RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayakkabı Aramak

Rüyada ayakkabı aramak, çıkacağınız bir yolculuktan son anda vazgeçeceğiniz ya da değişen planlarınız nedeniyle yolculuk programınızı iptal edeceğinize delalet eder. Rüyada bir çift ayakkabı aramak hayatınızda yoluna sokmak istediğiniz şeylerin bir türlü yoluna girmediğine de tabir edilir. Kişinin düzensiz yaşamını düzenli hale getirmek için verdiği mücadeleyi ve arayışların da simgesi olarak yorumlanabilmektedir.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Rüyada ayakkabı kaybetmek, aile ve iş hayatınızdaki kaybettiğiniz huzuru ve güveni yeniden bulmaya ve daha huzurlu, mutlu bir yaşam sürmeye işaret eder. Kaybettiğiniz ayakkabı topuklu ise güzel bir bayanla tanışacağınız, düz tabanlı bir ayakkabıysa hayırlı bir erkek kısmetle tanışacağınız anlamına gelir. Çok sevdiğiniz bir ayakkabıyı kaybettiğinizi görmeniz ise, uzun zamandır görmek istediğiniz bir arkadaşınız ya da eski bir dostunuz ile karşılaşacak, görüşeceksiniz demektir.

Rüyada Ayakkabı Giymek

Rüyada ayakkabı giymek planladığınız bir yolculuğa kısa zamanda çıkacağınıza işaret eder. Giydiğiniz ayakkabının temiz ve yeni olması, yolculuğunuz ile ilgili düşündüklerinizin gerçekleşeceği ve hayırlı bir yolculuk olacağına, kirli ve eski bir ayakkabı giymek ise çıkacağınız yolculuğunuzda bir takım aksiliklerle karşılaşacağınıza delalet eder. Yeşil renkli bir ayakkabı giymek berekete, siyah renkli bir ayakkabı giymek sıkıntıya, beyaz bir ayakkabı giymek ise içsel huzura yorumlanır.

Rüyada Yırtık Ayakkabı

Rüyada yırtık ayakkabı görmek genel olarak hastalığa, vefata ve alacağınız üzücü haberlere delalet eder. Yırtık ayakkabı aynı zamanda evli bir çiftin boşanacağının da habercisi olabilmektedir. İlişkilerde yaşanan huzursuzluk ve mutsuzluk nedeniyle yaşanacak ayrılığa ve ayrılık nedeni ile yaşanacak duygusal boşluğa işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Bulmak

Rüyada ayakkabı bulmak, çevrenizin genişleyeceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağınıza delalet eder. Bulduğunuz ayakkabının yeni olduğunu görmek, kuracağınız dostlukların kalıcı ve güvenli olacağına, yıpranmış ve eski bir ayakkabı bulmak ise girdiğiniz ortamlarda elde edeceğiniz menfaate tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ayakkabı Aramak İle İlgili Rüyalar;

 1. Meltem (15 Kasım 2016 saat: 03:43)

  Merhaba ben Almanya’da yasıyorum rüyamda ıstanbulda vefat eden annanemlerde olduğumu gördüm rahmetlıyle bıraz konuştuk sonra dısarı cıkıcaktım ayağımda beyaz bır spor ayakkabı vardı ama bır türlü tekını bulamadım annanemde her yere bak orda olması lazım dedı bır türlü bulamadım sımdıden tşkler sımdıden hayırlar olsun ???

 2. Güller (12 Temmuz 2016 saat: 13:08)

  Merhaba. Rüyamda siyah renkli küçük topuklu ayakkabı tekini arıyordum. Binanin bordum katındakı küçük kulübe gibi yerde ayakkabının tekini aramak için otaya indim, yine bulamadım. Ayakkabını aradığım zaman arkamı döndüyümde bordum katındakı bu küçük yerin güzel bir magazaya dönüştüğünü gördüm, yenilenmiş tamir olunmuştu ve içi dolu bir mağazaya dönüştüyünü gördüm, rüyada oranı çox beyendim ve şaşırdım. Daha sonra rüyada ayakkabının tekini bulduğumu düşündüm

 3. qwerty (09 Haziran 2016 saat: 10:49)

  Merhaba annemle markete gitmişim. Markette annemin alışveriş yapmasını beklerken bir anda ayağımdaki ayakkabının sol teki kayboluyor. Her yere bakıyorum ama bulamıyorum. Kaybolan ayakkabımda kırmızıydı. Sonra tek ayakkabıyla eve gitmemek için orda bulduğum bir tane terlik bulup giyiyorum. Sonra da eve gitmek için yola çıkıyorum. Şimdiden teşekkürler.

 4. Hicran (18 Mart 2016 saat: 11:49)

  Rüyamda uzun misafirliğe gittiğim bir yerden ayrılırken ayakkabı eşlerimi aradım ararken biraz sıkıldım o esnada elime bir paket tarhana verdiler acele ile ayakkabıları aramayı bırakıp kapının önüne inince eski eşimi kapı önünde aracı ole beni bekler gördüm

 5. gokhan (25 Şubat 2016 saat: 10:09)

  işveren le ofiste görüşmeye gittim ofisten şantiye ye gidecekken ayakkabimi bulamadım kaybolan tv kumanda 2 ye ayrılmış şekilde buldum ayakkabımi bulamadım işveren le birlikte aradık bulamadık ve işveren kendi islerini bana vermekden vazgecti 10 gün sonra gel dedi ofisten çıktık bir tanıdığımızla ve babamla birlikte çıktık arabayla eve doğru gittik is teklifi tanıdığımız abiye telefondan geldi
  yorumunuz için teşekkürler dilerim

 6. Gülcan (08 Temmuz 2015 saat: 10:19)

  Teyzem in kızları ev oturması na geliyorlar evden çıkarken hadi bize gidelim diyorlar ben ayakkabı arıyorum ve yaz ortasında ben siyah dolgu topuklu kısa Çizmeli ayakkabimi arıyorum bir tekini buluyorum birtek ini bulamıyorum ve sonra sanırsam pudra yazlık dolgu topuklu ayakkabi giyiyorum

 7. öznur (12 Mayıs 2015 saat: 20:41)

  Rüyamda kraliyet düğünü var ve ben gelin vedamat nedimesiyim,geline yakın biri beni verilen her bahşişi alıyorum diye ttersliyor ve Ben de zaten çok küçük paralar veriyorlar 5 lira 10 lira diyorum,sonra yanlarından çıkıyorum,bu ddüğün kraliyet düğünüymuş,damat törenle çiğ et falan yiyor.

 8. x (17 Ağustos 2014 saat: 15:12)

  Rüyada hoşlandığım bir kız ve bi kaç kişiyle bir evden çıkıyoruz. rüyada bu eve girmeden önce de o kızla dışarıda konuştuğumda ayağımda olan ayakkabının tekini evden çıkarken bulamıyorum. O evdeki diğer ayakkabıları da giyebilecek durumdaydım ama ısrarla önce gördüğüm ayakkabının tekini aradım. O sıra uyandım. Bütün ayakkabılar rengarenk ve spor gibiydi. Giydiğim de lacivert ve spordu teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,