RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayak Görmek

Rüyada ayak görmek hayırlı bir şekilde yorumlanır. Genel olarak rüya yorumları yaparken rüyanın içeriğinin iyi analiz edilmesi gerekmektedir. Rüyada görülen ayak rüya sahibinin iyi bir amele sahip olduğunu göstermektedir. Bu sayede huzurlu bir hayata sahip olduğuna aynı zamanda ise ibadetlerini dosdoğru bir şekilde yapmaya işarettir.

Rüyasında ayak gören bir kimse ahrette mutlu bir hayata sahip olacağına inanır. Aynı zamanda rüyada görülen ayak işlenilen sevapların Allah katında büyük değer görmesi ve kişinin haram olan her türlü davranıştan uzak durmasına işarettir. Ayrıca rüyada görülen ayak kişinin maddi durumunun bollaşacağına servetinin devamının geleceğine hayatı boyunca hiçbir şekilde maddi sıkıntı çekmeyeceğine de yorumlanır. Genel olarak düşünüldüğü zaman rüyada ayak görmek hayırlı bir gelecek ekonomik açıdan özgürlük ve iyi amel olarak tanımlanmaktadır.

Rüyada sakat ayak görmek

Rüyada görülen sakat ayak pek hayra yorulmaz. Kişinin büyük bir üzüntü ve keder yaşayacağına geniş anlamda düşünüldüğü zaman kısa süreli bir hastalık geçireceğine işarettir. Aynı zamanda kişinin rüyasında görmüş olduğu sakat ayak işlerinin kısa bir süre içerisinde bozularak muhtaç duruma gelineceğine dair yorumlanmaktadır. Rüyasında sakat bir ayak gören kişinin psikolojik anlamda çeşitli sıkıntılar yaşayabileceği alacağı üzücü haberler ile büyük zorluklar yaşayacağı söylenir.

Rüyada kıllı ayak görmek

Rüyada görülen kıllı ayak hayırlı bir sonuca bağlanır. Kişinin genel olarak daha önce suçlu duruma düşmüş olduğu bir olaydan aklanacağı söylenir. Aynı zamanda uzun süredir almayı beklediği hayırlı bir haber kendisine müjdelenir. Rüyada görülen kıllı ayak kişinin kalabalıklar içerisinde yapmış olduğu bir işin aklanarak herkes tarafından olumlu bir sonuca bağlandığının görülmesidir.

Rüyada ayak kesmek

Rüyada bir kişi ayağının kesildiğini veya kesik bir ayak görürse o kişi yapmış olduğu çalışmalardan dolayı kısa zaman içerisinde ödüllendirilecektir. Rüyada görülen kesik ayak genel olarak kişinin işlerinde göstermiş olduğu üstün performans ve başarıyı ifade eder. Ayrıca kişinin yakın zamanda yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı etrafındakiler tarafından büyük bir ödül ile ödüllendirileceği ifade edilmektedir.

Rüyada kadın ayağı

Rüyada görülen kadın ayağı kişinin hayatı boyunca birçok sınavdan geçerek hayatta kalma mücadelesi vereceğine ve kendisini kolay bir hayatın beklemediğine işarettir. Rüya yorumcuları rüyada görülen kadın ayağının rüya sahibinin hayatında çeşitli zorluklar yaşayacağına ve tüm bu zorluklara tek başına müdahale etmek zorunda kalacağına işarettir.

Ayak yıkamak

Rüyada ayak yıkadığını ya da ayağının yıkandığını gören bir kişi için rüya hayırlı bir şekilde yorumlanır. Genel olarak rüyada yıkanan ayak yapılan tüm işlerde sağlanan karı ifade eder. Rüya yorumcuları kişinin böyle bir rüya görmesini yapacakları işlerde sağlayacakları yüksek kazanç ve kara bağlamışlardır. Bu açıdan rüyanın hayırlı bir şekilde yorumlanması doğrudur.

