iyi bir hale getirdi.yarısı altın yarısı gümüştü.

 3. Merve (03 Eylül 2015 saat: 12:28)

  Rüyamda yabancı bir ülkeye gitmiştim. Orada bir mahkeme salonunda durusma seyrediyordum. Hakim ise Türk hakimdi ve tanıdığım bir bayan hakimdi. Kendim gerçek hayatta avukatım. Duruşmayı izlemek için ben ve benimle birlikte bir kaç kişi seçmiştir ve bu ülkeye gondermislerdi. Duruşma bittikten sonra hakime hanimla sohbet ettim.rüyada da kendisini tanıyorum. Iste bana yardimci oldu.Sonra uçağa yetişmek için acele ile liman kıyısına geldim.havaalanina gitmek için önce deniz yolunu aşmamiz gerekiyormuş. Dili çok zor konuşulan bir ülkeydi tam hatirlayamiyorum.. yanima bir bayan ve bir erkek vardı ama onları hiç tanımıyorum. Gerçek hayatta karşılaştığım insanlar değillerdi.

 4. gavsi izzet ungan (26 Nisan 2015 saat: 06:05)

  Ruyamda bir ofiste ise baslamisim ve sirket avukata vekalet veriyor, beyaz kagida yazili vekaletnameleri hazirlamis sekilde sari A-4 zarfinin icine verilecek tum vekaletnameleri yerlestirip sirketten noter icin para bekliyorum, ancak sirkette para cikmiyor ve herkes cebindeki paralardan ekleme yapiyor, verilen paralar ise tedavulden kalkmis eski 100 liralar, sonra notere daha sonra gitmeye karar veriliyor

 5. meryem (14 Aralık 2014 saat: 16:57)

  Ben rüyamda kendimi mahkeme salonunda avukat olmuş sekilde gördüm ben normalde yürüyemiyorum rüyamda avukat olarak ayaga kalkip dikildimi gördüm ve yanimdada davali yada davaci yürüyemeyen sandalyede oturan biri vardı bide rüyamda kardeşim savcıydı.

 6. Cemre (25 Kasım 2014 saat: 20:16)

  rüyamda yanımda bir erkekle denizin en dibinden yukarıya çıkıyorduk. suyun altında boğulacak gibi hissetim bir an ve yanımdaki erkek bana az kaldı bak güneş ışığı görünüyor dedi ve ikimizde birden çıktık çok rahat bir nefes aldım. kıyıya yüzerken yoruldum ama kıyıya çıkmayı başardım. sonra o erkekle birlikte birilerine sorular sormaya başladık. bir kızı arıyorduk kayıptı. görürseniz haber verin bu çok önemli diyordum insanlara. sonra karakola girdim kapıda iki polis vardı polise çekil şuradan diyip içeri girdim ve gariptir ki karakolda bir bayan avukatla konuştum. eline bir belge tutuşturdum ama benimle alakalı değildi konu. bu nasıl karışık bir rüyadır anlamadım yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler…

 7. mine sağ (12 Nisan 2014 saat: 08:51)

  rüyamda bir yerden bir yere yetişmeye çalışıyorum yanımda iş yerinden çokta samimi olmadığım bir arkadaşım var . otobüs geliyor koş diye bağırıyorum sonra birden yaklaşık 5 katlı bir binanın yüksekliği kadar bir yerdeyim ama yer küçük sadece oturuyorum ve iniş için yapılan merdivenlerden inmeniz mümkün değil. bağırıyorum biri yardım etsin diye sonra itfaiyeyi aramak istiyorum birden merdivenler ineceğim hale dönüşüyor ve iniyorum bir eve giriyorum bir adam var genç biri üzerinde avukatlık cübbesi var . ve meğer benim de bir cübbem varmış öylece sandalyenin üstünde bırakmışım. üstünde şanlıurfa yazıyor ben şanlıurfaya hiç gitmedim ve ordaki genç adama bu cübbe de senin olsun diyorum sonra evden çıkıyorum…. yorumlarınızı bekliyorum çok teşekkürler ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,