RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayak Parmağı Görmek

Rüyada ayak parmağı görmek, kişinin tüm işlerine karışan ve genellikle kişiye ait sırları başkalarına aktaran birinin varlığına işaret eder. Bu kişinin eve giren çıkan ve aileye çok yakın biri olduğunu fark eden rüya sahibinin yüzleşerek kişinin tüm yanlışlarını ona ileteceğine ve aralarının açılacağına da alamettir. Temiz ayak parmakları görmek kişi hakkında iyi konuşmalar yapıldığını, pek çok kimsenin rüya sahibi ile çalışmak istediğini ve iyi kalpli biri olduğunu tabir eder. Çirkin ve kirli ayak parmağı görmek ise kişinin bulaşacağı kötü işlerden dolayı can sıkıntısı yaşayacağını ancak bu durumun sadece kendisini değil, aile üyelerini de epeyce zor bir duruma sokacağını, kişinin bundan sonraki adımlarında veya davranışlarında ailesinin güven eksikliğini hissedeceğini bildirir.

Rüyada Başkasının Ayak Parmaklarını Görmek

Kişinin aydınlanması ve uzun süren uykudan uyanması anlamına gelir. Yani bu rüya dostu ve düşmanı ayırt etmek için gereken bir fırsatı bulmak, bu sayede kişiye kimin iyilik ettiğini, kimin arkasından iş çevirdiğini anlama şansı şeklinde yorumlanır. Başkasının ayak parmaklarını gören kişi hayatına karışan veya işlerini bozmak için uğraşan rakiplerini açık eder ve onların oyunlarını bozarak zekice hamleler yapar.

Rüyada Çocuk Ayak Parmakları Görmek

Henüz temeli yeni atılmış veya atılmak üzere olan işlere işaret eden rüya, sabırlı olarak ve zamanının gelmesini bekleyerek hareket etmek gerektiğine, kişinin istediği hedefe birdenbire değil, zamanla, yavaş yavaş ulaşacağını ifade eder. Sevindirici küçük ve güzel haberler almak üzere olunduğunu da bildiren güzel bir rüyadır.

Rüyada Ayak Parmağı Görmenin Psikolojik Yorumu

Cinsel açıdan topluma aykırı olan isteklere sahip olmanın, bilinçaltında olmaması gereken istekler ve arzulara sahip olunduğunun, aile üyelerine karşı dayanılmaz bir istek duyulduğunun veya anne babaya karşı aşırı sevgiden dolayı onları kimseyle paylaşmak istememenin kişide yarattığı olumsuz ruh haline işaret eden bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!