RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayak Öpmek

Rüyada ayak öpmek, birinin himayesi veya kontrolü altına girmek, o kimseden emirler almak, direktiflere uymak ve bağımsızlığı kaybetmek manasına gelir. Kişinin hür iradesini kullanamadığı bir işe girmesi veya bir organizasyon içinde bulunması anlamına geldiği gibi, çok gizli devlet işlerinde görev almak şeklinde de tabir edilir. Gözü pek ve korkusuz olmakla beraber kişinin değer verdiği insanların ya da inançlarının yönlendirmesiyle hareket edeceğini, yanlış yapsa ya da hatalı kararlar alsa bile bunun için kendinde asla suç aramayacağını ve pişmanlık duymayacağını alamet eder.

Rüyada Annenin Ayağını Öpmek

İyi bir evlat olarak anne, babadan alınacak güzel, hayırlı dualara, sevap hanesini her geçen gün artırmaya, yoksul ve düşkünlere merhamet edip, elindekileri her zaman ihtiyaç sahibi kimselerle paylaşmaya da yorumlanır. Annesinin ayağını öpen kimseler hayatları boyunca büyük acılar çekmez, nazardan ve kazalardan korunurlar. Sıkıntıdan ve dertten uzak, şanslı bir hayatın, İslami olarak takdir edilecek bir imana sahip mümin olmanın da alametidir.

Rüyada Babanın Ayağını Öpmek

Her zaman kendisine hedefler belirleyen kişinin tüm yaşamı boyunca aile desteği ile ayakta kalacağını, sevdiklerini el üstünde tutabilmek, onları rahat yaşatabilmek için şartları düşünmeden, her türlü zorluğun üstesinden geleceğini alamet eder.

Rüyada Ölmüş Birinin Ayağını Öpmek

Gerçek hayatta da vefat etmiş bir kimsenin ayağını öpen kişiler o kişiye dair yarım kalmış bir işi tamamlarlar. Tanıdık birinin evladına hami olmak, ona yardım etmek, yoksul bir ailenin çocuğunu okutmak gibi anlamlara da gelen rüya, hayır işleri yaparak kişinin manevi açıdan kendisini iyi hissedeceğini de tabir eder.

Rüyada Ayak Öpmenin Psikolojik Yorumu

Kendini küçümsemek, başkalarını değerli görmek ve başarısız olduğunu düşünmek anlamına gelir. Kişinin kendisine değer vermemesi gibi, başkalarının gözünde de değersiz, önemsiz ve işe yaramaz biri olduğunu sanması yüzünden aşağılık kompleksi içinde olduğuna, giderek toplum içinde daha silik bir ifade takınmasına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayak Öpmek İle İlgili Rüyalar;

 1. süheyla (20 Ağustos 2016 saat: 09:06)

  merhaba
  iş yerimdeki müdürüm ve ben boş odada oturuyoruz ve sohbet ediyoruz.sonra benim ayağımı öpmeye başladı ve bende duygulandım hüzünlü bir şekilde seni seviyorum dedim oda şaşkınlıkla yüzüme bakarken rüyadan uyandım.
  acaba ne anlama geliyor.
  Teşekkür ederim.

 2. Aygül (12 Haziran 2016 saat: 23:05)

  Merhaba,
  Babam yeni vefat etti dün akşam rüyamda babamı gördüm. Evimizin bahçesine gelmiş kardeşlerime ve bana ismimizle hitap edip yanına çağırıyor.sonrasinda kardeşlerime elini opturuyor bana sıra geldiğinde sen ayaklarımı öpeceksin diyor ve ayaklarını öpüyorum ve babam evden çıkıp gidiyor.acaba ne anlama geliyor.
  Teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,