RuyaTabirleri.com

Rüyada Avustralya Görmek

Rüyada Avustralya görmek, şansa ve emeklerin karşılığını almaya, mutluluğa yorumlanır. Her yabancı ülke benzer şekilde olumlu yorumlara sebep olur. Rüya sahibinin hayatında oluşacak yenilikleri temsil ederken, kendini geliştirmenin, atılan her adımın kişiye şans ve bereket getireceğinin de ifadesidir. Sevinç yaşatacak güzel haberler almak ve bu haberler doğrultusunda yolculuk yapmak demektir. Tanışılan güzel insanlara ve yeni kültüler öğrenmeye yorumlanan rüya, her açıdan gelişme içinde olunacağına ve rüya sahibinin aklındaki mevkiye ulaşabileceğini ve karşısına çıkan fırsatlarla hem kariyer basamaklarını tırmanacağına, hem de daha çok para kazanacağı için feraha kavuşacağına tabir edilir. Bekar biri bu rüyayı görürse eğitim veya evlilik nedeniyle yurt dışına yerleşeceğine, ailesinden uzak kalacağına alamettir. Evli kişiler için eşlerinin akıllı, eğitimli, kültürlü biri olacağına, beraberliklerinin çok keyifli süreceğine işarettir.

Rüyada Avustralya’ya Gitmek

Uçakla Avustralya’ya gittiğini görmek, eğlenceli bir kalabalıkta bulunarak farklı işlerde çalışan kimselerle tanışmak ve bu kişilerle ilerde işbirliği yapmak, onların desteğini almak anlamındadır. Tahsil hayatının uzayacağını bildiren rüya, çok kültürlü bir ortamda yaşamak veya çalışmak anlamındadır. Başa gelecek bir olay neticesinde kişinin tüm hayatının baştan sona değişeceğine, kendisinin dahi planlamadığı gelişmelerde ailesinin, sevdiklerinin ve arkadaşlarının desteğini alacağını bildirir. Gemiyle Avustralya’ya gittiğini görmek gelecek hedeflerinin aşama aşama gerçek olacağını, bu sürecin sağlam şekilde ilerleyeceğini ve rüya sahibinin aceleci karakterinden de kurtulacağını ifade eder.

Rüyada Avustralya’da Yaşamak

İş değişikliği demektir ancak bu değişiklik atılma veya çıkarılma nedeniyle değil, tamamen rüya sahibinin karşısında çıkan çok daha iyi şartlardaki iş fırsatları anlamına gelir. Bu şansı değerlendirmek isteyen kişilerin daha iyi bir kariyere sahip olacaklarına yorumlanır. Yabancı bir eş demek olduğu gibi, başka bir ülkede eğitim almak, yerleşmeyi düşünmek manasına da gelir.

Rüyada Avustralya Görmenin Psikolojik Yorumu

Yeniliklere meraklı olmak, maceradan hoşlanmak demektir. Başka hayatları ve kültürleri merak eden, bu yönde araştırmalar yapan kişilerin sahip olmak istedikleri yaşam koşullarının mevcut durumdan farklı olmasından ötürü bocaladıklarını da ortaya koyar. Genellikle araştırmacı bir kişiliğin göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!