Temiz ayak

Rüyada bir kimse tertemiz bir ayak görürse ya da kendi ayağının temiz olduğunu görürse bu rüya sahibi için oldukça hayırlı bir haber ile müjdelenmektedir. Rüya yorumcuları tarafından temiz ayak kişinin bütün sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına işarettir. Aynı zamanda şimdiye kadar yaşamış olduğu bütün sorunları arkasında bırakacağına dair yorumlanabilecek işaretler olduğu söylenir. Rüyada görülen temiz ayak yeni bir hayatın ve yepyeni bir sayfanın başlangıcı olarak ifade edilmektedir.

Rüyada güzel ayak

Bir kimse rüyasında ayağının güzelleştiğini görürse bu rüya o kişi için oldukça olumlu bir şekilde yorumlanır. Eğer oldukça günahkar ve dini gereklerine göre yaşamayan bir kimse rüyasında ayağının güzelleştiğini görürse bu rüya o kişi için tövbe edeceğine ve artık haram davranışlardan uzaklaşacağına dair yorumlanmaktadır. Diğer bir yorum ise ayağının güzel olduğunu gören bir kimsenin amelinin de oldukça parlak olduğu yönünde yapılmaktadır.

Rüyada kırılan ayak

Rüyada bir kimse ayağının kırılmış ya da en kötü ihtimal ile kesilmiş olduğunu görürse bu rüya o kişi için pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Rüyada kırıldığı ya da kesildiği görülen ayak kişinin borçlanacağına hayatında birçok olumsuzluk yaşayacağına ve aynı zamanda yakın zaman içerisinde ölebileceğine dair yorumlamalar yapıl8ır. Kırık ayak büyük bir felaketi ve acıyı çağrıştırmaktadır.

Rüyada aksayan ayak

Bir kimse rüyasında ayağının aksadığını görüyorsa bu rüya o kişi için kısmet olarak yorumlanır. Kişi eğer henüz evlenmemişse evlenmek istediğine dair çeşitli yorumlar yapılır. Ayrıca karşısına çıkabilecek taliplerini ifade eder. Rüyada aksayan ayak mutlu ve huzurlu bir yuva arayışında olunduğunu ifade eder.

Rüyada birden fazla ayak

Rüyada görülen birden fazla ayak iyiliği ve güzel haberleri temsil etmektedir. Eğer bir kişi rüyasında birden fazla ayağa sahip olduğunu görürse bu kişinin kısa bir yolculuğa çıkacağına delalettir. Aynı zamanda rüya sahibi fakirse malının artarak zengin olacağı söylenir. Rüyasında birden fazla ayak gören hasta bir kimse kısa zaman içerisinde toparlanarak sağlığına kavuşacaktır. Ayrıca uzun zamandır beklenen hayırlı bir haberin tebliğ olunacağı yapılan rüya yorumları arasında yer almaktadır.

Rüyada kendi ayağını görmek

Bir kişi rüyasında kendi ayağını görüyorsa bu o kişinin yakın zaman içerisinde yaşayacağı bazı problemlerin belirtisidir. Kişinin yakın zamanda canının epey sıkılacağı ifade edilir. Ayrıca bu rüya kişinin kendi hakimiyetini kaybederek mantıksız karar vereceği bir dönemin başlangıcı olarak ifade edilir.

Rüyada görülen ayak genel olarak hayırlı bir şekilde yorumlanır. Hastaların iyileşeceği fakirlerin zenginleşeceği ayrıca yeni yolculukların yapılacağını ifade eder. Aynı zamanda ayak kişinin amelinin de bir yansımasıdır. Güzel ayak güzel ameli çirkin ayak ise çirkin ameli ifade etmektedir. Bu durumda rüya yorumları farklı şekillerde yapılabilir.

