RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayak Kırılması

Rüyada ayak kırılması, istediğiniz bir yolculuğa çıkamayacağınızın veya gittiğiniz yerde kalarak yerleşeceğinizin göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi bulunduğu şehri terk ederek birçok yer dolaşır ve yeni insanlar tanır. Çıkacağınız bir yolculuğunuzun hayırla sonuçlanacağına, arkadaşlarınızdan bir kısmını terk edip onlardan ayağınızı keseceğinize bazen de yaşadığınız yerin sizin için hayırlı olmasına işaret eder.

Rüyada Ayak Başlamak

Rüyada ayağını başlayan veya başkasına bağlatan kimse bulunduğu işte sadakatle çalışarak, iş sahiplerine daima güvenilir bir işçi olur. Bu rüya özellikle sizin ayağınızı bağlayan kişiyi tanıyorsanız, onunla uzun bir arkadaşlık geçireceğinize ve daima ona sadık olup birlikte huzurlu bir ilişkinizin olacağına yorumlanır.

Rüyada Ayak Bileziği Görmek

Rüyada görülen ayak bileziği kişinin sahip olacağı çocuklardır. Bu rüya gören kişinin, eğer bekar ise yakında evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına işarettir. Bazen de bu rüya, cömert ve hayırlı bir kocaya işarettir.

Rüyada Ayak Çıkıntısı Görmek

Rüyada ayak çıkıntısı görmek, üzüntüye içine düşeceğiniz kedere; bazı konularda başarısız olmaya, iş hayatında yaşanacak olumsuzluklara, kötü bir kimse ile arkadaş olmaya, vaktini boşa harcamaya veya sıkıntı yaşamaya delalete eder.

Rüyada Ayak Kayması

Rüyada ayağının kaydığını göre kişi bir kedere düşer veya başına bir musibet gelir. Bu rüya pek iyiye yorulmaz. Sizin kötülüğünüzü isteyen ve sürekli arkanızdan konuşan, kötü niyetli bir kişiye veya yaşayacağınız birtakım tatsız olaylara da yorumlanır.

Rüyada Ayağı İle Vurmak

Rüyada ayağı ile vurmak, birisine verdiğiniz sözü yerine getirmeyeceğinize, emanet hıyanet etmeye, bazen iyi bir durumdan kötü bir hale düşmeye, zengin kimseler için malı ile övünmeye, başka insanları küçük görmeye ve horlamaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayak Kırılması İle İlgili Rüyalar;

  1. Akın uluyol (02 Temmuz 2016 saat: 15:17)

    Hayırlara karşı gelsin inşaallah,rüyamda inşaatan sökülmüş tahtaların olduğu yerde oğlum üzerime düşüyor , kalktığında sağ kaval kemiğimin kırıldığını görüyorum dönen ve şişen kırık bacağımı kendim düzeltiyorum ve oğlumdan bacağımı sarmak için kısa tahtalar istiyorum fakat bulamıyor bu arada eşim geliyor ben de ondan istiyorum oda işe yarar tahta bulamıyor bu arada ben de yolculuğa çıkmam gerektiğini ancak kırık ayakla yinede giderim diye düşünüyorum .

  2. Icil cevp (16 Eylül 2015 saat: 13:16)

    Ruyamda abimle kavga ettigimi gordum ve abim ayagimi dondurerek ayagimi kirdi cok aci cekiyordum ve cok bitkin haldeydim uyandigimda cok yorgun oldugumu farkettim sabah ezanina 5 dakka kalmisti namaz kilip uyudum yorumlarsaniz sevimirim hala ruyanin etkisindeyim

  3. Merve Altıparmak (18 Aralık 2014 saat: 10:08)

    merhaba öncelikle rüyamı gördükten sonra çok yorgun kalktığımı söylemek isterim.rüyamda araba kullanmaya çalışan bi akrabamıza ablamın araba kullandırmasını gördüm fakat i an arabanın dışında ablamın otobanın ortasında arabanın dışında gördüm ve arkadan gelen hızlı arba arabaya çarpamak üzereyken ablam arabaya binerek kurtarmaya çalışıyoduki arkadan arba çarptı daha sonra hastaneye gittik ben hastanede ablamı bulamadım oda numarasını filan baya aradım ağladım herkesi birbirine kattım sonra ablamı bulduğumda bazı akrabalarımız ve annem yanındaydı ablamın bir bacağı komple alçıda ve kollarını göstererek uyuşuyo bazen demesine şahit oldum onu öyle iyi görünce içim braz olsun rahatladı ve uyandım ilk defa bi rüyamın yorumlanmasının istiyorum çünkü ablamı çok seviyorum. çok teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,