RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayakkabı Bağı Görmek

Rüyada ayakkabı bağı görmek, zorlu işlerde dahi kendini ve yeteneklerini gösterecek olan rüya sahibinin özlemini çektiği başarılara er ya da geç ulaşacağı anlamına gelirken, bazı komplike olaylarda sabırla davranmak gerektiğini ve hemen umutsuzluğa kapılmanın yanlış olacağını ifade eder. Karmaşık işleri çözmenin, uzun süredir kişinin aklını kurcalayan bir mevzunun açıklığa kavuşacağının haberini veren rüya, kişisel ilişkilerde belli bir mesafede durulacağına ve insanların sınırlarını bilmeleri için uyarlarda bulunmaya yorumlanır. Rüya sahibinin hayatını kendi belirlediği bir düzende devam ettirdiğini ve dışarıdan gelecek olan herhangi bir müdahale karşısında sıkıntı yaşayacağını da ifade eder. Yeniliklerden ziyade bildiği, rahat ettiği gibi yaşamanın kişiyi psikolojik olarak da rahat ettirdiğinin ifadesidir.

Rüyada Düğümlenmiş Ayakkabı Bağı Görmek

İşlerin birbirine gireceği ve karışacağı, kişinin olayları düzene sokmakta zorluk yaşayacağını ifade eder. Belli bir müddet iş konularında stresli zamanlar yaşayacak olan rüya sahibinin karşısına çıkacak bir problemi çözmek için epey zaman uğraşacağını ve mesai harcayacağına delalettir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin çevresine karşı bazı konularda dürüst davranmadığını ve dolambaçlı işlere karıştığını, zaman zaman yalan söylediğini ve bu nedenle sıkıntı yaşadığını da gösterir. Hatalı hareketlerden en kısa zamanda dönülerek işleri yoluna koymanın doğru olduğunu bildirir.

Rüyada Kopmuş Ayakkabı Bağı Görmek

İş konusunda hakimiyeti kaybetmek, iktidar zayıflaması veya çalışanlara söz geçirememek gibi anlamlara gelir. Eğer ortaklı bir iş yürütülüyorsa ortak değiştirmek veya yolları ayırmak demektir. Bir bitişi işaret eden rüya, kişinin tek başına yoluna devam edeceğini, ilk zamanlar zorlansa bile ilerleyen tarihlerde güçlükleri daha rahat halledecek pozisyona geleceğini tabir eder.

Rüyada Ayakkabı Bağı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendini özgür hissedememe halini bildirir ve istediği gibi hareket edemeyen kişilerin engellerle dolu hayatlarında nefes alabilmek için zorlandıklarının işaretidir. Aşırı sorumluluk almak veya bir başkasının hayatından sorumlu olmak yüzünden zorlanmak anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!