Rüyada ayak görmenin psikolojik anlamı

Rüyada ayak görmek çeşitli yorumlar ile açıklanır. Bu yorumlar ise kişilerin bilinçaltında yatan bazı gerçeklerin gün yüzüne çıkarılmasına yardımcı olmaktadır. Rüyada görülen güzel ayak kişinin amelinin düzgün olduğuna işaret eder. Bu durumda rüya sahibinin dinin gereklerini yerine getiren iç huzuru yüksek bir insan olduğu yorumunu yapabiliriz.

Rüyada görülen kesilmiş ayak bazı sıkıntıların ve hatta ölümlerin yaşanacağını ifade eder. Bu kişi için oldukça sıkıntılı zamanlar geçiren huzursuz bir hayata sahip ölümü düşünen ve bundan dolayı bir mutsuzluk duyan güzel şeylerin varlığından habersiz olan bir kişi olduğunu söylememiz mümkündür.Rüyada görülen sayıca fazla ayak güzel bir yolculuğun başlangıcına işarettir. Aynı zamanda kişinin ekonomik yönden rahat bir döneme girdiğini eğer hastaysa hızla iyileşerek eski sağlığına kavuşacağına işarettir.

Rüya sahibi için umutlu bir kişiliğe sahip yaşamayı seven birçok şeye olan inancını kaybetmemiş ekonomik açıdan yeni atılımlar yapmayı planlayan tüm hastalıklardan kurtulacağına inanan pozitif bir insan olduğunu söyleyebiliriz. Kişinin kendi ayağını görmesi can sıkıntısı olarak ifade edilir. Bu durumda kişinin ruhsal zorlukları aşamadığı bir dönem olduğunu ve verdiği kararlardan hiçbir şekilde emin olmadığını söylememiz mümkündür. Rüya yorumları kişilerin karakter analizleri hakkında da çeşitli yorumlar yaparak insanların hissettiklerini daha kolay anlamamızı sağlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayak Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ulgan (08 Ekim 2014 saat: 16:49)

  Ruyamda yakın bır zaman önce rahmetli olan annemi ayakları dizlerinden asası olmayan bir engelli kisi gibi gordum.

  Onun mesafesine egilıp onu kucagıma alıp tasıdım. Ona cok hafiflemis oldugunu soyledim. Onun bır sedir koltuga oturmasına yardımcı oldum.Ayrıca rüyamda annem üzerine kefen gibi sade ve beyaz birsey giymisti.

  yorumunuzu çok merak ediyorum.

  Ruyamda yakın bır zaman önce rahmetli olan annemi ayakları dizlerinden asası olmayan bir engelli kisi gibi gordum.

  Onun mesafesine egilıp onu kucagıma alıp tasıdım. Ona cok hafiflemis oldugunu soyledim. Onun bır sedir koltuga oturmasına yardımcı oldum.Ayrıca rüyamda annem üzerine kefen gibi sade ve beyaz birsey giymisti.

  yorumunuzu çok merak ediyorum.

  teşekkürler.

 2. sydney (21 Mayıs 2014 saat: 19:00)

  Rüyamda bir tane çocuğun ayağının kesilmiş, sakat kaldığını gördüm. Çocukta ablamın veya abimin çocuğu. ben çok ağlıyordum. nasıl izin verdiğiniz kesilmesine diye üzülüp ağlayıp duruyordum. ama çocuğun bir türlü simasını göremedim. Ondan sonra abimin tarlası varmış. Orada bişey ekecekti ve babamdan yardım istedi. Babamda o sırada depo gibi yerden çıktı ve çok yorgun olduğunu söyleyerek içeri girdi. Bende abime yorgundur babam, ben sana yardım edeyim dedim. Ondan sonra elime kürek aldım ve toprakları koparmaya başladım. ama yer zaten koparılmış haldeydi. sadece tohumları ekmek gerekiyordu. ama ilginç tarafı ben toprakları koparıp başka yere atınca toprak değil de çikolatalı pastaydı. her yer öyleydi ve birde yumurtalar vardı ama kırılmış hali. Bu rüyam neyi ifade edebilir?

