RuyaTabirleri.com

Rüyada Ay Tutulması Görmek

Rüyada ay tutulması görmek, genellikle iyiye yorulmaz. ay ve güneş tutulması kişinin uğrayacağı bir musibet ve sıkıntıya, yaşayacağınız bir zorluğa işaret eder. Bazen de bu rüya gerçek hayatta çok sevilen bir yöneticinin vefatına veya görevinden uzaklaştırılmasına; bazı alimlere göre ise iyi bir insana iftira atılmasına da yorumlanır.

Rüyada Ay Görmek

Rüyada görülen ay farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüya bazen, kişinin ulaşacağı bir makama, başkanlığa ve yöneticiliğe, söz sahibi olmaya, kişiye hizmet edecek bir kadına, işinde ulaşacağı yüksek derecelere, hiç ummadığı bir mevkiye ulaşmasına, bazen de gören kişinin ailesine, kendi neslinden gelecek çok büyük bir kimsenin olmasına, bereketle ve hayırla geçecek bir yıla işaret eder.

Rüyada Ayın Secde Etmesi

Rüyada ayın size secde erittiğini görmeniz, devlet işine girerek burada çok büyük bir mertebeye ulaşacağınızın göstergesidir. Bu rüya gören kişi için çok hayırlı bir rüyadır ve böyle bir rüyayı gören, çok nadir nasip olan çok büyük bir makama gelir.

Rüyada Ay İle Güneşin Mücadele Etmesi

Rüyasında ay ve güneşin birbirileri ile mücadele ettiğini veya savaştığını görmek, çevrenizde bulunan iki büyük insanın kavga etmesine, derecesi yüksel iki kişinin birbirine karşı husumet beslemesine, bazen insanlar arasında çıkacak kavgalara, toplum arasına nifak sokan iki yüzlü bir kimseye yorumlanır.

Rüyada Ayı Tuttuğunu Görmek

Rüyada ayı tuttuğunu veya yakaladığını gören kişi, çok güzel ve hayırlı bir kadınla evlenir. Bu rüya elde edeceğiniz büyük bir başarıya, iş yaşamınızda herkesin takdirini ve saygısını kazanmaya, çok bereketli, bollukla geçecek bir seneye, kişinin her anlamda mutlu ve huzurlu olmasına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya ve tüm arzuların gerçekleşmesine de yorumlanır.  Bazen de bu rüya terfiye veya tayine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ay Tutulması Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ayşe (06 Aralık 2016 saat: 19:47)

  Gece bi sokakta bekliyorum sonra bi kadın bağırıyor bende beyaz bi arabanın arkasından koşuyorum sonra arabanın hareket etmediğini ve içinde kimsenin olmadığını görünce duraksıyoum ve koştuğum yerdeki kalabalık kayboluyor korkuyorum sonra ayın önüne güneş geliyor ben tutulma olduğunu düşünüyorum kısa sürecek diye çok hızlı ve heyecanlı koşarken telaşla uyanıyorum…..

 2. Rojda (31 Aralık 2015 saat: 09:56)

  Rüyamda ablamla bur sokak ortasinda gökyüzünü seyrediyorduk ablam aya bakmamı istedi baktim ay yarimken tam dolunay şeklini aldı uzaylilari ufolari gördüm ondan sonra ay oarlamaya başladı ay rengarenk oldu o dünya 3,5 saniye kadar gündüz yaşandı ay sonra tekrar gece oldu ay yerinde oynuyordu babam yanima geldi telefonla çekmemi istedi heyecandan yapamiyordum hemen ewime doğru koştum ewe vardiğimde bir kişinin aydan geldiğini gördüm ilk önce çok korktum bir taş falan sandım sonra paraşotlarini açmiş inmeye çal8şiyordu sonra indi baktim üstünde uzay elbiseleri var yüzüme bakti güldü sonra gitti

 3. Sevcan (06 Ağustos 2015 saat: 05:01)

  Ailemle bir yazlikta oyurup sohbet ediyorduk ben cimenlere dogru yokus asagi oturmuş manzaraya bakıyordum. Bi anda gok yuzunde biri sag inda biri karşımda 2 ay gordum. Gökyüzünde harika bi renk tonlamasi olustu telefonumla o ani kaydetmek istedim. Sonra sagdaki ay bi anda karsimdaki ay in onune gecmeye basladi muhtesem bi goruntuydu. Hava kararmaya basladi bi önünden geçişini tamam ladi. Burdaha geriye dogru dondu. Kararan hava inanilmaz guzel bir ton da aydinlanmayaa basladi tek goren bendim oan kayit etmistm tlfona auleme gostermek istediğim de bir anda uyandim

 4. bosver (01 Nisan 2015 saat: 01:01)

  Haberlerde büyük bir dogal afet yaşanacağı uyarısı ile evlerimizi terk ediyorduk dilimde sürekli kelimeyi tevhid ile yabancı bir evde gökyüzü izliyorum önce kara bulutlar hızla gidip yerine açık masmavi bir gökyüzü çıkıyordu.abdestsiz olduğumi anlayıp hemen namaz abdesti almaya gidiyordum abdest alırken son aşamada çeşmeden sarı yapışkan bir su aktığını görüyordum.herhalde bu afetin alametleridir diye düşünürken dışari çıkıp gökyüzüne bakıyordum ki güneş ve ay birbiri içine geçiyor ve altın sarısı bir renk alıyor hareket halindeki o altın sarısı gunesve ay bir süre tam tepemde duruyor ve daha sonra gökyüzünde hızla ilerliyordu. Tabirini yapabilirmisiniz

 5. Anonim (02 Aralık 2014 saat: 08:29)

  Gökyüzünde mavi renkli ayın bana yaklaştığını gördüm çok net bir şekilde elimi uzattım ve benim kucağıma geldi…ona sımsıkı sarılıp bırakmadım…sonra eşime seslendim.ay gerçekten benim ve bana verilmişti o kadar sevindim ki, ama onu kaybetme korkusunuda yasıyordum….

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,