 3. cevher (30 Nisan 2014 saat: 11:52)

  Rüyamda babamın büyük abimle tartıştığını görüyorum. ve babama ve abime bir yandan kızıyorum ben. ama abime hak veriyormuşum gibi geldi. çünkü babama diyorum ki siz niye bağırmadan kızmadan konuşmuyorsunuz diye suçlama tarzında. Abim sukut içindeydi. Ondan sonra onu topal olarak yürüdüğünü gördüm ve haylı yaşlanmış duruyordu. Yüzündeki kırışıklar artmış ve beden olarak ta küçücük olmuş. Babamın bu halini görerek çok üzülüyorum babamın topal olarak yürüdüğünü farkettim ve hemen Babama diyorum ki baba siz niye topallıyorsınız dedim o da ayağını bir yere koydu ve bişeyleri düzeltmeye çalıştı. Baktım ki ayağı yokmuş onun yerine ağaç ve birde camlı bişey koymuş. onları düzeltmeye çalışırken baltayla vurmaya başladı. bende engel olmaya çalışırken kazara benim elime değdi ve küçücük delik oluştu. ama kan falan çıkmadı. ama elimi sıkınca içindeki et parçası dışarı çıktığını görüyorum ve elimi sıkmamaya çalıştım ve et parçasını geri sokuyorum. Eve girdim ama bir yandan da ağlıyorum ablama diyorum babam ölecek napacağız diye. Babamlar abim yanında birde başka birileri de var yanında hastaneye gideceklermiş. Bende elim için gidiyormuşum. Sizce bu rüyam neyi ifade edebilir?

 4. veysel (17 Nisan 2014 saat: 18:31)

  rüyamda bi arkadaşımın (kız) ayağının bilinmeyen bi nedenle kesildiğini(kesilirken değil sonradan gördüm ve sargılıydı) gördüm.ailesinde değilde benim evimde kalıyordu ve ona ben bakıyordum.tekerlekli sandalyedeydi ve hiç konuşmuyordu.sanki olduğundan da güzel görünüyordu .20 yaşındayım , hayatımdaki en uzun ve en gerçekçi rüyaydı çok merak ediyorum yorumunuzu .şimdiden teşekkürler.

 5. nurten (12 Şubat 2014 saat: 14:07)

  ben 45 yaşındayım rüyamda genç bir delikanlıya aşık olduğumu öpüştüğümüzü gördüm.sonra beyaz bir kağıt üzerine kırmızı ve siyahla yazılmış yazılar gördüm.yarım sayfalık bir yazı idi ama ara ara kırmızı ara ara siyahla yazılmış bir kağıt parçası gördüm.sonrada rüyamdaki gencin üstünün tozladığını kazağının üstüde kirler gördüm.daha sonrada bir çift bayan ayağı adım atarken gördüm ayak tertemiz ve güzel bir ayaktı yorumlarsanız sev inirim teşekkürler

 6. sinem (26 Ocak 2014 saat: 22:56)

  İyi akşamlar.Rüyamda sevdiğim çocugu gördüm büyük bir salondaydık aramızda mesafeler vardı ve onun üstünde mavi hırka vardı daha sonra başka bir salonda olduk kalabalıktı bana birileri sürekli ilerlememi söyledi ilerliyorken sevdiğim cocuğun arkasına geldim orada durmamı söylediler sol tarafımda boşluk vardı lacivert tişört vardı üstünde sol yanıma oturdu o da bana yakın davrandı gözlük taktım bn o sırada herşeyi daha net görüyordum birden bire kendi evimde olduk o da vardı yanımda bzm ailedenmiş gbiydi telefonun şarj edilmesi için prize taktım telefonun açılmasını sağlayan düğme ayağımdaydı fakat ayağım tüylüydü daha sonra telefonu elinden alıp ben hallederim dedim bu ne anlama geliyor yardımcı olursanız cok sevinirimm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,